Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.02.2008, 18:56
martoo Uporabnik martoo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce martoo
Član od: Jan 2008
Sporočila: 34
Privzeto Siol Tv v razvezanem paketu Trio

Zanima me predvsem, koliko časa bom moral še čakati na komunikator in vse ostalo. Pogodbo smo poslali 25.1. in do danes nobenega odgovora. Glede na to da je rok v pogodbi 30 dni, smo že kar v drugi polovici. Je pa en problem, sem namreč že obstoječi naročnik kar je očitno svojevrstno prekletstvo. S tistim koliko časa torej mislim na koliko mesecev, let, desetletij,... Najbrž pa da se bom z navadno kabelsko TV ponovno sprijaznil že v ''pogodbenih'' 30 dneh.
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2008, 20:33
MODRI_ZOB Uporabnik MODRI_ZOB ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MODRI_ZOB
Član od: Oct 2006
Sporočila: 134
Privzeto Re: Siol Tv v razvezanem paketu Trio

Citat:
Objavil-a martoo Prikaži sporočila
Zanima me predvsem, koliko časa bom moral še čakati na komunikator in vse ostalo. Pogodbo smo poslali 25.1. in do danes nobenega odgovora. Glede na to da je rok v pogodbi 30 dni, smo že kar v drugi polovici. Je pa en problem, sem namreč že obstoječi naročnik kar je očitno svojevrstno prekletstvo. S tistim koliko časa torej mislim na koliko mesecev, let, desetletij,... Najbrž pa da se bom z navadno kabelsko TV ponovno sprijaznil že v ''pogodbenih'' 30 dneh.
1. Pokliči 080 8000.
2. O prenosu št. boš obveščen po SMS-u.
3. Pohitril postopka z urgiranjem ne boš
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2008, 21:39
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

Citat:
Od 25.1. do danes so bili štirje nedelovni dnevi. Ne zgodi se vse čez noč. Bistvo pogodbenega roka je, da če piše do 30 dni, to ne pomeni drugi dan, ampak katerikoli dan do 30-ga dneva. Ko bo 31. dan, jim pa prteži. Pred tem časom pa se ti niso dolžni niti malo opravičevati.

Tudi oni imajo samo dve roki.
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2008, 08:18
Novinec

No, zanimal me je predvsem odziv (pa ne od drugih uporabnikov). Res je, da so vmes nedelovni dnevi in res je, da imajo samo dve roki, pa vseeno me lahko malo moti, kako lahko starega/novega uporabnika, ki jim očitno zaupa do te mere, da bo povečal svojo naročnino, pustijo tavati v temi 30 delovnih dni. Želel bi si le kakšno kratko sporočilo tipa: ''Dobili smo vašo podpisano pogodbo, ste xxxx-ti v čakalni vrsti za Tv komunikator, se pravi da boste nanj čakali xx dni.'' Drugače pa mi ni problem počakati več kot 30 delovnih dni, če bo vse delovalo kot mora.
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2008, 17:33
MODRI_ZOB Uporabnik MODRI_ZOB ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MODRI_ZOB
Član od: Oct 2006
Sporočila: 134

Citat:
No, zanimal me je predvsem odziv (pa ne od drugih uporabnikov). Res je, da so vmes nedelovni dnevi in res je, da imajo samo dve roki, pa vseeno me lahko malo moti, kako lahko starega/novega uporabnika, ki jim očitno zaupa do te mere, da bo povečal svojo naročnino, pustijo tavati v temi 30 delovnih dni. Želel bi si le kakšno kratko sporočilo tipa: ''Dobili smo vašo podpisano pogodbo, ste xxxx-ti v čakalni vrsti za Tv komunikator, se pravi da boste nanj čakali xx dni.'' Drugače pa mi ni problem počakati več kot 30 delovnih dni, če bo vse delovalo kot mora.
Sej bo... sam smiri živce
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2008, 18:02
Novinec

Citat:
Objavil-a MODRI_ZOB Prikaži sporočila
Sej bo... sam smiri živce
Sej sploh nism bil jezen. Samo hotel sem pohitriti stvar. Kar mi ni uspelo glede na to, da me mirijo uporabniki, ne pa SiOLovci. Ironično tud smešno, ni kej. Nisem pa jezen (ne še).
Odgovorite s citatom
Staro 11.02.2008, 20:46
jugato Uporabnik jugato ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce jugato
Član od: Dec 2005
Sporočila: 96

Samo informativno ti lahko povem da sem kot obsteječi naročnik za razvezan dostom čakal kar več kot 30dni.zahtevek sem predal 21.12.2007, stvar pa so uredili še le 07.02.2008
Pa lep pozdrav
Odgovorite s citatom
Staro 12.02.2008, 03:48
robbe Uporabnik robbe ni prijavljen
Novinec
Naslov: štajerska
Sporočila: 22

Sem čakal 2 meseca na tv od novembra, pa še bi ,če jim zanje dni ne bi težil preko elektronske pošte...čeprav sem že vrsto let njihov naročnik...na tel. 0808000 pa prej ostariš kot jih dobiš, ker so vedno zasedeni.......nimajo konkurence in to je to!
Odgovorite s citatom
Staro 12.02.2008, 11:08
Novinec

Hvala za info. Izgleda, da skupaj s teženjem lahko upam na april. Ej, robbe povej mail za teženje prosim.
Odgovorite s citatom
Staro 12.02.2008, 14:00
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

Glej na to iz pozitivne strani, da samo čakaš na dodatno storitev in ne da ti odpravijo napako
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
paketu, razvezanem, siol, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV NA PC-ju-POMOČ rbajc SiOL TV 39 09.02.2013 20:39
SIOL trio? zlatko69 O storitvah 7 10.12.2007 17:58
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05
ISDN in Siol trio pin Tehnična pomoč 1 08.09.2007 12:09
Siol Trio Dva Routerja E-mula toni22 Tehnična pomoč 1 06.10.2006 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:33.