Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 21.08.2006, 15:02
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103
Privzeto Re: spet ena taka... bejbe kaj "običanega" vam na ženskah res NI sexi...

Ne da je to edini zadosten pogoj. Naj bi pa veljalo, da to mora bit - poleg vsega ostalega.
Sicer sem sama povsod brez, ampaj je to stvar osebrega okusa - velja to namrec tudi pozimi, ko sem zelo oblecena in se nikomur ne kazem (samska).

Mi pa na zenskah tudi ni (vec) seksi, da je (prevec) pomanjkljivo oblecena. Vidis goloto na vsakem koraku in ti postane to ze samoumevno. Pa da je zenska v vrtoglavih stiklih in se potem zatakne med tlakovce/zvije glezenj ko stopa s plocnika/poskusa v takih stiklih ujet trolo.

Pa to, da so vse enake: stil oblacenja, frizura, na blond poblajhane in sveze iz solarija zapecene. Jih sploh ne locis.
Staro 21.08.2006, 15:29
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329
Privzeto Re: spet ena taka... bejbe kaj "običanega" vam na ženskah res NI sexi...

Citat:
Objavil-a Andreea
Pa to, da so vse enake: stil oblacenja, frizura, na blond poblajhane in sveze iz solarija zapecene. Jih sploh ne locis.

Značke
bejbe, ena, kaj, običanega, res, sexi, spet, taka, vam, ženskah

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:31.