Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.12.2019, 14:47
jurijkr Uporabnik jurijkr ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce jurijkr
Član od: Jul 2007
Sporočila: 56
Privzeto Re: Dolgoletni naročnik bo bivši naročnik

Ni res en neo boks dobis brezplacno in brez mesecne najemnine tudi obstojeci narocniki dodatnega pa placas 29e plus mesecno najemnino.Ce se vezes za dve leti seveda.
Staro 16.12.2019, 16:06
Novinec

Citat:
Objavil-a Clancy Prikaži sporočila
Neo že imam in sem ga plačal 29€. Tako, da ob ob ponovni vezavi verjetno ne morem računati na nič
Akcijska ponudba izdaje NEO Smartboxa za naročnike izbranih paketov
V promocijskem obdobju lahko obstoječi naročniki paketov TopTrio A, Enostavni poslovni paket, Internet in IP-televizija, Mladi podjetnik,
Modri, Modri (sklenjen pred 21.3.2016), Modri Domači, Modri Net, Modri Plus, Modri poslovni paket, Modri Svet, Napredni poslovni paket, Napredni
poslovni paket 300 (xDSL), Osnovni poslovni paket, Premium poslovni paket, TopDuo, TopDuo Brezžični (do 30.11.2016), TopDuo TV (do
30.11.2016), TopDuo TV in telefonija, TopTrio, TopTrio A+, TopTrio B, TopTrio BAR WiFi, TopTrio Brezžični, TopTrio C, TopTrio Cinestar, TopTrio
Enostavni, TopTrio HBO, TopTrio Kino, TopTrio Mega HD, TopTrio Mini HBO, TopTrio Osnovni, TopTrio Penzion, TopTrio Plus, TopTrio Začetek,
Trio A, Trio B, Trio Brezžični, Trio C, Trio Domači, Trio Enostavni in TRIO Osnovni prejmejo brezplačno izdajo NEO Smartbox (1 kos) ob vezavi
za 24 mesecev oz. za 10 EUR, ob vezavi za 12 mesecev. Ta akcijska ponudba se izključuje z ostalimi akcijskimi ponudbami, tudi z izdelki.
Staro 16.12.2019, 16:17
g33k Uporabnik g33k ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2012
Sporočila: 1.153

Njega ne zanima NEO, ampak druge ugodnosti ob ponovni vezavi za 2 leti.
Odgovorite s citatom
Staro 17.12.2019, 07:12
Dravlje Uporabnik Dravlje ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2004
Sporočila: 386

Citat:
Objavil-a jurijkr Prikaži sporočila
Akcijska ponudba izdaje NEO Smartboxa za naročnike izbranih paketov
V promocijskem obdobju lahko obstoječi naročniki paketov TopTrio A, Enostavni poslovni paket, Internet in IP-televizija, Mladi podjetnik,
Modri, Modri (sklenjen pred 21.3.2016), Modri Domači, Modri Net, Modri Plus, Modri poslovni paket, Modri Svet, Napredni poslovni paket, Napredni
poslovni paket 300 (xDSL), Osnovni poslovni paket, Premium poslovni paket, TopDuo, TopDuo Brezžični (do 30.11.2016), TopDuo TV (do
30.11.2016), TopDuo TV in telefonija, TopTrio, TopTrio A+, TopTrio B, TopTrio BAR WiFi, TopTrio Brezžični, TopTrio C, TopTrio Cinestar, TopTrio
Enostavni, TopTrio HBO, TopTrio Kino, TopTrio Mega HD, TopTrio Mini HBO, TopTrio Osnovni, TopTrio Penzion, TopTrio Plus, TopTrio Začetek,
Trio A, Trio B, Trio Brezžični, Trio C, Trio Domači, Trio Enostavni in TRIO Osnovni prejmejo brezplačno izdajo NEO Smartbox (1 kos) ob vezavi
za 24 mesecev oz. za 10 EUR, ob vezavi za 12 mesecev. Ta akcijska ponudba se izključuje z ostalimi akcijskimi ponudbami, tudi z izdelki.
Zanima me od kdaj tole velja oziroma je veljalo ?
Odgovorite s citatom
Staro 17.12.2019, 12:15
Novinec

Citat:
Objavil-a Dravlje Prikaži sporočila
Zanima me od kdaj tole velja oziroma je veljalo ?
Prodajna ponudba fiksnih paketov
Številka ponudbe: 333.10
Veljavnost: od 22. 11. do 31. 1. 2020

https://www.telekom.si/PodporaObrazc...ih-paketov.pdf
Staro 21.12.2019, 14:48
mato22 Uporabnik mato22 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 76

Jaz sem njihov naročnik od leta 1999. Imam še vedno pogodbo, ki je bila podpisana 1.3.1999. Za takšne in podobne večletne naročinike bi lahko vsaj malo poskrbeli, recimo s kakšno izbiro kakšnega izdelka po želji brezplačno ali pa kaj podobnega....Po toliko letih sem že plačal za ohohohooo položnic, tako da se jim niti poznalo ne bi, če bi mi kakšen izdelek podarili...
Zanimivo pa je, da sem še do nedavnega celotno zgodovino videl v Mojem Telekomu pod rubriko "aktivne in pretekle storitve" ,sedaj pa mi kaže samo še od leta 2007 naprej...zanimivo kam so izginila leta do 1999...

Nazadnje uredil mato22 : 21.12.2019 ob 16:57.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bivši, dolgoletni, naročnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi naročnik mobil11 O storitvah 11 20.12.2012 19:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:29.