Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.12.2006, 17:38
Daleč Uporabnik Daleč ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 9
Privzeto Velik problem s SiOL Tv-jem

Doma smo ravno včeraj dobili Siol TV, in je še včeraj vse delalo lepo. Danes, so se začeli pojavljati eni kvadratki, oz. ni lepa slika. To pa ni največji problem. Če recimo gledaš en program.. katerikoli, in po nekaj časa, čisto spontano zvok preprosto izgine. Pa nič ne pritisneš in nič, samo izgine. Tudi priklicat ga ne moreš nazaj. Ko potem hočeš zamenjati kanal, slika zašteka, in nemoreš nič več sploh. Če hočeš ugasnit tisti sprejemnik pri televiziji, je imun na kakršen koli pritisk, če hočeš pritisnit karkoli na daljincu, sploh ne sprejema. Enostavno slika zamrzne. Če izklopiš in ponovno vklopiš samo televizijo, se slika prikaže, ampak v istem stanju kot prej - zamrznjena. Sedaj, ko se to zgodi kar resetiram modem, oz. tisto škatlo pri TVju, in pol je normalno.. nekaj časa. to se mi je do sedaj vedno zgodilo. Klicala sem že na siol, pa imate zasedeno linijo. Najprej sem mislila da mate kake motnje, ampak se to dogaja že cel dan, noben se ne javi, nevem kaj naj. Kaj se greste no
Odgovorite s citatom
Staro 22.12.2006, 17:42
spirit Uporabnik spirit ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 37
Privzeto Re: Velik problem s SiOL Tv-jem

Jaz imam tudi od včeraj velike probleme.

Pri TVju slika sicer (trenutno, do zdaj ni) dela, zvok je pa katastrofalen. Enako pri telefonu. Od včeraj zjutraj se je modem 5x sesu, pomaga samo izklop iz elektrike. Ne glede na to koliko down/uploadam. Do včeraj je delalo vse perfektno.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 19:03
alex1b Uporabnik alex1b ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce alex1b
Sporočila: 6

Daleč, pridružujem se tvoji težavi ker imam identično. Sem namreč nov naročnik siol TV in imam nov tv prehod od Sagema. Poklical sem 080 1000 pa so mi naložili da imam mogoče slab kabel ker za nad 10 m kabla priporočajo kvalitetnejšega. Mislim da to ne drži ker ni problem v prenosu podatkov ampak je problem z zmrzovanjem tv prehoda. Včasih moram vsake pol ure vstat in resetirat sagema. Po mojem je nekaj narobe s softwareom od sagema in ne s kablom. Siolovce prosim za pomoč!!!!!

Hvala!
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 19:43
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

Citat:
Objavil-a alex1b
Daleč, pridružujem se tvoji težavi ker imam identično. Sem namreč nov naročnik siol TV in imam nov tv prehod od Sagema. Poklical sem 080 1000 pa so mi naložili da imam mogoče slab kabel ker za nad 10 m kabla priporočajo kvalitetnejšega. Mislim da to ne drži ker ni problem v prenosu podatkov ampak je problem z zmrzovanjem tv prehoda. Včasih moram vsake pol ure vstat in resetirat sagema. Po mojem je nekaj narobe s softwareom od sagema in ne s kablom. Siolovce prosim za pomoč!!!!!

Hvala!

Dolžina kabla gotovo ne vpliva :=)
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 20:20
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Kabl ni problem problem je pri tzistemu ki ima v rokah pipco za hitrost sicer jim pa že ta mesec skoz neki nagaja na 0801000 pa dokler bodo delal študenti ki nimajo blage veze o adsl kar ima napisano tist pove pa te odslovi.Men je danes celo rekel če vam new paše pa si najdte drugega operaterja.Včasih je pomagal da si se zdrl nad njem zdej jim je paa vse ravno.Sam žal mi je to da sem parim prijateljem svetoval siol kot ponudnika adsl mar bi bil tiho pa bi blo.Ko mi že enkrat ena stvar dela znam pohvalit se zahvalit pa tudi javno ampak zgleda da jih je treba skoz grajat.Daleč in spirit pr4glejta forume in najdita storža mu pošljta pod zasebna sporočila kaj je narobe ,ker on je edini ki zna pomagat uporabniku zelo se potrudi vendar user mu zraven napišita in če se koga lahko hvali je to storž 0801000/3 pa nobenega od operaterjev razen neke študentke ki se trudi.Ne pljuvam po nobenem vendar tilt ti naredi pa si še lahko ne vem kako miren.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 21:50
vojteh Uporabnik vojteh ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce vojteh
Član od: Nov 2006
Sporočila: 94
Cool Re: Velik problem s SiOL Tv-jem

Zdravo!
Tud pr men se zadnja dva večera pojavljajo kocke,pa tud vse skup zamrzne.Pokličem na 0801000,pa ti rečejo resetiraj modem,če se bo ponavljalo bomo prijavl na Telekom.Čudn pa je da en teden dela vredo,potem pa začne štekat.
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 22:17
alex1b Uporabnik alex1b ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce alex1b
Sporočila: 6

Meni se to dogaja od prvega dne ko sem dobil siol tv. Ma 100% sem da je neki z sagemovim softverjem narobe. Sam jezi me k ni komu povedat.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2006, 16:56
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a alex1b
Meni se to dogaja od prvega dne ko sem dobil siol tv. Ma 100% sem da je neki z sagemovim softverjem narobe. Sam jezi me k ni komu povedat.

sagem je ta, ki je kriv. Vprašaj v katerikoli telekomovi štacuni, kolk jih je vrnjenih? Sicer si pa z menjavo odpraviš samo to, da ti ne bo dol metal, slika & zvok ne bosta boljša, kvadratki everywhere..
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2006, 21:32
Redi Uporabnik Redi ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Naslov: obala
Sporočila: 29

Imam iste tezave že več kod eno leto .4 amino in 1 sagem so mi menjali v tem času.Nobenih rezultatov.
Že skoraj mesec dni čakam da mi koga pošljejo.Edini ki je prišel je bil Dedek Mraz. ˝Da mi je vsaj T2 pripeljal!˝ Od kar so mi nadgradili Amino pa čista katastrofa.Zdaj razmišljam o kakšni tožbi ker pri prodaji paketa so mi obljubil kakovostno sliko kakršno še nisem videl. Ne isplača se druditi toliko saj ko misliš da so ti rešili težave, ne mine dolgo da si na istem kod si bil.Z KOCKAMI,BREZ GLASA,...
Če že bi hotel gledati kockice bi si namontiral satelitsko in še bolj poceni bi šel skozi.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2006, 22:27
moglasi Uporabnik moglasi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce moglasi
Član od: Jun 2006
Sporočila: 93

Tudi jaz sem svetoval SIOL kar nekaj prijateljem.. Kar ne morem razumet je da se kljub velikokratnim prošnjam in pripombam... glede slike in zvoka.. ni nič naredilo.
No, sedaj imam TV.. na T-2, internet pa še na SIOL-u.
Glede podpore .. na 0801000.. sem zadovoljen,
glede končne rešitve .. pa ne
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
problem, siol, tvjem, velik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22
Siol Voip Problem SloCop O storitvah 4 11.09.2006 16:46
SiOL TV problem z notranjo komunikacijo SiOL-a cyber SiOL TV 1 11.09.2006 15:34

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:01.