Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.12.2008, 21:41
r0k1 Uporabnik r0k1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 1
Unhappy Sprememba internetne hitrosti

Živjo ! Nedolgo tega (1 tedn) sem oddal prošnjo preko spleta za spremembo hitrosti. Sprememba naj bi bila iz 4/512 na 10/728 in vse do danes nič od tega. Ker me je že malo vse skupaj začelo živcirati sem vzel telefon in preveril na 0808000 kaj se dogaja z mojo vlogo. Na odgovor operatrja sem bruhnil v smeh, češ da mora moja vloga tudi malo odležati.... preden se zgodi sprememba ?!? Čudaško tole.... . Ne vem, nekateri imajo očitno smisel za humor ali pa sem jaz tisti zagrenjeni. Glede na to, da Siol ni edini ponudnik internetnih storitev, bi se moral malo zamisliti nad izjavami svojih zaposlenih, predvsem pa poskrbeti za boljšo odzivnost na prošnjo svojih naročnikov.... Upam, da ta bitka ne bo predolga

Lp, Rok
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2008, 06:31
Sawyer Uporabnik Sawyer ni prijavljen
Mojster
Član od: Feb 2006
Sporočila: 2.094
Privzeto Re: Sprememba internetne hitrosti

Jaz sem jim pred vec kot pol mesca faxal spremembo za IP. Kaj mislis da so naredli kaj do danasnjega dne? Ja right.
Odgovorite s citatom
Staro 05.12.2008, 06:42
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Citat:
Objavil-a r0k1 Prikaži sporočila
Živjo ! Nedolgo tega (1 tedn) sem oddal prošnjo preko spleta za spremembo hitrosti. Sprememba naj bi bila iz 4/512 na 10/728 in vse do danes nič od tega. Ker me je že malo vse skupaj začelo živcirati sem vzel telefon in preveril na 0808000 kaj se dogaja z mojo vlogo. Na odgovor operatrja sem bruhnil v smeh, češ da mora moja vloga tudi malo odležati.... preden se zgodi sprememba ?!? Čudaško tole.... . Ne vem, nekateri imajo očitno smisel za humor ali pa sem jaz tisti zagrenjeni. Glede na to, da Siol ni edini ponudnik internetnih storitev, bi se moral malo zamisliti nad izjavami svojih zaposlenih, predvsem pa poskrbeti za boljšo odzivnost na prošnjo svojih naročnikov.... Upam, da ta bitka ne bo predolga

Lp, Rok
Zdravo!

Naročena hitrost na tvoji lokaciji ni mogoča. Maksimum, ki ga tvoja linija zmore, je to kar imaš trenutno naročeno.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2008, 19:26
Boško Uporabnik Boško ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Tudi jaz sem hotel spremeniti paket in sicer iz 2Mbit/384kbit (adsl) na 5Mbit/2Mbit (vdsl). Cena paketov je enaka, vendar na 0808000 stalno trdijo da to pri meni ni mogoče, čeprav sem imel pri konkurenci podobno konfiguracijo (malo manjša hitrost a dva TVja). Pride monter priklopit siol in ga vprašam zakaj nočjo dat vdsl, pa me samo debelo gleda. Kako da ne? Mož gre na centralo,(sam od sebe) preklop na vdsl, prinese modem in zadeva špila na 17Mbit/2-5Mbit (za up nisem sigurn, vem pa da 2 ziher). Reče naj dam vlogo in napišem, da je bil preizkus opravljen, ter da je možno bp. Jaz to nardim, a v Lublan spet pametni, da ne gre...

Na koga naj se obrnem?

Hvala

L.p.
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2008, 09:41
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Tako je to, ko potem monter na lastno pest skoči v akcijo. Ziher jih je pošteno slišal od nadrejenih.
Odgovorite s citatom
Staro 10.12.2008, 19:03
Boško Uporabnik Boško ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Se mi je kr zdelo, da bo tud tu podobno...
Odgovorite s citatom
Staro 11.12.2008, 10:24
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.781

Piši na info@siol.net, verjetno bodo tam znali pomagati. Natančno napiši kaj bi rad in da je tehnik preveril.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, internetne, sprememba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sprememba hitrosti na optiki primmy Tehnična pomoč 12 03.12.2008 11:46
Sprememba hitrosti na optiki? tumbo O storitvah 8 15.11.2007 06:39
Sprememba hitrosti brobic4 Tehnična pomoč 5 19.07.2007 22:05
Menjava hitrosti na novi Telekomovi shemi - KOLIKO CASA??? pskrlj Tehnična pomoč 3 01.07.2007 10:02
Sprememba hitrosti. danijel2 Tehnična pomoč 5 19.11.2006 18:30

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:37.