Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.01.2014, 17:35
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452
Privzeto Re: Razporejanje programov!

IE 11, FF 26, kot tudi Croma, delujejo normalno pri prestavljanju in potrjevanju programov. Preveriti je potrebno če niso drugi vsiljivi programi, razni "tool bar, search providerji" spremenili nastavitve brskalnika ali pa so v samem brskalniku onemogočeni dodatki, kot "java", "flash" ..... Najlažje popolnoma odstraniti brskalnik naprimer z brezplačnim "Revo Uninstaller-jem" in ponovna, sveža namestitev.
Odgovorite s citatom
Staro 06.01.2014, 18:51
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 856

jaz nimam nobenih težav premikat kanele na FF v26, ravno za vikend sem jih in je delovalo kot vedno, BP.
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2014, 20:20
bojantav Uporabnik bojantav ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce bojantav
Član od: Jun 2007
Sporočila: 21

jaz lahko urejam od številke 1 do 8 in od 12 do 14, potem pa je do 100 popolnoma tema. nikakor mi ne rata postaviti cca 30 programov, ki me zanimajo, po vrsti na programska mesta. brskalnik je chrome. para mi živce. lepo bi bilo, če bi se kateri od strokovnjakov odločil kaj napisati o tem, preden začnejo krožiti razne teorije zarote.

je pa zanimivo, dokler nisem poskusil malce preurediti, je tv komunikator ubogal in prikazoval sedaj izginula programska mesta.
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2014, 22:54
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.069

Če želiš npr program ki je na programskem mestu 106 prestaviti na recimo 15 potem samo označi program s klikom na številko 106 in s tipkovnico vpiši 15 in enter in se bo prestavil na 15. Spet drugega na 16....... Ne pozabi še potem shraniti nastavitve.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2014, 00:49
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 856

ja, samo v tem primeru pol pride un program, ki je bil prej na št 15 na št.106, razen če ni mesto 15 prazno.
Jaz jih najraje premikam s koleščkom na miški, prvič je malo je*a...

"bojantav", tudi meni bi jih, samo tole so je malo čudno. Da ni kak dodatek v chromu, ki ga "serje".
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2014, 05:47
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.069

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Če želiš npr program ki je na programskem mestu 106 prestaviti na recimo 15 potem samo označi program s klikom na številko 106 in s tipkovnico vpiši 15 in enter in se bo prestavil na 15. Spet drugega na 16....... Ne pozabi še potem shraniti nastavitve.

lp
Citat:
Objavil-a pal Prikaži sporočila
ja, samo v tem primeru pol pride un program, ki je bil prej na št 15 na št.106, razen če ni mesto 15 prazno.
Jaz jih najraje premikam s koleščkom na miški, prvič je malo je*a...

"bojantav", tudi meni bi jih, samo tole so je malo čudno. Da ni kak dodatek v chromu, ki ga "serje".
Zato sem mu napisal ta postopek da sam razporedi in določi številko programa.

Bojantav je napisal da nima od programa 14 do 100 nič.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2014, 09:32
likid Uporabnik likid ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2012
Sporočila: 95

Zadeva je enostavna. Najprej si na prva prosta mesta prenesi vse programe, ki jih želiš imeti na začetku (tako da klikneš na program in vpišeš številko) in potem z miško premikaš programe na mesto, kjer jih želiš imeti.

Torej če že imaš zasedena mesta od 1 - 20 in potem do 100 nič, potem pri željenih programih vtipkaš številko od 21 naprej.

Če imaš recimo zasedena mesta do 30, potem pač vtipkaš številke od 31 naprej.

In tako naprej.

Ko vtipkaš številko, bo samo zamenjalo tisti program, ki je morebiti že na tem mestu, ostale bo vse pustilo na istih mestih. Ko pa z miško premikaš gor in dol, pa praznih mest ne zapolni, ampak samo prestavlja vse programe za eno mesto navzdol ali navzgor. To je vsa logika...
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2014, 10:49
sabisan Uporabnik sabisan ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 13

1) A Drag&Drop noben ne uporablja ?
2) Nad tabelco je link "kratka navodila". Marsikaj se da hitro uredit

Recimo: vse kanale "stisni" na začetek -> klikneš na zadnje programsko mesto -> Shift + G (Shift + D za vice versa) -> še zadnje programsko mesto prestaviš

Recimo: pridruži vse enake žanre -> klik na željeno programsko mesto -> Z

Recimo: polje Najdi (ime ali številka ali žanr) -> del imena programa -> desno se vsi najdeni izpišejo in potem se lahko izbira kanale tud iz tiste desne-prikazane liste

itd.

EDIT: Ker gre za dokaj kompleksno JS mešetarjenje po DOM-u, se zna zgodit, da na kakem švoh računalniku/browser-ju mal počasneje vse skupaj deluje.

Nazadnje uredil sabisan : 09.01.2014 ob 10:53.
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2014, 11:35
bojantav Uporabnik bojantav ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce bojantav
Član od: Jun 2007
Sporočila: 21

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila

lp
hvala cveto

ves čar je bil v tipki ENTER, ki sem jo nekako ignoriral. sedaj deluje. se pa mi smilijo starejši od mene, ki jim bo tole prav gotovo misija nemogoče.
Odgovorite s citatom
Staro 09.01.2014, 13:24
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 921

Citat:
Objavil-a bojantav Prikaži sporočila
hvala cveto

ves čar je bil v tipki ENTER, ki sem jo nekako ignoriral. sedaj deluje. se pa mi smilijo starejši od mene, ki jim bo tole prav gotovo misija nemogoče.
Že že, ampak ne če vrivaš kanal v svoj razpored. Edino ti ostane skrol z miško.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
programov, razporejanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Št. TV programov v paketu TopTrio Vrhica SiOL TV 8 25.02.2013 09:20
Problem programov Dkino mrtweak9 SiOL TV 57 13.09.2012 14:25
Podvojeni programi pagatz SiOL TV 1 18.04.2011 10:00
Koliko programov? cdti SiOL TV 11 03.07.2009 14:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:47.