Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.07.2014, 08:35
XXKatra Uporabnik XXKatra ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2014
Sporočila: 2
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Še pojasnilo, smo iz okolice Celje. Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 14.09.2014, 13:45
blue33 Uporabnik blue33 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce blue33
Član od: Sep 2014
Naslov: Ljubljana - Sostro
Sporočila: 1
Smile Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

Zivjo ! Stara sem 32 let in nudim varstvo za vasega otroka , na vasem domu v Ljubljani. Delo z otroki me zelo veseli, preprosto uzivam v njihovi druzbi. Delo mi ni tuje, imam 3 leta izkusenj. bila sem tudi v tujini ( Svici ) eno leto, kjer sem skrbela za 4 letnega fantka in 3 mesece starega dojencka, v casu ko sta bila starsa v sluzbi, od 8:00 do 17:00 , vcasih tudi do 19:00 ure. Vsak mesec sem dobila 500 CHF. starsi so sami postavili ceno. Sem zelo odgovorna, zanesljiva, prijazna., kar lahko z lahkoto dokazem. Moja prioriteta je OTROK in SAMO otrok , oziroma otroci, in ne gledanje tv-ja, cvekanje po telefonu in drugi nacini zanemarjanja otroka.
Racunam 5 €/ uro. Ce ste zainteresirani, ce imate vprasanja , me kontaktirajte preko e-maila : emirabasic81@gmail.com ali pa sporocilo pustite kar tu.
Iscem seveda dolgorocno cuvanje.

Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 10.08.2016, 14:38
Dunaj Uporabnik Dunaj ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2016
Privzeto Varstvo otrok na Dunaju

Lepo pozdravljeni! Iščemo za Au Pair na Dunaju za 1 leto zanesljivo, prijazno, mlado punco, rada tudi študentko, ki rada dela z otroci ter tudi pomaga v gospodinstvu!
Imamo luštnega fantka, ki ima 7 let in luštno deklico 9,5 let.
Prosim pošljite mi nekaj o vas, življenjepis, slikico in vam bom rada odgovorila s podrobnosti.
Hvala, lep pozdrav, Dunaj
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2017, 00:04
nany Uporabnik nany ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2017
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim) [Občasna varstva, brez komercialnih oglasov]

pozdravljeni !

v veselem decembru, za praznike, vikende, v času počitnic nudim varstvo za vaše otroke.
sem gospa v srednjih letih, moji otroci pa so že odrasli.

kontakt
nitka.pika@gmail.com
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:36.