Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Prikaži rezultate anket: Kadite, ste kdaj ali sploh niste nikoli?
Kadim, sem ponosen na to in ne mislim nehati 20 27,78%
Kadim, a se že dolgo trudim nehati 4 5,56%
Kadim, pa bom v kratkem spet nehal 3 4,17%
Sem prenehal kaditi 14 19,44%
Nikoli nisem kadil 31 43,06%
Glasovalci: 72. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 03.08.2007, 10:39
Škrlatka Uporabnik Škrlatka ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Škrlatka
Član od: Jan 2004
Sporočila: 11.544
Privzeto Re: Proti-kadilski zakon

jaz se sigurno ne mislim tepst z gosti pa zivcirat,sam bo tezka
Staro 03.08.2007, 11:04
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

monstah, ti vse preveč sodiš po fužinah...kar se mi ne zdi glih eno povprečno slovensko naselje

zdej pa mir v bajt
p.s. mogoče bo pa le kdo začel razmišljat, da bi nehal kadit, še preden ga zjahajo posledice kajenja
Staro 03.08.2007, 11:10
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

moram ti oporekati, po vseh kazalcih (razen po narodnostni mešanici) zelo povprečno - status, starost, število otrok, izobrazba
Staro 03.08.2007, 11:11
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Citat:
Objavil-a monster Prikaži sporočila
biz ...koliko velike črke potrebuješ: KAJENJE JE ŠKODLJIVO! Škodljivih je še veliko navad in razvad našega jadnega homo sapiensa ... Koliko, v kakšni meri, so te razvade škodljive in kako vplivajo na druge, je pa pomembno vprašanje

Ne vem, zakaj še vedno ne pograbite najbolj človeškega argumenta: smrdite nam in skidajte se!, ker tega z lahkoto sprejmem in tudi upoštevam, ker je pravica vsakega (tudi tistega, ki dela/živi zraven nekoga, ki ne uporablja mila in vode)
zdaleč ne gre samo zato da srdite saj je tudi smrad relativna stvar ampak kaj ta vaš dim in smrad povzročata. Ta zakon proti kajenju pa je samo korak v pravo smer in nič več , sigurno ni totalna rešitev ampak samo korak.
Kot delavec na CSD bi pa se moral zavedati, da je potrebno reševati zadeve vedno korak po korak in da ne moreš od danes na jutri vse in vsakega spremeniti. Glede delavcev na CSD pa imam po večini dokaj slabo mnenje, posebej ko pridem v pisarno k gospodu in si meni tebi nič kar prižge cigareto še preden se prične z mano pogovarjati in še najmanj da bi vprašal če sme - pa je za mene tak človek padel kar čez sito človečnosti in le z težka lahko nekdo tak prepriča nekoga drugega da dela narobe.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 03.08.2007, 11:19
Gofljač

ja itaq imate slabo mnenje, ker ...

1) ni naredil tistega, kar ste hoteli
2) ker smo zavaljeni birokrati, ki jemljemo otroke
3) ker je bil neprofesionalen
4) ... itd
5) ker pojma nimam, kaj naj bi na csd počeli, vendar tega zihr ne počne, ker ga živi država

V svoji pisarni kadim, vendar samo, če kadar prej vprašam in ker tudi veliko strank kadi, je to pač element sproščanja, zelo človeški faktor, pa če hočete to sprejeti ali ne še nikoli pa nisem kadil brez vprašanja in to se mi tudi zdi nekulturno . Kvaliteta storitve na csd in posledično mnenje "o delavcih" (plural-množina) naj ne bi bila pogojena s takšnim faktorjem, ampak baje s kvaliteto dela zelo off-topik in se pardoniram
Staro 03.08.2007, 12:00
Gofljač

Hm. definitivno zadeva res za drugo temo, sem že rekel, da je off-topik, tako da dovolj o tem, je pa ravnanje kolega v tem primeru, kot praviš, seveda napačno. Nova tema: http://forumi.siol.net/showthread.php?t=27557

Upam, da okolica ni imela od moje razvade hujših posledic. Nisem pa nikogar navlekel na čike in kadim tam, kjer je pač dovoljeno.

Nazadnje uredil monster : 03.08.2007 ob 12:29.
Staro 03.08.2007, 12:59
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Citat:
Hm. definitivno zadeva res za drugo temo, sem že rekel, da je off-topik, tako da dovolj o tem, je pa ravnanje kolega v tem primeru, kot praviš, seveda napačno. Nova tema: http://forumi.siol.net/showthread.php?t=27557

Upam, da okolica ni imela od moje razvade hujših posledic. Nisem pa nikogar navlekel na čike in kadim tam, kjer je pač dovoljeno.
Zakaj pa potem takšen ram pampam okrog kadilskega zakona - kaditi smete kadilci še naprej , ampak pač po novih pravilih, tudi v CPP se pravila spreminjajo pa če to želimo ali ne

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 03.08.2007, 13:01
Odvisnik

Citat:
moram ti oporekati, po vseh kazalcih (razen po narodnostni mešanici) zelo povprečno - status, starost, število otrok, izobrazba
to že
Kaj pa po številu kriminalnih dejanj, št. primerov obravnavanih na CSD, št. odvisnikov..po moje slovenskega povprečja ne gre iskati v ljubljani....btw tudi sr. gostinska s fužin ni ravno zgledna.
pardon, off topik

v glavnem, jaz sem za zakon
Staro 03.08.2007, 13:13
Gofljač

not as you think freya ... ni več kriminalnih dejanj, ni več primerov itd ...v odstotku seveda, ker gre za veliko naselje, je v številki tega veliko, ne pa glede na povprečje, ki je seveda procentulana postavka

btw. zakon kot tak zmerno podpiram (naj vam bo), ker pa je napisan neživljenjsko, bo njegovo izvajanje nemogoče ali pa vsaj otežkočeno ... prav rad bi videl inšpektorja, ki bo v soboto zvečer tam v oktobru, ko se bo shladilo, prišel v Globala in izvajal zakon ... tema ni o kajenju na splošno, ampak o NOVELI ZAKONA, torej o tem, kako je naš zakonodajalec uredil to problematiko. In v določenih točkah jo je uredil zanič, predvsem s popolno prepovedjo kajenja v vseh lokalih. Včeraj sem skoraj padel s stola od smeha, kaj in kako s hotelskimi sobami. Hja, lahko se tam kadi, vendar ne v prisotnosti strežnega osebja , da ne bi bile njhove pravice kršene ... men je to smešno. Kako je s postajami LPP, ki so "tehnično" del javnega prevoza, sicer čist odprte in že sedaj ovešene z napisi, da je pod strehco prepovedano kaditi, kaj pa korak izven strehce? Oziroma, praktično, kje lahko kadim, ko čakam na bus? ...
Staro 03.08.2007, 13:24
Odvisnik

ma to so nianse....point je, da tisti, ki hoče kadit, bo vedno našel kako luknjo, vedno večim pa se bo zdelo trapasto skrivat kot kriminalci s čikom v roki. Vedno se bo našel kdo, ki bo kadil v kafiču, če bo le tvegal morilske poglede ostalih gostov in teženje osebja. Sigurno so v našem zakonu hecne luknje..na primer na Slovaškem ne smeš kaditi nikjer, niti na vlaku niti na peronu s strehco ali brez, ni dileme sploh.

Značke
protikadilski, zakon

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Umik obveznega cepljenja proti hepatitisu-B ? platane Zdravje 74 16.03.2007 11:53
Sankcije proti Iranu sati Svet 120 20.01.2007 11:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:31.