Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.01.2016, 08:41
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615
Privzeto pohvala telekomu, da ne bo samo grajanja

v petek 8.1.2016 so mi priklopili t2, telekom je pa izklopil storitve isti dan

drugi dan sem nesel opremo nazaj v center v Celju, dobil potrdilo, da so obveznosti poravnane in to je to

vceraj dobim posto od telekoma, da so po pregledu ugotovili, da se nisem vrnil opreme in da imam 8 dni casa, da vrnem ali pa bo nekaj cez 60eur za placat

datum je bil 11.1.2016 na obvestilu, 13.1.2016 sem pa odprl posto in prebral

opravljajo dobro delo in se jim zahvaljujem,da skrbijo za zivce svojih narocnikov, samo tako naprej
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2016, 13:04
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.069
Privzeto Re: pohvala telekomu, da ne bo samo grajanja

Citat:
Objavil-a gorann3 Prikaži sporočila

drugi dan sem nesel opremo nazaj v center v Celju, dobil potrdilo, da so obveznosti poravnane in to je to

vceraj dobim posto od telekoma, da so po pregledu ugotovili, da se nisem vrnil opreme in da imam 8 dni casa, da vrnem ali pa bo nekaj cez 60eur za placat

opravljajo dobro delo in se jim zahvaljujem,da skrbijo za zivce svojih narocnikov, samo tako naprej
hahaha....
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2016, 18:25
Butalec Uporabnik Butalec ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2004
Sporočila: 45
Smile Re: pohvala telekomu, da ne bo samo grajanja

Citat:
Objavil-a gorann3 Prikaži sporočila

Skrbijo, da jih ne boš pozabil, ti pa tudi skrbiš, da te mi ne pozabimo. No, zdaj ko si za dve leti šel na T2 ne boš več imel kaj pisat o Telekomu. Pa čez 1 leto kaj napiši če si zadovoljen s t2
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2016, 20:52
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.069

Citat:
Objavil-a Butalec Prikaži sporočila
Skrbijo, da jih ne boš pozabil, ti pa tudi skrbiš, da te mi ne pozabimo. No, zdaj ko si za dve leti šel na T2 ne boš več imel kaj pisat o Telekomu. Pa čez 1 leto kaj napiši če si zadovoljen s t2
Mogoče mu bo odgovarjalo mogoče ne...Kaj ti misliš da na t2 ni nihče zadovoljen ? Na telemachu nihče ?

Vsak pač išče svoje. Kar je za nekoga nekje nesprejemljivo je za nekoga drugega prednost.. In prav je tako ,še premalo je izbire.
Trenutno je pač tam našel zase boljše pogoje in ponudbo ...
Tako bi moralo storiti več uporabnikov. Bi se začele dogajati boljše ugodnosti za obstoječe uporabnike. Sedaj je pa še ta odstotek ljudi ki menjajo tako majhen da se nihče ne obremenjuje s tem.

Če pa se vrne je to zopet njegova odločitev ,z njegovim denarjem.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2016, 21:46
Uporabnik

tako je

ce ne bi imel t2 25% popusta za dve leti na osnovno narocnino se mi ne bi splacalo, saj pride potem drazje od modrega paketa, ce bi hotel imeti podobno tv shemo in casovni zamik

tako sem pa dobil ogromno za ceno 30eur na mesec

pravzaprvav sem si zelel samo internet, vsaj 20/20 hitrost, ampak telekom ima solo storitve precej drage

na t2 pa za 23eur dobis 10/10 ali za 30eur 100/10 hitrost
potem so uletel s to akcijo za nove narocnike in zakaj ne bi vzel vse to za isto ceno kot pride samo internet

treba nase gledat in ne na ponudnike, oni naj skrbijo, da bo folk zadovoljen, jaz sem bil
cajt je da se znizuje stroske in tu telekom fali na celi crti, pac take cene ima
Odgovorite s citatom
Staro 15.01.2016, 00:40
Butalec Uporabnik Butalec ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2004
Sporočila: 45

ja normalno, da si vsak izbere kar mu najbolj odgovarja, nič slabega nisem mislil s tem, ko je gorann3 šel na t2. Bom pa vesel, če bo čez kakšno leto opisal svojo izkušnjo o t2. Na prvo žogo hvalit oh in sploh o t2, to pa pač ne gre. Vsaka konkurenca je dobrodošla, ampak za moje zahteve je trenutno Telekom najbolj ugoden.
Odgovorite s citatom
Staro 15.01.2016, 07:53
Uporabnik

itak gre vse preko telekomove optike

zaenkrat net doseze 190mbit+, televizija je super, zazene se skoraj instantno, prej mi siol box rabil pol minute da je prikazal sliko
casovni zamik je precej boljsi pri t2, hdji so lepi, ni razlik glede na telekom
dva stbja v uporabi, oba hd
zaenkrat dela kot mora, ce je pa se 27eur ceneje kot telekom na mesec res ne vidim razloga da ne bi probal

kot sem rekel prej, gre se mi da znizam stroske in 27eur manj na mesec je 324eur letno, vsaj prvo leto
in sem se ne boljsem-hitrejsi net,se 200enot mobilne telefonije v telekom omrezju lahk porabim vsak mesec
Odgovorite s citatom
Staro 15.01.2016, 09:18
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Samo če imaš za 30€ paket t4 giga imaš programsko shemo S kar je praktično nič brez Hd jev razen Slo1 in 2.
Odgovorite s citatom
Staro 15.01.2016, 23:12
Uporabnik

imam se xl hd za eno leto s casovnim zamikom

preko petrolovih tock sem dobil
Odgovorite s citatom
Staro 16.01.2016, 09:03
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Če avto vsako leto zavaruješ pri drugi zavarovalnici, prav tako dobiš ugodnosti. Verjamem, da je enostavno menjati operaterja na optiki, vsaj pri nas pa so kljub zelo "hitri" bakreni povezavi za VDSL2 potrebna še neka preklapljanja v najbližji razvodni omarici. Tudi sam sem razmišljal o T2, samo ko sem seštel vse njihove dodatke oz. doplačila za enako ponudbo, pa še tri TV-je rabimo, je prišlo približno enako. Svoje pri ceni pa vsekakor naredijo ti popusti za nove naročnike. Sam bom počakal, da nekoč Gratel po že narejeni kanalizaciji napelje še optiko.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
grajanja, pohvala, samo, telekomu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Še dobro, da je samo promocijsko obdobje... Kaya SiOL TV 2 18.03.2007 23:00
ga samo pogrešam ali je to ljubezen? foninamchara Ljubezen in spolnost 22 11.03.2007 09:18
Stari znanci policije (Casiraghi) yamamoto Slovenija 79 26.02.2007 07:56
Verjeti ali (z)Vedeti galeb Religija in filozofija 218 25.12.2006 18:50
SiOL TV samo na 1x cyber SiOL TV 10 13.09.2006 12:34

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:21.