Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL telefonija

SiOL telefonija Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL telefoniji...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.02.2009, 08:32
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119
Privzeto Re: Telefonija - odmev

Citat:
Objavil-a 080 Tilen Prikaži sporočila
Verjetno se lahko z reklamacijami zmeniš za brezplačen prehod nazaj na stacionarno telefonijo in odpoved samo siol telefonije.
Tale odgovor je pa nepošten. Dobro veste, da ima Siol (Telekom) težave s tem odmevom in da to priznavate. Ob priložnosti sem celo slišal, da se išče rešitve, da se to ne bi dogajalo. Vem, včasih stvari niso enostavne. Samo, prosim, ne mi pa zdaj odgovarjat, da naj se nekdo z reklamacijami zmeni, da gre nazaj na klasično telefonijo. Halooooo. V tretjem tisočletju predlagaš korak nazaj? Ne me hecat. A so Američani povsem nehali z raziskovanjem vesolja, če se jim je azletel raketoplan? Ne, začasno so sicer zabremzali, so pa analizirali in poiskali razloge in našli boljšo tehnično rešitev. Tako mora tudi Telekom, ne pa predlagat korak nazaj.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 09:42
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.695

No, napisal sem zato, ker je to tudi možnost, če je nekdo zelo zelo nezadovoljen zaradi tega, ker ima odmev. Končne rešitve za odmev pa žal še ni. Meni se sicer zadnje čase dogaja le občasno, pred kakšnim mesecem ali dvema pa se je veliko pogosteje.
Odgovorite s citatom
Staro 06.02.2009, 13:06
Pripravnik

Saj razumem.Rešitev je v tehnični rešitvi, ne pa v pošiljanju za eno stopnjo nazaj. In verjamem, da bo to Siolu uspelo. Če pa je kdo tako nezadovoljen, pa naj si vzame dva jogurtova kozarčka, nekaj metrov špage in si naredi kremenčkov telefon. Tam ziher ne bo odmeva, vsaj ne kovinskega.
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2009, 17:11
Apla Uporabnik Apla ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 112

Citat:
Objavil-a 080 Tilen Prikaži sporočila
Verjetno se lahko z reklamacijami zmeniš za brezplačen prehod nazaj na stacionarno telefonijo in odpoved samo siol telefonije.

A mi bo v tem primeru Telekom dal klasično analogno telefonijo za ceno 2 EUR/mesec, kolikor znaša razlika med Siol internet in DUO? Najbrž ne.
Pa kakšna konkretna informacija o naravi težav bi nas tudi pomirila. Največja frustracija je tišina s strani Siola. "Tehniki že rešujejo vašo težavo" ni dober odgovor. Upam, da se s problemom ukvarjajo vsaj že inženirji ali doktorji, saj je tehniki po več mesecih dela še vedno niso odpravili.
Odgovorite s citatom
Staro 10.02.2009, 18:45
thz Uporabnik thz ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 14

Radibur - in zakaj naj bi bil ISDN korak nazaj?
Odgovorite s citatom
Staro 13.02.2009, 13:45
boogyman Uporabnik boogyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 477

Men še vedno odmeva,kot v kanti za smeti.Kaj je SIOL storil,da bi to odpravili?Počasi mam vsega skup pun qurac,ker se pri vsakem pogovoru poslušam,ko kak narcisek!!
Staro 13.02.2009, 13:59
kikus20 Uporabnik kikus20 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 719

To odmeva skoraj vsem....moram pa priznati, da preko skype ne odmeva in dela ok (imam tudi skype telefon) je pa res da je skype kar precej dražji kar se klicev tiče.
Odgovorite s citatom
Staro 13.02.2009, 15:14
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Zanimivo, da SiOL Komunikator ne odmeva prav nič. Prijavljen je v FritzBox 7270. Očitno bo nekaj na železnini.
Staro 18.02.2009, 20:21
Pripravnik

Citat:
Objavil-a thz Prikaži sporočila
Radibur - in zakaj naj bi bil ISDN korak nazaj?
Nisem mislil na kvaliteto, na denar in "starost" tehnologije. Je pa res, da kar je novo, ni nujno, da je tudi dobro.
Odgovorite s citatom
Staro 19.02.2009, 11:29
rakovec1 Uporabnik rakovec1 ni prijavljen
Pripravnik
Naslov: ljubljana
Sporočila: 113

Telefonija preko ISDN je še vedno najkakovostnejša in tudi najhitrejša. Glede zanesljivosti pa je tu najboljši še vedno dobri stari PSTN (brez PCM-ov, direkna linija), takoj za njim pa ISDN, saj ima le-ta vmesni člen (NTBA ali NT+2ab), ki se lahko pokvari.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
odmev, telefonija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol Telefonija mi ne deluje na Sinope modemu Dravlje Tehnična pomoč 3 11.06.2008 06:34
telefonija - nedosegljivost za dohodne klice mbr Tehnična pomoč 1 18.01.2008 17:40
Proteus - telefonija preneha delovati janezpesec1 Tehnična pomoč 8 18.10.2007 11:38
Telefonija na Proteusu aci O storitvah 26 11.07.2007 06:05
VDSL2 hitrost + IP telefonija mmatejj Tehnična pomoč 4 10.06.2007 17:42

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:07.