Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Zdravje

Zdravje zdravo življenje, nasveti o zdravju, zdravnikih, hrani, rekreaciji, ....

Orodja za teme
Staro 05.05.2006, 20:50
miss K.Ritika
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Nizek krvni pritisk

Imam zelo velike probleme z njim, en je recimo ta, da zadremam po poti iz službe in sem bila parkrat že skoraj v jarku.Ne pomaga mi ne pitje kave, ne pitje raznih temu namenjenih čajčkov, ne telovadba, celo zdravila "Ditamin",ki so posebej za dvig pritiska ne.
Poznate še kakšno zdravilo?Pa prosim resno.
Staro 05.05.2006, 21:09
silence Uporabnik silence ni prijavljen
Lady
Prikazne slike uporabnika/ce silence
Član od: Nov 2004
Naslov: Lady's heart 4ever
Sporočila: 31.722
Privzeto Re: Nizek krvni pritisk

KOfe je strup zate!!!! Ta ti ga nabije, pol pa spusti u nulo!

Mam tud jaz nizek pritisk...samo se tolažim s tem, da bolš ko visok :D :D Samo jaz nimam problemov
Staro 05.05.2006, 21:48
Škrlatka Uporabnik Škrlatka ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Škrlatka
Član od: Jan 2004
Sporočila: 11.544

uhhh, ja jaz imam pa previsok pritisk, in sploh ni prijetno ko se ti zavrti v galvi in na sred vsega vidiš samo temo in ko ti sredi izpita naenkrat začne iz nosa teči kri,,,,, enkrat mi je dohtroca rekla da se naj ne jezim preveč ne vstajam prehitr , da naj pojem neke tablete ki jih je predpisala, sam nič ni pomegalao.KAJ ŠE NAJ STORIM?
Staro 05.05.2006, 21:55
miss K.Ritika
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a Škrlatka
uhhh, ja jaz imam pa previsok pritisk, in sploh ni prijetno ko se ti zavrti v galvi in na sred vsega vidiš samo temo in ko ti sredi izpita naenkrat začne iz nosa teči kri,,,,, enkrat mi je dohtroca rekla da se naj ne jezim preveč ne vstajam prehitr , da naj pojem neke tablete ki jih je predpisala, sam nič ni pomegalao.KAJ ŠE NAJ STORIM?
iz prehrane izloči sol, kavo,alkohol,ki dviguje pritisk, ne jej pekoče hrane, ne prenaprezaj se pri športu, kar se da bodi skulirana(se ne jezi)...če sem še kaj pozabila, bom pa dopisala
Staro 06.05.2006, 09:00
papa_roach Uporabnik papa_roach ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce papa_roach
Član od: Apr 2006
Naslov: inside your head
Sporočila: 50

miss ......... pravi čaj pomaga
Staro 06.05.2006, 09:24
spela26 Uporabnik spela26 ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce spela26
Član od: Feb 2003
Naslov: Eire
Sporočila: 25.357

Citat:
Objavil-a miss K.Ritika
Imam zelo velike probleme z njim, en je recimo ta, da zadremam po poti iz službe in sem bila parkrat že skoraj v jarku.Ne pomaga mi ne pitje kave, ne pitje raznih temu namenjenih čajčkov, ne telovadba, celo zdravila "Ditamin",ki so posebej za dvig pritiska ne.
obstaja zdravilo (tabletke) EFFORTIL,ki pa se jih pri nas ne dobi,najblizje....Beograd....
Staro 06.05.2006, 09:28
Cifra Uporabnik Cifra ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Cifra
Član od: Sep 2003
Naslov: Maribor
Sporočila: 7.728

Citat:
Objavil-a Škrlatka
Jest mam iste simptome, razen krvi iz nosa, pa imam prenizkega :D
Staro 06.05.2006, 09:57
bobi Uporabnik bobi ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bobi
Član od: Dec 2001
Sporočila: 13.933

Naravna pomoč pri nizkem pritisku je v prvi vrsti redna prehrana z dovolj bogatimi vitamini in minerali, šele potem lahko pomagajo tudi čaji in tablete.
Prehranjujte se vsaj trikrat na dan in ob istih urah, da se telo navadi na ritem.

Staro 06.05.2006, 15:30
Kahla Uporabnik Kahla ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kahla
Član od: Sep 2003
Naslov: District 01
Sporočila: 4.582

Citat:
Objavil-a miss K.Ritika
No, tud jaz imam iste težave z nizkim pritiskom kot ti. Ko sem bila pri zdravniku, in sem mimogrede ob merjenju omenila, da je to pri men običajno in ali je to ok, je reku, da sem lahk samo vesela, da je tko.
Jaz bi pa vseen mal dvignila pritisk in s tem po vsej verjetnosti marsikdaj tudi počutje, in sicer raj s kakšno naravno metodo, ker se ne bi rada še h kakim tbl zatekala.
Staro 06.05.2006, 15:33
spaceruner Uporabnik spaceruner ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce spaceruner
Član od: Mar 2006
Naslov: tu...čisto blizu...
Sporočila: 411

Citat:
Objavil-a Kahla
No, tud jaz imam iste težave z nizkim pritiskom kot ti. Ko sem bila pri zdravniku, in sem mimogrede ob merjenju omenila, da je to pri men običajno in ali je to ok, je reku, da sem lahk samo vesela, da je tko.
Jaz bi pa vseen mal dvignila pritisk in s tem po vsej verjetnosti marsikdaj tudi počutje, in sicer raj s kakšno naravno metodo, ker se ne bi rada še h kakim tbl zatekala.
...saj jih tudi kaj dosti ne obstaja, kot denimo za hipertenzijo (beri zvišan k. tlak)

Značke
krvni, nizek, pritisk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:10.