Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.09.2008, 22:11
radtina@email.si Uporabnik radtina@email.si ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 1
Privzeto priklop na optiko

Pozdravljeni

Marca smo se odločili, da se bomo priklopili na optični kabel pri siol. Do začetka avgusta smo po dolgih in izčrpajočih pogajanj končno dobili zeleno luč za priklop.
Prišel je dan za priklop 6.8.2008, ko so nas obvestili, da bodo prišli monterji namesti modem ter vse potrebno in da bo vse delalo brez težav. Fantje so prišli ob določeni uri in pričeli z delom torej priklopom, vendar so kmalu ugotovili, da do hiše po kablu ne pride signal. Menjali so modem, če je slučajno pokvarjen, vendar je tudi drugi kazal isto napako. Ponovno so prišli naslednji dan 7.8., z napravami za merjenje pretoka signala. Ugotovili so, da po glavnem kablu poteka signal, vendar po kablu do hiše pa ne in da naj bi firma GVO slabo spojila spojko iz glavnega kabla. Fantje so oddali prijavo na GVO, da je napaka v povezavi-saj tako so rekli. Nato so prišli spet naslednji dan 8.8, ki so ugotovili isto, kot prejšnji fantje, ogledovali in naredili nič.
VIKEND
Ponovno obisk v ponedeljek 11.8. samo opazovali naredili nič. Sploh ne vem kdo so vse bili, saj so bili vedno drugi fantje, tako da ne vem ali so bili iz siola ali GVO.
14.8 so na pobudo telefonskega pogovora zopet prišli in spet nič, ne sveti lučka in so šli. Nato je bilo tiho. Po prošnjah in telefonarjenju na št:0801000, nam niso povedali nič novega. Obe firmi se zgovarjata ena na drugo, mi pa brez povezave. Govorili so nam, da se moramo registrirati, da oddajo reklamacijo, vendar ali naj registracijo napišem na papir in vam faxsiram, saj jaz povezave nimam, niti televizije, telefona in interneta. Moja mami je velikokrat klicala, pošiljala emaile vendar zaenkrat brez uspeha. Vedno isto naj naredi registracijo.
25.8-spet fantje in samo ogledujejo in ne naredijo nič. Če rabite tudi vi ogled hiše najbolj, da pridete tudi vi, če je tako zanimivo. Spet enako 26.8 pridejo in nič. Rekli so da bodo spet prišli 27.8 ali 28.8 vendar ne duha ne sluha. Do danes še nič. Mami je poslala tudi email, da slučajno ne bi prišel račun, saj naj bi po pogodbi (ki izgleda, da ne pomeni nič) začela veljati 6.8, prišla položnica. Klicali smo neštetokrat na tel 0801000 vendar pomoči nismo dobili.
Velikokrat smo zahtevali koga od odgovornih, naj razloži kaj se dogaja, vendar so rekli da tega podatka ne smejo dati, lahko pa poslušate tudi posnetke, saj jih snemate, in da sem čakala tudi več kot 30 minut za nadaljnji pogovor, nekajkrat pa so me ignorirali in odložili slušalko.
Sedaj pa: obiskali ste nas sedemkrat, vedno dopoldne, v času službe.
6.8
7.8
8.8
11.8
14.8
25.8
26.8
Povprečno je bilo 1h 30min. Naj vam nato jaz izstavim račun za moj čas, ko sem bila odsotna v službi zaradi vas.

Zanima, ker še niste nič uredili, kdaj naj bi bil vaš namen ali moram reči dobra volja kaj postoriti. Jaz ne vem več kaj storiti. Očitno vam ni potrebno delati hitro. Moje potrpljenje počasi mineva.

Prosim za hiter zasuk, ali pa ni poterbno več oglaševanje za vašo firmo kako je vse oh in sploh. Če pa boste imeli čas v soboto poslušajte Hitovo odprto linijo in vam bom jaz naredila brezplačno reklamo. Hvala

Obenem pa zahtevam, sedaj ko imate akcijo +prenosnik, da nam tudi to upoštevate. Saj trenutno še nismo priključeni in akcija je že.

RADKOVIČ, DOMŽALE ,KOLIČEVO
Odgovorite s citatom
Odgovori

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kabelski priklop na Prosperota? Sawyer SiOL TV 1 26.07.2008 19:04
Koliko casa je treba cakat na priklop ADSL? lesnik2005 O storitvah 20 09.01.2007 19:59
Priklop SIOL TV preko switcha samomas SiOL TV 4 24.10.2006 14:33

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:52.