Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Živalski svet

Živalski svet za ljubitelje vseh živalic, nasveti, slike, domači ljubimčki ...

Orodja za teme
Staro 25.12.2006, 11:30
Nota Uporabnik Nota ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Nota
Član od: Jan 2005
Naslov: Malo tukaj, malo tam ...
Sporočila: 31
Privzeto Perzijski mladički ...

Perzijski mladički, črne, rdeče, želvovinaste in dimaste barve, potomci razstavno uspešnih, zdravstveno pregledanih, zdravih in testiranih staršev. Mucki odraščajo v ljubečem okolju ter so oskrbovani in registrirani v skladu s vzrejnimi pravili Savez felinoloških društava Hrvatske (SFDH) in Federation Internationale Feline (FIFe) - http://www.fifeweb.org/intro.html.

Mucki so na razpolago kot HIŠNI LJUBLJENCI (Pet Quality) ali RAZSTAVNI KASTRATI (Show Neutrum), odgovornim skrbnikom.

Leglo 1:
Ime in naziv očeta: International Champion CHICAGO VON LA'NOITAN, črn perzijec, PKD neg.
Ime in naziv Matere: JULIJA DELTA PELEGRINO, HR, želvovinasta perzijka, PKD neg

Leglo 2:
Ime in naziv očeta: International Champion CHICAGO VON LA'NOITAN, črn perzijec, PKD neg.
Ime in naziv Matere:IC KATE DELTA PELEGRINO, HR perzijka krem dimasta (smoke), PKD neg

Vzreditelj - kontakt:
Martina Šiljeg, Delta Pelegrino, HR
Spletna stran: http://www.per-cats.com/delta-pelegrino.htm ;
E-mail: martina.siljeg@du.t-com.hr

Staro 28.12.2006, 10:44
ksimon Uporabnik ksimon ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce ksimon
Član od: Apr 2005
Sporočila: 814
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

Saj ne da kritiziram, še zdaleč ne, samo zgleda tako kot da bi ga kdo z ponvo po gobčku udaril. Nič si ne more pomagat, takšen pač je.

No vglavnem ima kdo za podarit kakšno lepo muco, moj mika je prejšni mesec poginila, pa sem mogo malo k sebi pridit, da sprejmem novo muco. Glede pasem al kak se temu reče mi je vseeno, samo da ni taka kot je zgoraj.

Lp!
Staro 01.01.2007, 10:40
boogyman Uporabnik boogyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 477
Privzeto Re: prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice

A kdo tukejle ve za kakega vzreditelja Špringer špnajelov?Kupil bi si enega,pa niso prav pogosti v Sloveniji!
Staro 06.01.2007, 10:03
metuljči Uporabnik metuljči ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 1
Privzeto Činčila

Živjo!

Ali kdo oddaja oz. za simbolično ceno prodaja činčilo (samičko)? Mogoče kdo pozna koga, ki ima kako činčilo odveč? Moja tri leta stara činčila NUJNO rabi družbo.

Kletka je zelo velika (130X100X90 cm) tako, da s prostorom ni težav. Tudi spuščamo jo.

Sem iz okolice LJ.

Metuljči
Staro 08.01.2007, 23:39
basenji Uporabnik basenji ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006

BASENJI 5 MLADIČKOV Z RODOVNIKOM
BASENJI- mladički z rodovnikom,odlično ocenjenih ( šampionskih ) staršev.Basenji je idealen pes za stanovanje , ne laja,je brez vsakega "pasjega" vonja,izredno čist ( umiva se kot muca ),ne pušča dlake .Rad ima svoje "krdelo"-lastnike,še posebno otroke . če želite kvalitetnega in zdravega mladiča te izredno in ponosne prapasme .naj se mi javi na :email:basenji@email.si

.

.
Staro 14.01.2007, 14:03
hudichek Uporabnik hudichek ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce hudichek
Član od: Aug 2006
Sporočila: 3

Kupim bokserja. Če kdo prodaja bokserje ali pozna koga, ki jih odda mi naj sporoči. Tenk ju
Staro 16.01.2007, 07:36
Gorga Uporabnik Gorga ni prijavljen
Novinec

Ojla!

V soboto zjutraj, 13.01.2007, je s Kidričeve ulice v Ajdovščini (druga ulica nad Ribnikom) neznano kam izginila/odšla črno-bela mucka Pikica. Je sterilizirana, na beli bradi in smrčku pa ima črno piko po kateri jo spoznate.

Če jo je kdo videl oz. kdor jo najde ga čaka nagrada !!!

Hvala in lep pozdrav!

Urška
Pripete slike
Tip dokumenta: jpg DSC00561.JPG‎ (38,8 KB, 109 ogledov)
Staro 22.01.2007, 09:28
19404772 Uporabnik 19404772 ni prijavljen
Novinec

OJ! zanima me, če ima kdo kakšnega mucka- mladička za prodat ali oddat?

Lp
Staro 28.01.2007, 12:19
amisdmorg Uporabnik amisdmorg ni prijavljen
Novinec
Privzeto Nemški bokser - parjenje

Nemški bokser z imenom Amis d'Morg, star dve leti in pol, z rodovnikom, dobrih staršev, temno rjavo progast, išče psičko nemško bokserko za parjenje
Informacije na: amisdmorg@gmail.com
ali na GSM: 031-500-833
http://www.najblog.com/amisdmorg/
Staro 28.01.2007, 15:15
Nota Uporabnik Nota ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Nota
Član od: Jan 2005
Naslov: Malo tukaj, malo tam ...
Sporočila: 31

Citat:
Objavil-a 19404772 Prikaži sporočila
OJ! zanima me, če ima kdo kakšnega mucka- mladička za prodat ali oddat?

Lp
Poglej malce po zavetiščih in živalskih forumih - veliko muc išče dom.
Pa še link, kjer so navedena zavetišča in forumi:
http://www.musicat.cc/SLO-ClubForums.htm

Značke
domače, hrtji, hrtom, izgubil, krysarikov, maček, muc, mucka, oddam, oglasi, podarim, pomagajmo, praških, prodam, rejci, slovenije, stiski, svet, živalice

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:51.