Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 19.11.2008, 15:04
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935
Privzeto Re: Amino bye-bye?!

Citat:
Objavil-a Gaston Prikaži sporočila
Tudi mene zanima zakaj prisila, če je res kar je prejšnji teden zatrdila ga.Pestotnik:

Spoštovani,
Veseli nas, da ste se z vašim vprašanjem obrnili na nas

Sporočamo vam, da smo vas z obvestilom želeli seznaniti na vse prednosti, ki vam jih Sagem STB nudi, predvsem na uporabo dodatnih storitev in neskončno novosti, ki jih v bodoče pripravljamo na novem vmesniku SiOL TV+. V kolikor ne želite uporabljati nov vmesnik in ne želite opraviti menjave, vas obveščamo, da vam bo AMINO deloval še naprej

Za več informacij nas lahko pokličete vsak dan do 23. ure na brezplačno telefonsko številko 080 80 00.

Lepo Vas pozdravljamo,
Telekom Slovenije d.d.
Majda Pestotnik
Služba za teleprodajo
Zelo zanimiva seznanitev, ki je bila nekaj časa na Siol straneh, nekateri pa smo jo dobili še po pošti domov......

S 24. novembrom 2008 bomo starejši vmesnik SiOL TV umaknili, saj ne dopušča uporabe številnih storitev, ki so vam kot uporabniku SiOL TV na voljo. Svojo SiOL TV boste od 24. novembra dalje lahko spremljali le prek vmesnika SiOL TV plus, ki vam poleg gledanja TV programov omogoča tudi ogled filmov iz videoteke, igranje iger ter še mnogo drugih uporabnih in zabavnih storitev, nad katerimi boste navdušeni! Pripravite se na vesele urice pred domačim televizorjem!

Posebno obvestilo za uporabnike komunikacijske opreme Amino
V primeru, da uporabljate opremo TV komunikator Amino, vmesnika SiOL TV plus ne morete uporabljati in ga tudi ne vidite na ekranu, ko prižgete televizor. Spoznavanje prave SiOL TV ponudbe z vmesnikom SiOL TV plus namreč omogoča le oprema TV komunikator Sagem.

Z vsem spoštovanjem do Siola oz. do Telekoma.......zelo zanimive načine seznanitve uporabnika imate......vsak v vaši hiši izgleda daje različne informacije.......oz. uporabnika iz dneva v dan presenetite s svojimi dognanji novih seznanitev......
Odgovorite s citatom
Staro 19.11.2008, 16:31
gloris Uporabnik gloris ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2001
Naslov: NM
Sporočila: 254

Kakšna kolobocija, čisto v stilu SiOLa.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2008, 10:19
Sese12 Uporabnik Sese12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2004
Sporočila: 154

No jaz sem se vseeno odločil, da naročim nov SIOL TV plus vmesnik na ugodnost 1 € in vezavo 24 mesecev. Poklical sem na 080 8000 oz. naročniško službo in zadevo naročil. Danes pa sem po pošti prejel kuverto od Telekom Slovenije in v njej za podpisat novo naročniško pogodbo za storitve SIOL TRIO.

Prej sem imel paket TRIO označen z TRIO RZ sedaj pa so mi spremenili v TRIO Osnovni.

Ni mi sploh jasno, zakaj moram podpisati novo pogodbo pa še novi SIOL TV plus vmesnik nikjer ni omenjen ? (naročnik sem pa že za platinasti razred)

Nazadnje uredil Sese12 : 25.11.2008 ob 13:57.
Odgovorite s citatom
Staro 25.11.2008, 10:37
skye Uporabnik skye ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 25

Jaz imam doma novi STB in Amino. Oba delujeta BP. Na Aminotu deluje stari vmesnik, na Sagemu pa novi.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
amino, byebye, vmesnika, zamenjava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Amino - Siol TV janidani SiOL TV 8 29.03.2008 07:32
Amino daljinec robertts SiOL TV 1 02.01.2008 21:22
"Univerzalnost" daljinskega upravljalnika AMINO apancur Tehnična pomoč 12 01.04.2007 19:53
Komunikator Amino 110 mrhovinar SiOL TV 5 26.03.2007 09:27
amino po nadgradnji na v2.14.0 matjaz_besen Tehnična pomoč 12 09.03.2007 19:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:29.