Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.05.2013, 20:55
mking Uporabnik mking ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2009
Sporočila: 260
Privzeto Re: Nov komunikator

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Če pa želiš pa tudi box-s omogoča ogled nazaj.

lp
Si malo v temo brcnil - od kdaj pa. http://www.siol.net/Akcije/Ugodnosti...siol_boxa.aspx ali pa http://box.siol.net/box/primerjava_naprav - ostalo pa še po forumu vpraši če ne veš in ne piši bedarij.

Nazadnje uredil mking : 27.05.2013 ob 21:00.
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 20:58
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 930

Če torej namesto Sagema kupiš Box-s si v koraku s stanjem tehnike. Če ne naročiš dodatkov si cenovno enako s Sagemom. Ne vem torej, zakaj razpravljate o televizorjih z elektronkami (sagem), če pa imamo trenutno led LCD (Box-s), gledamo pa že za Amoled (kaj vem, kaj si bo SIOL izmislil).
Drugače pa, vsak je gospodar svoje denarnice (kolikor mu pusti žena!).
Staro 27.05.2013, 21:04
Pripravnik

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Če torej namesto Sagema kupiš Box-s si v koraku s stanjem tehnike. Če ne naročiš dodatkov si cenovno enako s Sagemom. Ne vem torej, zakaj razpravljate o televizorjih z elektronkami (sagem), če pa imamo trenutno led LCD (Box-s), gledamo pa že za Amoled (kaj vem, kaj si bo SIOL izmislil).
Drugače pa, vsak je gospodar svoje denarnice (kolikor mu pusti žena!).
Če rabiš pogled za nazaj ali pa dodatke potem kupi - če pa gledaš samo TV programe se ti pa ne splača. Vse je pa odvisno od tebe kaj rabiš in zakaj.
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 21:06
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a mking Prikaži sporočila
Si malo v temo brcnil - od kdaj pa. http://www.siol.net/Akcije/Ugodnosti...siol_boxa.aspx ali pa http://box.siol.net/box/primerjava_naprav - ostalo pa še po forumu vpraši če ne veš in ne piši bedarij.
Mislim da si ti tule hotel malo pameten ispast pa v temo brcnil.

Na tvojem linku lepo vidiš da je pri opisu za box-s pri ogledu nazaj opisano "napredne storitve siol ".In veš kaj to pomeni ?To pomeni da je pri box že to vse vključeno,ker moraš avtomatsko plačevat dodatek.Pri box-s pa imaš to izbirno.Če želiš plačevati dodatek ti je ta možnost omogočena drugače pač ne. Ni pa snemalnika in časovnega zamika pri box-s,ker nima velikega diska.

Toliko o tem kdo piše bedarije.
Drugače je pa tako,da nismo vsi znanstveni experti,in se tudi kdaj lahko kaj napačno zapiše.

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 21:08
Pripravnik

Citat:
Mislim da si ti tule hotel malo pameten ispast pa v temo brcnil.

Na tvojem linku lepo vidiš da je pri opisu za box-s pri ogledu nazaj opisano "napredne storitve siol ".In veš kaj to pomeni ?To pomeni da je pri box že to vse vključeno,ker moraš avtomatsko plačevat dodatek.Pri box-s pa imaš to izbirno.Če želiš plačevati dodatek ti je ta možnost omogočena drugače pač ne. Ni pa snemalnika pri box-s,ker nima velikega diska.

Toliko o tem kdo piše bedarije.
Drugače je pa tako,da nismo vsi znanstveni experti,in se tudi kdaj lahko kaj napačno zapiše.

lp Cveto
Malo morgen deluje. Mogoče pri nekaterih samo kar jih jaz poznam nobenemu - pa jih ni malo.

PS

Večinoma stvari Siol obljublja pa jih žal ni.
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 21:14
Mojster

Citat:
Malo morgen deluje. Mogoče pri nekaterih samo kar jih jaz poznam nobenemu - pa jih ni malo.
Deluje,deluje. Brez skrbi ker to gre iz serverja.

Moraš pa razumeti,da pri box-s je potrebno dodatno naročit dodatek box,ki to potem omogoča.
Ponavadi pa pri box-s nima skoraj nihče naročenega tega dodatka.Ampak to ne pomeni da ne deluje,ampak je potrebno naročit.

Trenutno je v teku testiranje za ogled nazaj za 72ur.
Za obe varianti. Za BOX in BOX-s .

http://betaklub.siol.net/testiraj/ogled_nazaj_72

Tako da zopet " malo morgen " tebi.

Zadj verjameš da deluje ?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 21:19
Pripravnik

Citat:
Deluje,deluje. Brez skrbi ker to gre iz serverja.

Moraš pa razumeti,da pri box-s je potrebno dodatno naročit dodatek box,ki to potem omogoča.
Ponavadi pa pri box-s nima skoraj nihče naročenega tega dodatka.Ampak to ne pomeni da ne deluje,ampak je potrebno naročit.

Trenutno je v teku testiranje za ogled nazaj za 72ur.
Za obe varianti. Za BOX in BOX-s .

http://betaklub.siol.net/testiraj/ogled_nazaj_72

Tako da zopet " malo morgen " tebi.

Zadj verjameš da deluje ?

lp
Za ogled za nazaj že testiram - potem pa povej da govoriš o tem, ne pa da kupiš box-s in da deluje ker žal ne deluje . Vse to je pa še v testiranju in nimajo vsi(drugič tako napiši jaz imam tako box, tako da mi je vseeno).

2. Prej se ni shranjevalo na server ampak na tvoj disk - če še nisi vede - zato je delalo samo na box-u..

Nazadnje uredil mking : 27.05.2013 ob 21:25.
Odgovorite s citatom
Staro 27.05.2013, 21:25
Mojster

Citat:
Za ogled za nazaj že testiram - potem pa povej da govoriš o tem, ne pa da kupiš box-s in da deluje ker žal ne deluje . Vse to je pa še v testiranju in nimajo vsi(drugič tako napiši jaz imam tako box, tako da mi je vseeno).
Deluje tudi takoj ko ga kupiš,če naročiš zraven dodatek,ki mislim da stane 4 evre.

In lahko imaš od prve minute naprej.Trenutno še za 48 ur tako kot na box,testira se pa že za 72 ur.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 28.05.2013, 07:36
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 930

Citat:

2. Prej se ni shranjevalo na server ampak na tvoj disk - če še nisi vede - zato je delalo samo na box-u..
Ah daj no. Mešaš jabolka in hruška.
Ogled nazaj deluje na BOX-S, se ne shranjuje in se nikoli ni shranjevalo na disk. Ogled nazaj deluje tudi na računalniku.
Ogled nazaj lahko ima vsakdo, kateri ima TopTrio ali Trio paket z dodatkom Box in ima BOX ali BOX-S. Trenutno deluje za 48 ur nazaj, testira pa se za 72 ur nazaj.
Na disk pa se ti lahko shranjujejo plačljive vsebine (filmi), če imaš slabšo linijo in ogled z direktnim prenosom ni možen.
Staro 29.05.2013, 18:34
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683

No boxS je doma, upam da ga ne bom tko preklinjal kot nekateri na začetku.
Mišljen je bil za drugo tv, na koncu ga moram pa jaz vzet, ker zanimivo (na kar sploh nisem pomislil in bil pozoren) nima scart priključka. Še dobro da ga ima vsaj sagem.

Zdej pa še eno vprašanje. Izhod na modemu sem nastavil na video, ali mora biti na trunk?

Ravno za info, rečeno mi je bilo, da me pride še cenejo (z vezavo) kot zgoraj omenjeno. Nisem pa spreminjal tv sheme in ostal na tej ki jo imam sedaj, le da sem zaprosil za vklop dodatnega tv kanala, v slučaju da se vse skupaj ne podere ob prižganju 2 mini hd programov.
Bomo videli kaj bo na koncu...

EDIT:
No je na uni drugi ker sem videl da ima povezavo prek scart, meni ostaja sagem.
Mal me matra dvbt...

Nazadnje uredil rambo013 : 29.05.2013 ob 19:41.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikator, nov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Komunikator se vklopi kje?? Watson SiOL telefonija 8 26.01.2014 14:09
SmartTV , TV komunikator - mrežni kabel pa le eden senca SiOL TV 6 11.08.2012 09:36
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 22:53
Težave z blokiranjem siol tv plus vmesnika rešene ( okvarjen komunikator sagem ) kikus20 Tehnična pomoč 0 18.02.2009 13:14
2x TV komunikator Sagem andi SiOL TV 2 16.10.2008 17:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:41.