Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.08.2019, 02:23
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 127
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a roberthr Prikaži sporočila
Jaz imam težav z Neoti dovolj in odhajam h konkurenci. Sem pa upal, da bom dobil tistih 60 €, vplačanih za dva Neota nazaj, pa Telekom pravi, da je bil to strošek izdaje sprejemnikov
Ne daj se. Pogodba obvezuje obe strani. Telekom je zavezan k temu, da ti nudi storitev, ki jo oglašuje. Pri vseh pritožbah in dokazih se pač ne izgovarjati na slučaj. Če bodo še naprej blefirali, prijava na inšpektorat. Amen.

http://www.ti.gov.si/si/delovna_podr...o_potrosnikov/
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2019, 14:35
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 470

Pred tedni mi je tehnik menjal NEO in daljinec. Na straneh Moj Telekom imam sedaj kar 2 NEOta, čeprav imam doma samo enega. Ali se da drugega kako odjaviti? Pri starem boxu in sagemu to lahko narediš sam, pri NEO pa te opcije ne vidim.
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2019, 16:34
prsmk Uporabnik prsmk ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2017
Sporočila: 95

Evo men so popustili zivci z neom in sem odsel drugam. Bi napisal k konkurennci, ampak je nimate v nezanesljivosti..Kjer za mamj denarja dobim vec in bolje

Srecno telekom
Odgovorite s citatom
Staro 27.08.2019, 23:54
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 127

Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
Pred tedni mi je tehnik menjal NEO in daljinec. Na straneh Moj Telekom imam sedaj kar 2 NEOta, čeprav imam doma samo enega. Ali se da drugega kako odjaviti? Pri starem boxu in sagemu to lahko narediš sam, pri NEO pa te opcije ne vidim.
Pri meni je bilo enako, odvečni je bil odstranjen potem, ko sem pisal na Tehnično pomoč. Bi pa seveda za to, da do podvajanja sploh ne bi prišlo, morala poskrbeti tista oseba, ki je urejala zamenjavo boxa.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2019, 14:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.716

Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
Tretnutno se to še ne da. Prosim, da mi na ZS napišete uporabniško ime, bom odstranil starega.

Lp
Črt
Staro 28.08.2019, 18:04
trix Uporabnik trix ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2016
Sporočila: 30

Kako hudica ima tole CE oznako, ste resni?

Primer izpred par dni: izpad elektrike, ko pride nazaj pametna zarnica sveti, ker pac je hardwarsko vklopljena. Neo je ne izklopi, ceprav je zadnja nastavitev izklop. Ce zanemarimo seveda izvirni prvi fail z vzpostavljanjem povezave samega kitajskega modema in boxa... kar sicer nima veze, ker tukaj sam internet NE SME igrat vloge.

Predstavljajte si potem namesto pametne zarnice pametno vticnico, na njej recimo likalnik, ki ga blondinka ni pustila v luftu, ali pa pecka, obrnjena v kavc, ker jo je pes ruknu, med sluzbo pa pride do izpada toka?

Preverite situacije in implementirajte popravke, ne se za***avat s takih stvari, zalostno pa da je tako ze celo leto skoraj. Sej ideja samega Nea, pa seveda reklama, je vse hudo pa lepo ampak razvoj je pa lahko sram, prvo kakovostnike, takoj za njimi nesposobne programerje, kot glavnega pa tistega strica, ki ni mogu mimo sebe in je hotu to skropucalo na vsak nacin za novoletne praznike na polici.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2019, 18:26
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.163

Manjši popravek, box je tajvanski.

Po moje niso bili prazniki razlog, ampak jih je konkurenca s svojim produktom presenetila in so bili nekako prisiljeni predstaviti neko novost v kakršnem koli stanju že.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2019, 19:19
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 930

Citat:
Objavil-a trix Prikaži sporočila
Kako hudica ima tole CE oznako, ste resni?

Primer izpred par dni: izpad elektrike, ko pride nazaj pametna zarnica sveti, ker pac je hardwarsko vklopljena. Neo je ne izklopi, ceprav je zadnja nastavitev izklop. Ce zanemarimo seveda izvirni prvi fail z vzpostavljanjem povezave samega kitajskega modema in boxa... kar sicer nima veze, ker tukaj sam internet NE SME igrat vloge.

Predstavljajte si potem namesto pametne zarnice pametno vticnico, na njej recimo likalnik, ki ga blondinka ni pustila v luftu, ali pa pecka, obrnjena v kavc, ker jo je pes ruknu, med sluzbo pa pride do izpada toka?

Preverite situacije in implementirajte popravke, ne se za***avat s takih stvari, zalostno pa da je tako ze celo leto skoraj. Sej ideja samega Nea, pa seveda reklama, je vse hudo pa lepo ampak razvoj je pa lahko sram, prvo kakovostnike, takoj za njimi nesposobne programerje, kot glavnega pa tistega strica, ki ni mogu mimo sebe in je hotu to skropucalo na vsak nacin za novoletne praznike na polici.
NEO =tempirana bomba.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2019, 19:54
ViolaMB Uporabnik ViolaMB ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 342

Citat:
Objavil-a g33k Prikaži sporočila
Manjši popravek, box je tajvanski.

Po moje niso bili prazniki razlog, ampak jih je konkurenca s svojim produktom presenetila in so bili nekako prisiljeni predstaviti neko novost v kakršnem koli stanju že.
saj vsak ko se malo spozna ve da je tole čista resnica, žalostno. pa tudi nesprejemljivo.

js isto v kratkem pokam drugam...
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2019, 12:45
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 424

Lahko potrdim, recimo teli izpade elektrike so pri nas v dopoldanskem času kar pogosti, nekajkrat na mesec. Takrat NEO lučka sveti gumb za ugašanje ne pomaga, ga niti ne prižge niti ne ugasne. Moram narediti hard reset iz štroma ven pa še enkrat da se normalno postavi.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 06:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 11:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:06.