Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.03.2013, 19:25
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235
Privzeto Re: POP TV: Konec plačljivih programov; nekateri zastonj

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
99% tukaj nas niti malo ne zanimajo ala ruski,arabski....in podobni eksotični programi.

Smo pač zahojenci.
Uradni jeziki OZN naj bi bili eksotični? Vsak s po 300+ mio govorci

A je tako nerazumna želja, da bi lahko spremljali najbolj gledane informativne programe superdržav?
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 19:43
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.069

Citat:
Objavil-a Mislim Prikaži sporočila
Uradni jeziki OZN naj bi bili eksotični? Vsak s po 300+ mio govorci

A je tako nerazumna želja, da bi lahko spremljali najbolj gledane informativne programe superdržav?
Mene takšne želje v osnovi nič ne motijo.Ampak ne morejo pa biti na prednostni listi za vklop v programske sheme.Ko slišim da naj te "eksotične " programe vključijo v sheme,hkrati pa napiše da ni nobene potrebe po pogajanjih in vključitvi programov kino,oto,brio...Hkrati pa še kar nekaj lokalnih televizij manjka v shemi.
Kot sem že zapisal ,je v prvi vrsti potrebno programske sheme prilagoditi Slovenski publiki.
Ostalo pa a la carte.
Me prav zanima koliko Slovenskih programov boš lahko spremljal v teh takoimenovanih superdžavah.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 19:50
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

Brez veze se kregat, ker jih tko ne bo še kmalu.

Za pop kanale pa tud ni treba preveč ugibat, da bojo slej ko prej pri vseh ponudnikih.
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 20:02
Mislim Uporabnik Mislim ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 235
Wink Re: POP TV: Konec plačljivih programov; nekateri zastonj

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Ko slišim da naj te "eksotične " programe vključijo v sheme,hkrati pa napiše da ni nobene potrebe po pogajanjih in vključitvi programov kino,oto,brio...Hkrati pa še kar nekaj lokalnih televizij manjka v shemi.
O eksotiki sem ti že odgovoril - ne moreš jezikov z 300+ mio govorci na svetu za eksotične...

Jaz nisem nikoli bil proti pogajanjem s ProPlus, pač pa proti avtomatizmu vključitve njihovega propadlega PayTV paketa, za katerega naj bi začeli plačevati kar vsi SiOL TV (Mega) naročniki, kot sem sam.

Tudi samo prenašanje programa po IPTV sistemu SiOL ni brezplačno. Zato se teh nekaj lokalnih TV, ki vrtijo samo video strani, niti ne splača prenašati, oziroma se jih prenaša z izgubo.

Tudi cena prenosa produkcije ProPlus ni brezplačna. Če bi bil jaz v pogajalski skupini, bi zahteval od ProPlus delež prihodkov od reklam na Kino/Oto/Brio za kritje retransmisijskih stroškov! Ne pa da bi moral ProPlusu plačevati za privilegij, da mora SiOL plačevati za retransmisijo njihovih reklam, med katerimi je kak film ali serija...
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 20:56
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.069

Citat:
Objavil-a Mislim Prikaži sporočila
O eksotiki sem ti že odgovoril - ne moreš jezikov z 300+ mio govorci na svetu za eksotične...

Jaz nisem nikoli bil proti pogajanjem s ProPlus, pač pa proti avtomatizmu vključitve njihovega propadlega PayTV paketa, za katerega naj bi začeli plačevati kar vsi SiOL TV (Mega) naročniki, kot sem sam.

Tudi samo prenašanje programa po IPTV sistemu SiOL ni brezplačno. Zato se teh nekaj lokalnih TV, ki vrtijo samo video strani, niti ne splača prenašati, oziroma se jih prenaša z izgubo.

Tudi cena prenosa produkcije ProPlus ni brezplačna. Če bi bil jaz v pogajalski skupini, bi zahteval od ProPlus delež prihodkov od reklam na Kino/Oto/Brio za kritje retransmisijskih stroškov! Ne pa da bi moral ProPlusu plačevati za privilegij, da mora SiOL plačevati za retransmisijo njihovih reklam, med katerimi je kak film ali serija...
Kot sem že rekel.Vsak ima pač svoje videnje.Pa tudi prav je tako.

Mene pa moti,da bi se ,ali se pogajajo za te "eksotične" programe,ki jih bom plačeval tudi jaz,a nikoli gledal.

Tudi ma drugih programih so reklame,pa Siol tudi nič ne dobi od njih.

Zato pa je tako,da je za vsakega nekaj.
Paketi so pač tržno nastavljeni,in si tudi mogoče zaradi enega programa primoran vzeti cel paket.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 01.03.2013, 21:10
silence Uporabnik silence ni prijavljen
Lady
Prikazne slike uporabnika/ce silence
Član od: Nov 2004
Naslov: Lady's heart 4ever
Sporočila: 31.722

Zakuga modrujete, u štartu se je vedlo kaj bo sledilo. Ne rabiš biti genij, da to vidiš. Čeprav pošteno povedano, sem misnla, da bo trajalo vsaj leto dni.
Staro 01.03.2013, 22:45
s.m. Uporabnik s.m. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce s.m.
Član od: May 2011
Sporočila: 205

Citat:
Objavil-a MojcaX Prikaži sporočila
A rusko govoreči pa naj bi samo za to, da lahko slišimo programe v tem jeziku morali plačevati Mega shemo? Jaz jo itak plačujem, samo predlog, kot ga je podal uporabnik "s.m." preprosto ni smiseln.

Fox je svetovna mreža, njihovi informativni programi imajo veliko gledanost. Večjo kot Bloomberg, ki je prišel na novo v shemo...
Sem stopil na živček , poleg tega, če bi prebrala sploh moj post bi videla, da sem napisal da naj odstranijo iz Standard paketa in naj dajo v MEGA paket, nikjer pa nisem napisal da morajo iz sheme umaknit programe. Ja ja ponavadi pride do nesoglasij, če se ne prebere post. Ajajajaj začet bo treba brat . Kar se pa tiče FOX programov, jaz sem za da se doda FOX glede serij, tisti FOXi pa niso smiselni, ker imamo že 5 ali 6 takih podobnih programov. Toliko o mojem nesmislu, ki je bolj smiselen od tvojega smisla.

Nazadnje uredil s.m. : 01.03.2013 ob 22:56.
Odgovorite s citatom
Staro 21.03.2013, 20:13
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

sedaj se splača naročit PNS
Odgovorite s citatom
Staro 21.03.2013, 21:48
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155

Zakaj?
Staro 24.03.2013, 10:33
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

O bo od 1.Aprila v shemi tudi Brio in Kino?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
konec, nekateri, plačljivih, pop, programov, zastonj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odjava plačljivih programov Nani32 SiOL TV 7 04.04.2010 11:51

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:48.