Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 07.11.2009, 12:09
caiman Uporabnik caiman ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2009
Sporočila: 1
Question Prijateljstvo ali ljubezen!?

Zivjo!
jst pa imam 2 prijateljici iz istega kraja in prijatelji smo ze veliko let..amapk to prjateljstvo se je zacelo ubistvu iz tega ker sem si jaz takrat tako vneto iskal puncoin naletel najprei na Emo in nato se majo ..samo z nobeno nisva nikdar hodila in le z emo sva bluzila obcasno nekaj casa..ampak nedolgo nazai sva se skregala zaradi male neumnosti,in obadva kakor sva trmasta wem d bo ona cakala da jst spet k njej stopm,ampka sem se odlocil da nbom..kajti to se ni zgodilo prvic..in mislm da nama je seks unicil odnos..ali pa odnosa nikdar nisva imela tako dobrega in je bila to zgolj spolnaprivlacnost..kajti pri maji pa nisva niti enkrat zabluzila,vedno ko se vidiva se objameva polupcakava(cist prijateljsko)in do nje cutim veliko vec in se nisva tudi nikoli se skregalada se nebi wec pogovarjala in najdla resitve,pa ne mislit da je tako ker ni lusna..ker je zelo,samo newem pri njej sem imel vedno bolj strah to izgubit kakor pri emi ko je prijateljsko kusvanje hitro preslo na nekai wec..zdai pa se sprasujem stvari ki jo je moj fotr zmeri govoril da fant z punco nemore biti samo prijatelj..ampak seveda sem mnenja da lahko kajti sam sem.ampak mislim da pa nmors met prijateljice h kateri se gres obcasno "izpraznit",ampak kai pa z tem kar cutim do maje..kajti trenutno sem tako zmeden dako sem premisljeval te stvari sem se zdai za kaksne 2 tedna tudi od maje malo oddaljil,in se res sprasujem ali je to prijateljstvo ali ljubezen??pa ce bimi kdo lahko kaksen nasvet dau ali podobno zgodbo opisal ce jo sploh se kdo ima tako heh
Staro 11.12.2009, 14:11
apancur Uporabnik apancur ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 81
Privzeto Re: Prijateljstvo ali ljubezen!?

Veliko uslugo boš naredil drugim, če boš dal kaj tudi na svojo pismenost, ne le prijateljstvo. Drugi te bodo lažje razumeli, kaj želiš povedati, sam pa boš veljal tudi za bolj razgledanega.
To, da prijateljstvo med žensko in moškim ni mogoče, je mit. Tudi takšno prijateljstvo je seveda mogoče, tako kot prijateljstvo med prijateljema istega spola.
Verjetno si še precej mlad, skupaj s svojima prijateljicama, zato ste še vsi skupaj morda malo nezreli?
Umiri se, razmisli. Bodi prijatelj z obema, čas pa naj pokaže, če te s katero veže še kaj več. Verjemi pa, da je prijateljstvo več vredno od tega, če te kakšna bejba malo zanese.
Verjetno se boš sčasoma navezal na kakšno tretjo.
Staro 31.12.2010, 17:12
fumek Uporabnik fumek ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2010
Naslov: Ljubljani,Piranu delno v Nemčiji
Sporočila: 17

Moda pisati v "slangu" je prišla iz ameriške blogovske scene .Zaradi neskončno slabih javnih šol ,tam niti absolveti t.i."highscool" ne obvladajo knjižnega jezika.Slovenija je na isti poti ,kar kažejo tudi primerjalne študije PISA.Ker v se osnovnih šolah pri nas, začne ocenjevanje znanja šele v 4. razredu se učenci ne naučijo brati,pisati in računati takrat ,ko je za tak pouk čas v življenju.Kar pa se samega prijateljstva tiče, pa to pozna vse odtenke.Beseda je enostavno presplošna ( dostikrat pa tudi zlorabljena) ,da bi natančno opisala čustva ki lahko izpolnjujejo prijatelske vezi.
Staro 02.01.2012, 12:41
Sunshine 77 Uporabnik Sunshine 77 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2012
Sporočila: 25
Cool Re: Prijateljstvo ali ljubezen!?

vsako prijateljstvo mora biti tudi ljubezen,da je prijateljstvo.
če nimaš prijateljev rada to ni prijateljstvo.
glede tega kako močna je tvoja ljubezen do nje,pa se moraš prepričati sama.
Staro 21.05.2013, 08:54
tanya21 Uporabnik tanya21 ni prijavljen
Banned
Član od: May 2013
Sporočila: 9

Prijateljstvo = kul, lepa zadeva, ampak se še da preživet brez njega.
Ljubezen = nekaj, brez česar ne moreš živeti, če je tista prava oseba, seveda.
To je vsa filozofija. Vsaj moje skromno mnenje

Značke
ljubezen, prijateljstvo

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
prijateljstvo - koliko je še vredno? apancur Svet in ljudje 35 20.06.2008 20:18
Ljubice in ljubčki La-di-da Ljubezen in spolnost 83 10.03.2008 10:10
Ljubezen boli Lord Tracey Ljubezen in spolnost 47 02.02.2008 19:20
Prijateljstvo po 15 letih premora? Robus Ostalo 8 10.05.2006 11:50
prijateljstvo anarchy Religija in filozofija 24 14.04.2006 18:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:03.