Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.07.2012, 18:37
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Modem oxygen brezžična povezava

Pozdravljeni,kolega ima omenjen modem in ima probleme,ker se ne more brezžično povezat na internet,povezave ni mogoče vspostaviti.

Poskusila sva vsa kodiranja od wep do wpa2 pa nič,tudi brez ključa se ne poveže.

Tudi z usb wireless adapterjem ni šlo.

Tudi na 0801000 mu niso znali pomagat v čem bi lahko bil problem.
Odgovorite s citatom
Staro 05.07.2012, 19:24
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854
Privzeto Re: Modem oxygen brezžična povezava

Ali se na omenjeni modem ne more povezati z nobeno napravo ali gre samo za neko specifično napravo? Mu je v preteklosti to delovalo in je do napake prišlo v kratkem?

Po mojem mnenju gre za napačno konfiguracijo kar bi znala rešiti ponastavitev na tovarniške nastavitve. Poizkusita in javita rezultat.

Sicer pa pred tem še svetujem, da se skupaj obrneta na tehnično pomoč preko spletnega pogovora - ti gospodje vama bodo znali najbolje pomagati.
Odgovorite s citatom
Staro 05.07.2012, 20:46
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Baje mu je kak mesec nazaj delovalo,ker pa prenosnik uporablja tudi v tujini,mu sedaj doma ne deluje.
Kot sem omenil sem jaz poskusil z svojim usb wireless ključkom in prav tako ni delovalo.
Na tehnični pomoči so mu svetovali naj posodobi gonilnike,vendar ni težava v tem.
Odgovorite s citatom
Staro 05.07.2012, 22:16
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854

Citat:
Objavil-a krepki Prikaži sporočila
Baje mu je kak mesec nazaj delovalo,ker pa prenosnik uporablja tudi v tujini,mu sedaj doma ne deluje.
Kot sem omenil sem jaz poskusil z svojim usb wireless ključkom in prav tako ni delovalo.
Na tehnični pomoči so mu svetovali naj posodobi gonilnike,vendar ni težava v tem.
Razumem. Jaz bi ti vsekakor predlagal, da poizkusita še z kakšno drugo napravo, da preverita kje točno je napaka. Najverjetneje imata kakšen pameten telefon, ki ima brezžično povezavo? Če bo prišlo do enake težave potem predlagam, da naredita ponastavitev na tovarniške nastavitve - mislim, da bo to v zgornjem primeru rešilo vse težave.

V nasprotnem primeru (če ugotovita, da je težava specifična) vama predlagam naslednji postopek:
- nadzorna plošča > strojna oprema in zvok > upravitelj naprav > desni klik na mrežno kartico in odstrani ter v redu. Nato pa desni klik na ime računalnika zgoraj in poišči spremembe strojne opreme. Na tak način bosta ponastavila še mrežno na prenosniku.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
brezžična, modem, oxygen, povezava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Gennet OxyGEN modem Shkis Tehnična pomoč 0 20.12.2011 13:52
Prospero 632 in brezžična povezava tslifi Tehnična pomoč 12 21.09.2009 19:48
brezžična povezava z sinope 568 dule41 Tehnična pomoč 9 04.06.2009 21:19
Brezžična povezava do osnovne enote DAC SiOL telefonija 3 19.04.2009 20:02
brezžična povezava timy2 Računalništvo in internet 5 09.03.2008 08:43

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:42.