Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.09.2020, 17:58
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 199
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Sem dal naprej za preverbo za Arenasport programe. Mi lahko, prosim, napišete samo še na koliko časa se zvok & slika popačita in koliko časa motnja traja?

Lp
Črt
Prihajajo v valovih, ki trajajo kakšno minuto.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2020, 19:41
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 199

Pri ogledu za nazaj koncerta iz Schönbrunna, ki je bil danes popoldne na sporedu na SLO 2, se vsaj dve skladbi pred koncem koncerta kar sredi pesmi pojavi krogec sredi ekrana in preskoči na naslednjo oddajo, dokumentarec o Pavli Jesih. In ne najdem načina, da bi prišel do manjkajočega dela.
Odgovorite s citatom
Staro 26.09.2020, 23:45
Kawalsky Uporabnik Kawalsky ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 17

Citat:
Objavil-a eduardo Prikaži sporočila
Pri ogledu za nazaj koncerta iz Schönbrunna, ki je bil danes popoldne na sporedu na SLO 2, se vsaj dve skladbi pred koncem koncerta kar sredi pesmi pojavi krogec sredi ekrana in preskoči na naslednjo oddajo, dokumentarec o Pavli Jesih. In ne najdem načina, da bi prišel do manjkajočega dela.
Tudi pri meni, med petjem Netrebkove, ko se pokaže okno za "nadaljuj z ogledom" se ogled ne nadaljuje za zaključek koncerta, ampak vrže na reklame (domnevam, da na reklamni blok pred naslednjo napovedano oddajo, ki je omenjena v zgornjem postu). Pri poskusu vrtenja od te omenjene reklame nazaj tudi ne pomaga, da bi lahko videl še konec koncerta.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2020, 22:21
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 338

A še komu zadnjih nekaj dni na NEOtu POPTV vsake tok časa ustavi sliko in traja nekaj čas da se nazaj pojavi, razen če prestaviš na drugi kanal in takoj nazaj začne delovati takoj naprej, to dela samo na POPTV vsi ostali programi delajo normalno?
Odgovorite s citatom
Staro 08.10.2020, 11:01
Novinec

Podoben pojav opazim včasih na Rai 1 in Rai 2. (na Boxu) Sicer ju ne gledam pogosto (ponavadi samo blok s poročili zvečer), tako da ne bi mogel natančno opredeliti, če je res tako pogost pojav, ampak ravno toliko, da si zapomnim. Zvok ostane, slika se ustavi, nazaj pride po nekih 20 sekundah ali pa prej, če premaknem program in se potem ponovno vrnem nazaj. Vendar ta pojav je že dolgo. Opažam ga vsaj kakšno leto, če ne celo več.
Odgovorite s citatom
Staro 13.10.2020, 10:18
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 338

Ponovno javljam napako za POP TV in Planet TV na obeh kanalih prihaja do motenj tako na NEOTU kot na BOXU in sicer se slika ustavi za nekaj sekund potem tema in nato se pojavi slika in normalno deluje se pa to dogaja tudi po večkrat v parih minutah, prekinitev traja cca.10-20sek bolj 20 kot 10, kar je precej moteče ker v tem času marsikaj ne vidiš in slišiš... pomaga edino to da kose slika ustavi preklopiš en kanal naprej ali nazaj pa takoj nazaj na omenjeni program in začne takoj delovati. Sem pa opazil samo na teh dveh programih lahko d aje še kje drugje samo to kar sem jaz gledal mi ne deluje samo na teh dveh programih. Tako da zrihtajte to ker malo predrago plačujem za kar ne deluje kot mora, ne dela pa to že več kot en teden...
Odgovorite s citatom
Staro 14.10.2020, 22:29
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.801

Citat:
Objavil-a tomy11 Prikaži sporočila
Ponovno javljam napako za POP TV in Planet TV na obeh kanalih prihaja do motenj tako na NEOTU kot na BOXU in sicer se slika ustavi za nekaj sekund potem tema in nato se pojavi slika in normalno deluje se pa to dogaja tudi po večkrat v parih minutah, prekinitev traja cca.10-20sek bolj 20 kot 10, kar je precej moteče ker v tem času marsikaj ne vidiš in slišiš... pomaga edino to da kose slika ustavi preklopiš en kanal naprej ali nazaj pa takoj nazaj na omenjeni program in začne takoj delovati. Sem pa opazil samo na teh dveh programih lahko d aje še kje drugje samo to kar sem jaz gledal mi ne deluje samo na teh dveh programih. Tako da zrihtajte to ker malo predrago plačujem za kar ne deluje kot mora, ne dela pa to že več kot en teden...
Prosim, da mi na ZS posredujete naročniške podatke.

Lp,
Simon
Staro 15.10.2020, 18:06
abombek2 Uporabnik abombek2 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 94

Arena sport 2 ne dela
Odgovorite s citatom
Staro 16.10.2020, 18:54
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 988

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Prosim, da mi na ZS posredujete naročniške podatke.

Lp,
Simon
Ja napake se kar vlečejo že veliko veliko let in ni jim videti konca. Še se bojo vlekle. Nek stalen pojav. Kot menjava letnih časov.
Odgovorite s citatom
Staro 25.10.2020, 12:13
Novinec

Ni nedelovanje, ampak bom vseeno vprašal: Je morda še kdo opazil na Pro Plusovih programih (Kanal A, Kino), da se zadnje čase pri zelo veliko filmih (za druge vsebine ne vem) pojavljajo drobne (pav drobcene) bele pikice, sporadično, pri nekaterih filmih bolj, pri drugih manj. Nekaj časa je kazalo, da je pojav omejen na starejše filme, vendar pa recimo včeraj pri filmu Mož iz ozadja na Kino HD (ob 20.00h) so se prav tako pojavljale, vendar v precej manjši meri (na veliko večje časovne presledke) kot pri kakšnih starejših filmih (pa nimam v mislih tistih odsekov filma, kjer je nalašč prizor narejen tako, da posnema fotografijo/posnetek iz 60in in 70ih let - s prahom in odrgninami čez negativ). Se ne spomnim, da bi še pred letom ali več opažal ta pojav. Gre morda le za slabe kopije ali je v igri kaj drugega?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:32.