Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 09.03.2009, 11:34
flir Uporabnik flir ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Naslov: ljubljana
Sporočila: 66
Privzeto Re: Ne vem kako naprej

Kaj naj ti napišem že poleg ostali?Da bo odločitev tvoja kaj boš storila, se pa zavedaj, da se med in mleko hitro poližeta in kaj potem ostane, morda še slabše kot prej (naveličanost....), morda bi pa morala bit nekaj časa (pa ne samo 14 dni) sama, pač obdobje v katerm bi, kot je že omenjeno, razmislila kaj sploh hočeš v končni fazi.Je pa tako, v življenju je vse minljivo, ampak res vse, žal.Mislim, da moraš najprej sama pri sebi razčistiti stvari.Pa še nekaj, ne se igrat s čustvi, ne s svojimi in ne z drugimi, ker to preveč boli.Pa srečno.
Staro 09.03.2009, 15:03
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a kristi Prikaži sporočila
Hvala ti za tak odgovor-res sem se znašla na križišču in res rabim čas,da o vsem skupaj premislim-rada bi se odločila prav,predvsem zaradi vseh okoliščin.Če mi dovoliš ti bi rada pisala privat,kjer bi ti lahko več napisala..
Lahko, kar napiši
Staro 09.03.2009, 15:13
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

upam, da se ti ne bo zdel prenesramen odgovor, ampak vseeno: kar si skuhala, imaš. če ti nekomu ne zaupaš, ali mu kaj pomeniš, in tega ne skušaš izvedet naravnost, ampak z lažjo, potem bi jaz prav tako reagirala kot tvoj ljubček - ne bi se mi zdela vredna moje ljubezni. nekateri pač ne maramo laži, vohunjenja in spletkarjenja. ne glede na tvoje sedanje zatrjevanje... ja, in potem boš spet lagala in vohunila, ker boš vmes pomislila, da ima morda koga bolj rad?
toliko o problemu v tvojem prvem zapisu...
Staro 09.03.2009, 16:39
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

jaz pa se ne bom opravičila za to, kar bom zapisala ...

kristi, svoje težave si napisala na forum, torej moraš sprejeti različna mnenja... seveda je lažje komunicirati s tistimi, ki te vidijo tako kot sama sebe ... kot žrtev na razpotju ...
a na žalost si le žrtev lastnih prevar, laži in spletk ...

najprej si se poročila z moškim, ki te ljubi in si jasno želi nežnosti s teboj ... a očitno si se za ta korak odločila s nepoštimanim podstrešjem ...
saj če dobro razumem je trajalo le dve leti, ko si padla v posteljo drugemu ...
pa ti tudi to ni bilo dovolj ... še vohunila si za njim ...

in zgodilo se je, da je on spregledal ... nenadoma je namesto prijetne ljubimke videl žensko, ki vara svojega moža in ki poleg vsega še vohlja za njim na nizkoten način ... žensko, ki ni sposobna odkrite komunikacije in ki je njegovo ljubezen gledala skozi lastne prevare ... in ker veš, da tebi ni zaupati, si to prenesla v novo razmerje ...

pravilna pot na tvojem "razpotju" bi bila ... da najprej urediš odnos z možem ... ker zakon ni samo list papirja, ampak skupnost dveh ljudi, ki jasno drug od drugega pričakujeta zvestobo in ljubezen ...

in babi2 ima prav ... najprej moramo poštimati lastno glavo in lastno življenje, da bi bili lahko v oporo drugim ...

in preden nas vprašaš, kdo smo mi ... se vprašaj kdo si ti ...
mislim... tvoji posti povedo o tebi več, kot si si želela ...

ostalih tvojih težav sploh ne bom komentirala ...
Staro 09.03.2009, 17:14
kristi Uporabnik kristi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 15

Ne Nattka sej sprejmem vsak komentar babi2 pa sem tako odgovorila,ker je pač sem(sama zase vem)-seveda vem da so različna mnenja in različni komentarji te pa tudi preberem in sprejmem za dobro(nikomur ne zamerim,saj sem vendar dala v javnost moj problem)nikjer nisem napisala ali pa namignila da ne sprejmem vašega mnenja in tudi noben mi ni dal prav kar počnem(niti sama ne)tako da se tega kar si napisala še predobro zavedam-za to kar sem storila ni opravičila,to je jasna zadeva-vprašanje pa je bilo kako naj nadaljujem,kaj naj storim,da bo za vse najboljše...pa še to nič ne zamerim nikomur pa karkoli je napisal...
Staro 09.03.2009, 17:45
Dancefreak Uporabnik Dancefreak ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Dancefreak
Član od: Jul 2003
Sporočila: 2.466

Kristi čisto preprosto kmečko ti bom povedal, kjer ni ljubezni(to ne pomeni tisti prvi crush ampak RAD IMETI, kar je res nekaj velikega), zaupanja ter spoštovanja ni partnerstva AMEN.
Če nimaš rada svojega moža idi narazen.
Če si ga zašuštrala pri tvojem ljubimcu in da te ne pogleda več, se ne ukvarjaj z njim in pika.
Vsi so ti rekli in ti bom še jaz, porihtaj se, ne pravim da smo vsi ki ti tu svetujemo super izkušeni. Vendar večina nas tukaj ve, da če ne maraš nekoga ne bodi z njim a ne.
Lahko bi ti filozofiral v nedogled vendar ti že đeri

pa še en majhen nasvet ki ga uporabljam odkar sem prvič padel v zvezo:" nikoli ne zapusti tistega ki ga imaš rad zaradi onega ki ti je všeč"
Staro 09.03.2009, 17:59
kristi Uporabnik kristi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 15

Kratko in jedrnato a vendar pošteno-hvala ti-bom skušala slediti vsemu kar ste mi svetovali upam da mi uspe najti pravo pot
Staro 09.03.2009, 18:22
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

No pa še jaz povem v zvezi z tem...edina pomoč tukaj je čas...ti moraš biti nekaj časa sama da ugotoviš in res prisluhneš, prebereš svoje misli kaj si želiš in kje se vidiš...pol šele resnično znaš ceniti tisto kar imaš...pa še nekaj če do nekoga ne čutiš več ničesar pa če tudi si v zakonu idi stran tu ni prihodnosti...sploh ko enkrat skočiš čez plot....adijo....nimaš šans da se popraviš....
Staro 10.03.2009, 08:12
legenda Uporabnik legenda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce legenda
Član od: Jun 2006
Sporočila: 850

Vsak ima priložnost da se poravi dragi moji. Človek ni gnila jabolka ko se enkrat pokvari da je lahko samo za odpad!
Poravek se imenuje LJUBEZEN, če res ljubiš... je odpuščanje tisto pravo. Če znaš odpuščati, je življenje lahko bistveno manj stresno.
moraam pa priznati da tu nekaj pišem kar verujem, nevem koliko časa bi potreboval druga oseba da zopet veruje...
To je lahko "križeva pot", za oba. ne misliti na to lahko izbriše samo poplno zaupanje v ljubezen drugega...
Staro 11.03.2009, 18:47
ciko74 Uporabnik ciko74 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2009
Sporočila: 46

Zdi se mi, da je to ena razvajena bejba, ki ne ve a bi mela moža, lubčaka al kr oba, eden je že spregledu s kako bejbo ma opravka, drugi še pa bo in ji kovčke postavu pred vrata. Ko enkrea varaš boš še večkrat. Pa še to KAR SI SKUHALA BOŠ MOGLA SAMA POJEST.

Značke
kako, naprej, vem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako povečam hitrost ADSL povezave? howrude Tehnična pomoč 13 22.08.2009 21:24
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21
Kako uporabljati Duo z drugim telefonskim vmesnikom? schnapsi Tehnična pomoč 2 29.11.2007 13:22
Kako dolgo se povprečno čaka na SIOL TV ?!?! mzvikar2 O storitvah 9 02.11.2007 12:16
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 22:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:01.