Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.05.2008, 18:47
iaasm Uporabnik iaasm ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 19
Privzeto Re: HD vsebine

Potem ga pa naroči!
Odgovorite s citatom
Staro 21.05.2008, 20:25
Frenky Uporabnik Frenky ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Frenky
Član od: Jan 2008
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 2.014

Boš ti videl Apple fanboyi. Apple je zakon
Odgovorite s citatom
Staro 21.05.2008, 20:27
Mojster

Citat:
Objavil-a janezpesec1 Prikaži sporočila
Wow neverjetna ponudba HD kanalov, takoj grem narociti prehod na T-2. T-2 fanboyi ste enaki kot Apple fanboyi, prav nobenega obcutka za realnost. Mimogrede kako je kaj s HBO na T-2 ? So Športklub ze zaceli predvajati v spodobni kvaliteti (ponavadi T-2 fanboyi pljuvate po SiOLu glede kvalitete slike) ?
T2 dejansko ima lepšo sliko kot SiolTV. Navijaštvo gor ali dol... tko je. Pač nimajo omejitve širine kakršne smo na žalost deležni mi. Ja, celo na optiki.
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 06:00
george32 Uporabnik george32 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2008
Sporočila: 537

Ne vem če je ravno tolk kvalitetnejša slika na T-2! Malo smo ratal prezahtevne stranke po mojem. A T-2 sploh ima radijske postaje? Meni je to pomembno k veliko poslušam radio?
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 07:37
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
T2 dejansko ima lepšo sliko kot SiolTV. Navijaštvo gor ali dol... tko je. Pač nimajo omejitve širine kakršne smo na žalost deležni mi. Ja, celo na optiki.
Do oktobra ima T-2 rok za postavitev centrale pr nas. Pol pa adijo Siol. Poln k... že mam opozarjat na ene in iste probleme s tem SiolTV pa se že 2 leti ni poravlo nič.
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 08:37
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Zgleda, da so kot celota kar precej podobno pakiranje le problemčki so nekoliko prerazporejeni. Le malo pojdi na neuradni T2 forum pogledat če se še nisi nič tam oglasil.

Če nam oboji ponudijo optiko ob trenutnih ponudbah ostanom pri Siol-u v nasprotnem pa seveda... T2, ko jim uspe signal dobavit.
Kaj se bo skuhalo na področju ponudbe TV bo pa do takrat tudi že precej bolj jasno. Celotna ponudba, paketi??, cene,... Telefon in NET kar se mene tiče ne vagata. Le delat morata za kak €+-.

To da cel sistem TV teče vzporedno takorekoč v prazno mi pa kot sem že nekjkrat napisal res ni prav nič jasno. Zakaj? Z PC dekoderjem tudi pri 3mbps stremih še vedno krepko žaga. Zakaj se sistema ne uporabi za optiko saj je že davno jasno, da oddaljenih naročnikov ne bo pokrival?
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 09:09
janezko Uporabnik janezko ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 30

kaj se pa dogaja z Eusrosport HD, ki so ga nekaj časa vrteli na Anixe kanalu (SIOL TV +). ta naj bi zalaufal s 25. majem, ko se začne pariški grand slam. zadnja dva dneva promo material na tem kanalu niso več vrteli. nam je SIOL samo kost vrgel za glodanje, ali je bilo to testiranje resno??
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 09:11
Mojster

Mislim da gre to tako; dokler je promo Eurosport dovoli vsem da predvajajo (ja, mečejo kosti), potem ko pa zares stvar štarta je pa treba sklenit pogodbo, ter plačat. Kakšna je politika Siola glede HD pa itak veš; mali procent naročnikov z malo kanali... da se ne splača. Škoda, ker nekje je pač treba začet.
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 09:25
janezko Uporabnik janezko ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 30

ja, to je velika škoda in mislim da je taka politika zgrešena. urban je že na nekem drugem mestu govoril o tem, da je število naročnikov s priključkom, ki prebavlja HD premalo, zato se naj jim ne bi splačalo.

čudno in škoda, se pa sprašujem, kje je tisti SIOL, ki je bil skoraj da revolucionar na tem področju (samo spomnimo se predvajanje svetovnega nogometnega prvenstva, res je sicer, da ga je predvajal samo na javnih mestih ampak vendarle). tedaj so obljubljali kar precej, no, zdaj je pa vse tiho bilo. se mi dozdeva, da so jih tožbe T2, pa Sinfonike, zadnja v tem nizu je še Amisova, finančno izčrpale!?
Odgovorite s citatom
Staro 22.05.2008, 11:29
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Na tem področju sem še vedno optimist in ne verjemem že zgoraj omenjenemu članku in raznoraznim negativnim špekulacijam, ki se jih da brat predvsem nepodpisane po forumuh na račun Siol-a. No nekaj tam napisanega je pa kot tukaj vsi vemo tudi res.

Dobili smo Viasate, HBO, Š1... Lani takle čas še debat ni bilo na to temo. No morda glede Š1.

Če pa nekdo hoče plačilo, ki ga prenese 500000 uporabnikov trži se pa lahko 5000-im pa zadeva nikakor ne more znesti in jo nima smisla sofinancirat...
HD se bo očitno moral tudi malo pohladiti pol pa bo. Trenutno pa bi bil res dobrodošel za šport. Fuzbal me osebno ne gane jeseni za olimpijado bi se pa prileglo. A ne le "HD" z imenom ampak tudi prava kakovost. A tehničnih možnosti razen DVB-T pri nas še ne bo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hdtv, sioltv

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiolTV - slab zvok nekaterih kanalov pppp Tehnična pomoč 14 24.12.2006 07:32
SiolTV na 3 TV japke Tehnična pomoč 6 30.10.2006 22:48
SiolTV koda za Samsung poba2001 Tehnična pomoč 8 25.10.2006 23:06
Težave s SiolTV simon123 SiOL TV 13 10.09.2006 10:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:33.