Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.09.2008, 09:33
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 705
Privzeto Re: Amino bye-bye?!

Večji problem je, da se ukinja stari vmesnik in bomo
prisiljeni preitii na SIOL+, ki pa je neuporaben.
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 10:59
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Kateri kodek uporabljate za Mpeg4?
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 11:17
shon Uporabnik shon ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce shon
Član od: May 2007
Sporočila: 283

Citat:
Objavil-a diolen Prikaži sporočila
Večji problem je, da se ukinja stari vmesnik in bomo
prisiljeni preitii na SIOL+, ki pa je neuporaben.
Ni tako zanič SIOL+, ima pa zelo velik problem-ne moreš nastavit programov po svoji želji.Sam imam na navadnem vmesniku nastavljene programe tiste , ki jih gledam do številke 40 dlje pa sploh ne grem, ker ostali so itak brezveze.
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 12:23
robida
Guest
Sporočila: n/a

Seveda lahko nastavljaš programe po svoji želji v TV plus.Tiste ki bi jih rad gledal daš v mapo priljubljeni in to je to.Bolj enostavno res ne gre.

Lp
robida
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 15:09
alsi Uporabnik alsi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 40

Citat:
Objavil-a robida Prikaži sporočila
Seveda lahko nastavljaš programe po svoji želji v TV plus.Tiste ki bi jih rad gledal daš v mapo priljubljeni in to je to.Bolj enostavno res ne gre.

Lp
robida
Zame je najpomembnejši vrstni red, v mapi priljubljeno so spet po Siolovem vrstnem redu

Upam, da razmišljajo na Siolu o tem, saj ima to možnost vsaka še tako zanikrna naprava.

Pričakujem tudi, da bom dobil zamenjavo za oba Aminota, katera si lastim že nekaj let, po subvencionirani ceni.
Odgovorite s citatom
Staro 15.09.2008, 15:27
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a alsi Prikaži sporočila
Pričakujem tudi, da bom dobil zamenjavo za oba Aminota, katera si lastim že nekaj let, po subvencionirani ceni.
Jaz sem na istem in ne razumem, zakaj bi moral plačati za zamenjavo en sam euro!?

Če SiOL menja tehnologijo, to ni moj problem.

Jaz nisem šel v njihovo štacuno in zahteval Amina za dekodiranje mpeg-2, temveč sem kupil napravo s pomočjo katere bom lahko gledal SiOL TV. Če ne morem več gledati s kupljenim Aminom, naj mi ga pač zamenjajo za Sagema.
Simple as that!

Če nameravajo ubrati kakšno drugo pot pa velja že zgoraj napisano - bomo videli kaj pravi na to gospa Breda Kutin.

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 13:13
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Citat:
Objavil-a Gaston Prikaži sporočila
Jaz sem na istem in ne razumem, zakaj bi moral plačati za zamenjavo en sam euro!?

Če SiOL menja tehnologijo, to ni moj problem.

Jaz nisem šel v njihovo štacuno in zahteval Amina za dekodiranje mpeg-2, temveč sem kupil napravo s pomočjo katere bom lahko gledal SiOL TV. Če ne morem več gledati s kupljenim Aminom, naj mi ga pač zamenjajo za Sagema.
Simple as that!

Če nameravajo ubrati kakšno drugo pot pa velja že zgoraj napisano - bomo videli kaj pravi na to gospa Breda Kutin.
Kaj pa jaz ko mam 2 amina? Kaj si mislijo da se bom po dveh letih znovič vezal za novega Sagema za drugega pa doplačal 188€. Malo morgen.

A ste že vidli nove sageme. So celi črni, plastika pa je cela lisasta. Kvaliteta čist na podnu.
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 13:25
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

STB-ji imajo itak zelo čudno zgodovino kar se porekla in lastništva tiče. Jaz sem svojega najprej dobil na uporabo. Po mislim da debelih 2 letih pa taistega na vezavo ob prehodu na novo shemo in je sedaj baje moj. V uporabi pa je bil itak le dokler ni bila prvič objavljena varianta za VLC. Nato je bil še parkrat za pol urce priklopljen, ko je prek PC nehalo delat in je blo treba nove IP-je dobit... Za novga ne dam niti centa.
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 16:18
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

ups iz današnjih e-novičk

http://www.siol.net/aktualna_ponudba...nikatorja.aspx
Odgovorite s citatom
Staro 17.09.2008, 15:49
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a miro74 Prikaži sporočila
Kaj pa jaz ko mam 2 amina? Kaj si mislijo da se bom po dveh letih znovič vezal za novega Sagema za drugega pa doplačal 188€. Malo morgen.
Jaz sem na istem kot ti, zato sem preverjal in dobil danes potrditev iz dveh virov (na informacije iz tretjega pa še čakam): Te barabe mislijo točno to! Da jim bomo še enkrat plačali nekaj, kar so že pokasirali pred dvema letoma.

Ne vem, a res ne razumejo, da jaz takrat nisem kupil Amina, temveč mi je SiOL prodal dve napravi s pomočjo katerih lahko gledam njihovo televizijo. Če SiOL menja svojo tehnologijo se to mene ne tiče. Jaz hočem le gledati SiOL TV.

Ne vem, ali so na SiOL-u normalni ali ne, ampak taka je menda politika tržnikov. Saj tista dva s katerima sem danes govoril mi dasta povsem prav, ko pravim, da sem jaz svojo opremo že plačal. Ampak kaj, ko ne moreta vplivati na trapasto politiko firme.

Počakam par dni. Če se mi nihče ne javi z drugačnimi informacijami, jih bom prijavil na Urad za varstvo potrošnikov. Pa da vidimo do kam se sme nategovati ljudi!

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
amino, byebye, vmesnika, zamenjava

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Amino - Siol TV janidani SiOL TV 8 29.03.2008 07:32
Amino daljinec robertts SiOL TV 1 02.01.2008 21:22
"Univerzalnost" daljinskega upravljalnika AMINO apancur Tehnična pomoč 12 01.04.2007 19:53
Komunikator Amino 110 mrhovinar SiOL TV 5 26.03.2007 09:27
amino po nadgradnji na v2.14.0 matjaz_besen Tehnična pomoč 12 09.03.2007 19:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:46.