Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.05.2013, 12:20
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683
Privzeto Nov komunikator

Razmišljam o nabavi novega komunikatorja. Ker me ne zanima ogled nazaj, snemalnik, FB in ostale novotarije bi se odločil za Box S. Zdaj me pa zanima tole...

Ponudba 19 EUR za opremo SiOL BOX S velja od 1. 2. 2011 do 31. 5. 2013 za nove naročnike na SiOL TV ter od 10. 3. 2011 do 31. 5. 2013 za obstoječe naročnike SiOL TV brez obstoječe vezave, ob vezavi 24 mesecev. Mogoč je tudi nakup brez vezave po redni ceni (129 EUR) in na obroke (24 x 6 EUR = 144 EUR). Ponudba velja za prvi SiOL BOX S. Cena za naročnike SiOL TV z vezavo na TV-komunikator Sagem, ki so le-to sklenili do 31. 8. 2010, je 39 EUR ob vezavi 24 mesecev, pri čemer se obstoječa vezava prekine. Vse cene vključujejo DDV.

Za sagem smo imeli vezavo in sicer od oktobra 2008 do oktobra 2010, od takrat nimam nobene vezave ter sem "prost kot ptiček na veji".

Ali bi lahko nabavil tale Box S za 19€ in se vezal ponovno za 2 leti?
Ali bi lahko nabavil tale Box S za 39€ in nimam nobene vezave?

Ali mi ob tem ostane shema taka kot je ker ne mislim delat prehoda na trio paket?
Staro 24.05.2013, 14:43
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: Nov komunikator

Box S,nima snemalnika,snemaš lahko le z boxom.
Odgovorite s citatom
Staro 24.05.2013, 16:08
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 770

Vezeš se za 2 leti in plačaš 19€. Druga varianta je, da plačaš polno ceno in nisi vezan.
Če ne boš delal sprememb bo shema takšna kot je.

Nazadnje uredil Schime : 24.05.2013 ob 16:11.
Odgovorite s citatom
Staro 24.05.2013, 19:42
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119

Obvezno kupi Siol Box, ker ima več funkcij. Odvisno od paketa, lahko dobiš Box celo za 1 € ob vezavi. Najbolje pa, da greš kar v Telekomov center in se tam vse pogovoriš: Predstavili ti bodo najugodnejše variante.
Odgovorite s citatom
Staro 24.05.2013, 20:41
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Citat:
Objavil-a Rudibr Prikaži sporočila
Obvezno kupi Siol Box, ker ima več funkcij. Odvisno od paketa, lahko dobiš Box celo za 1 € ob vezavi. Najbolje pa, da greš kar v Telekomov center in se tam vse pogovoriš: Predstavili ti bodo najugodnejše variante.
Neumnost. Če pa je napisal da ne rabi neke bavbav funkcije.Zakaj bi stran metal denar.
Kupi na bolhi, moj predlog.
Staro 24.05.2013, 21:07
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Razmišljam o nabavi novega komunikatorja. Ker me ne zanima ogled nazaj, snemalnik, FB in ostale novotarije bi se odločil za Box S. Zdaj me pa zanima tole...

Za sagem smo imeli vezavo in sicer od oktobra 2008 do oktobra 2010, od takrat nimam nobene vezave ter sem "prost kot ptiček na veji".

Ali bi lahko nabavil tale Box S za 19€ in se vezal ponovno za 2 leti?
Ali bi lahko nabavil tale Box S za 39€ in nimam nobene vezave?

Ali mi ob tem ostane shema taka kot je ker ne mislim delat prehoda na trio paket?
Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Neumnost. Če pa je napisal da ne rabi neke bavbav funkcije.Zakaj bi stran metal denar.
Kupi na bolhi, moj predlog.
Moje mnenje :
-če preveriš na info siol in res lahko dobiš box-s za 39 evrov brez vezave je to najboljša opcija
-V kolikor ne razmišljaš o kakšnih prehodih potem tudi druga opcija za 19 evrov ni napačna
-Vsekakor je najboljša če je možna varianta za 39 evrov
-preveri pa na info siol,mogoče ti ga uspe dobiti z vezavo celo za 1 evro ?

-zaradi same nabave ti ni potrebno sheme nič spreminjat,razen če sam želiš
-ob naročilu ti bodo verjetno ponujali pakete.Sam nisem niem navdušen nad paketi ker si nekako s tem zelo vezan.

-Če boš kupoval na bolhi,vsekakor preveri če ima in kako dolgo še velja garancija
-obvezno naj ima že menjano lečo in tavelik ir daljinec( da ne boš potem še ti imel s tem sitnosti)

-osebno bi se raje odločil za novega

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2013, 00:42
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683

Ja če bi vzel rabljenega bi vzel sagema je čisto dovolj za naše potrebe. V bistvu rabim tole ker je crknil en dvbt sprejemnik in namesto novega lahko vzamem tegale, stane me enako.
Verjetno pa sledi drug teden odhod v Telekomov center in naj se tam razjasnijo do potankosti.

Kar se mene tiče, tv gledaš kadar jo lahko, zamik se mi zdi malce brezveze zaenkrat, kar gledam jaz se vse da gledat tudi po drugačnih poteh tako da...
Tisti FB, Vreme in ostale novotarije, ne vem zakaj imam potem računalnik.
Glede media playerja, na dvdju se že en čas nabira prah, jaz itak gledam prek usbja na tvju, ki ga tudi uradno ni podpiral, ampak vse se da če se hoče, ne pa kot Siol ki take funkcije zaklene

Aja prehod k drugemu operaterju ne vem če ima smisle, vezan sem na baker in ob povpraševanju pred leti je bil Siol tisti ki mi je največ nudil, cene so pa itak tam tam med vsemi,, razen če odšteješ tiste začetne akcije.
Staro 25.05.2013, 07:26
Mojster

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Ja če bi vzel rabljenega bi vzel sagema je čisto dovolj za naše potrebe. V bistvu rabim tole ker je crknil en dvbt sprejemnik in namesto novega lahko vzamem tegale, stane me enako.
Verjetno pa sledi drug teden odhod v Telekomov center in naj se tam razjasnijo do potankosti.

Kar se mene tiče, tv gledaš kadar jo lahko, zamik se mi zdi malce brezveze zaenkrat, kar gledam jaz se vse da gledat tudi po drugačnih poteh tako da...
Tisti FB, Vreme in ostale novotarije, ne vem zakaj imam potem računalnik.
Glede media playerja, na dvdju se že en čas nabira prah, jaz itak gledam prek usbja na tvju, ki ga tudi uradno ni podpiral, ampak vse se da če se hoče, ne pa kot Siol ki take funkcije zaklene

Aja prehod k drugemu operaterju ne vem če ima smisle, vezan sem na baker in ob povpraševanju pred leti je bil Siol tisti ki mi je največ nudil, cene so pa itak tam tam med vsemi,, razen če odšteješ tiste začetne akcije.
Ja se strinjam.Zamiki in podobne "napredne" funkcije tudi mene prav nič ne zanimajo.
Na koncu koncev tudi storitev ni zastonj.

Prehod k drugemu operaterju sem omenil zaradi vezave.Pa še to ni problem,ker pač lahko takrat komplet odplačaš.
Tudi po moje prave alternative na kablu ni.Amis je vsaj po moje dosti slabša izbira.Še hitrost lahko imaš na siolu višjo.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 12:15
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 930

Če ti novejša naprava nekaj nudi in te zaradi tega ne stane nič več potem je malo čudno, da bi pri ponovnem nakupu vztrajal na stari tehnologiji. Se sprašujem, če si potemtakem kupujete TV sprejemnike na elektronke ali fotoaparate na č/b film ASA 100?

O zamiku nazaj (po novem bo zgleda 72 ur) pa težko razpravlja nekdo, kateri ga ni imel možnost preizkusiti. Na mojih treh BOX-ih doma se 85% oddaj gleda preko zamika. Stvar si pač pogledaš, ko imaš čas, hitro prevrtiš reklame, imaš pavzo, lahko ponoviš del posnetka... in ne rabiš sam skrbeti kdaj (koliko prej in kasneje) in kako (katero oddajo boš izbrisal iz vedno polnega diska) si boš neko oddajo posnel.
Staro 27.05.2013, 12:21
Mojster

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Če ti novejša naprava nekaj nudi in te zaradi tega ne stane nič več potem je malo čudno, da bi pri ponovnem nakupu vztrajal na stari tehnologiji. Se sprašujem, če si potemtakem kupujete TV sprejemnike na elektronke ali fotoaparate na č/b film ASA 100?

O zamiku nazaj (po novem bo zgleda 72 ur) pa težko razpravlja nekdo, kateri ga ni imel možnost preizkusiti. Na mojih treh BOX-ih doma se 85% oddaj gleda preko zamika. Stvar si pač pogledaš, ko imaš čas, hitro prevrtiš reklame, imaš pavzo, lahko ponoviš del posnetka... in ne rabiš sam skrbeti kdaj (koliko prej in kasneje) in kako (katero oddajo boš izbrisal iz vedno polnega diska) si boš neko oddajo posnel.
Če te neka storitev ne zanima,ne vem zakaj bi kupoval box. ? Avtomatsko ti zaračunajo še štiri evre dodatka za storitve ki jih ne uporabljaš.
Če pa želiš pa tudi box-s omogoča ogled nazaj.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikator, nov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Komunikator se vklopi kje?? Watson SiOL telefonija 8 26.01.2014 14:09
SmartTV , TV komunikator - mrežni kabel pa le eden senca SiOL TV 6 11.08.2012 09:36
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 22:53
Težave z blokiranjem siol tv plus vmesnika rešene ( okvarjen komunikator sagem ) kikus20 Tehnična pomoč 0 18.02.2009 13:14
2x TV komunikator Sagem andi SiOL TV 2 16.10.2008 17:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:46.