Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 24.06.2008, 23:07
d3vil_b4b3 Uporabnik d3vil_b4b3 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d3vil_b4b3
Član od: Jun 2006
Sporočila: 105
Privzeto Je to normalno???

S fantom sva skupaj štiri mesece, imava se neizmerno rada in se res dobro razumeva. Šele sedaj pa se zavedam, da vse čas poslušam o svojem bivšem...kako je bilo, kaj sem čutila...
Nekaj časa sem to mirno tolerirala sedaj pa to, vsaj po mojem mnenju, več ni normalno. Z bivšim mi niti slučajno ni bilo lepo in ogromno sem pretrpela, fant to ve. Tistega tipa sovražim kot samega hudiča, tudi to ve.
Sem res dolžna ves čas razlagati o bivšemu, kaj sem čutila itd...???
Kaj ima moj fant od tega??? Je to normalno???
Staro 25.06.2008, 08:22
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Je to normalno???

Po mojem je preveč obremenjen in ljubosumen. Normalno? Če ti gre na živce je vseeno ali je normalno ali ni Povej mu, da si zdaj z njim in da te bivši ne zanima več in da o tem nočeš govoriti.
Nič mu nisi dolžna razlagati o bivšemu in kaj si čutila, raje mu povej kaj čutiš zdaj
Staro 25.06.2008, 12:12
Pripravnik

Na lep način mu ne morem ničesar dopovedati.
Staro 25.06.2008, 13:06
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Oh joj potem tudi "grd" način najbrž ne bi obrodil sadov. Poskusi it malo globje... vprašaj ga, zakaj ga vse to zanima in zakaj mu moraš toliko pripovedovati o tem. Vprašaj ga to, kar sprašuješ nas-kaj ima od tega.
Staro 25.06.2008, 13:13
Pripravnik

Zanimivo je to, da on pravi da sploh ni pomembno kaj sem čutila...
Venomer sprašuje, ko rečem zakaj, mu pa sploh ni pomembno.
Na koncu sem deležna očitkov da sem mela bivšega bolj rada pa take......bolano
Staro 25.06.2008, 13:23
Babi2 Uporabnik Babi2 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Babi2
Član od: Dec 2007
Naslov: Gorenjska
Sporočila: 555

Točno, "bolano". Človek je očitno bolestno ljubosumen, in to celo na tvojo preteklost. Na tvojem mestu bi bila zeloooo previdna.
Staro 25.06.2008, 14:30
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

no če bi bil jaz na tvojem mestu bi ga nogiral, ker bolestno ljubosumne ljudi ne moreš spremenit in se tudi sami ne spremenijo, ever!
Vedno ko bo kaj takega, ti bo naprej vrgel, kot ti je tole: ja bivšga si mela bolj rada in tako naprej...
Vprašaj se tole: ali je vredno biti nonstop pod pritiskom glede tega, kdaj mu kaj ne bo pasalo in bo ponorel za brez veze... Po mojem si premlada, da bi si tkole uničevala lajf... to je moje skromno mnenje... pa brez zamere...
Dobro vem kako to zgleda, ker imam nekaj prijateljic, ki imajo bolestno ljubosumne tipe, in bog ne daj da katero pokličem oziroma da bi ji poslal mejl in kaj takega v šali napisal, ...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 25.06.2008, 15:25
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Aldebaran Prikaži sporočila
Vedno ko bo kaj takega, ti bo naprej vrgel, kot ti je tole: ja bivšga si mela bolj rada in tako naprej...
Točno to dela-takoj ko mu kaj ni všeč-rajš si ga mela, on je lahk vse, njem si se dala j..., njem si vse odpustila...
Drugače je res super fant, ujameva se praktično v vsem...potem pa tole...
Ampak tudi jaz mislim da si tega ne zaslužim...
Staro 25.06.2008, 16:30
Aldebaran Uporabnik Aldebaran ni prijavljen
administrator
Prikazne slike uporabnika/ce Aldebaran
Član od: Sep 2006
Sporočila: 1.950

Citat:
Objavil-a d3vil_b4b3 Prikaži sporočila
Točno to dela-takoj ko mu kaj ni všeč-rajš si ga mela, on je lahk vse, njem si se dala j..., njem si vse odpustila...
Drugače je res super fant, ujameva se praktično v vsem...potem pa tole...
Ampak tudi jaz mislim da si tega ne zaslužim...
Ja no ... lej odločitev je tko ali tako samo tvoje, ampak kot sem napisal: lajf je prekratek in preveč lep, da bi ga zapravila z nekom, ki ti na tak način žre energijo in živce, oprosti ker se tako kruto sliši, ma sem videl pri prijateljici: dokler sta bila skupaj (s tem da ji je tip še bl moril kot pa tvoj tebi) je bila vedno zadržana in nekako zaskrbljena, ni se znala sprostit, ker je imela skoz pred očmi tipa in njegove izpade... in pol se srečava spet čez nekaj časa in je kar žarela, nasmeh do ušes in prav čutiti je bilo neko spremembo, pa sem jo vprašal, kaj se je zgodilo? in če sta šla morda s tipom narazen? odgovor je bil: ja nehala sva, šele sedaj vidim, kaj in kako lepo je biti svoboden in brez pritiskov...

Odločitev, kaj in kako bo na koncu le tvoja... Takega človeka spremeniti ne moreš, ok mogoče se lahko s časom zboljša za ene 3 % ampak to je pa tudi to... Vedno ko boš šla s prijateljicami na kavo, bo zavihal nos, pol vedno ga bo razjedalo v notranjosti: kajpa če je v tisti kavarni kakšn tip, ki bi ji bil lahko ušeč in podobne jetra, ... To ga bo mučilo neglede na to, da mu ti petnajstmiljonkrat poveš, da ti lahko zaupa, da ga imaš najrajš na svetu in podobno... njega bo še vedno razjedalo in scence...

Tu mai nei nga toa e!!!
Staro 25.06.2008, 16:34
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a d3vil_b4b3 Prikaži sporočila
S fantom sva skupaj štiri mesece, imava se neizmerno rada in se res dobro razumeva. Šele sedaj pa se zavedam, da vse čas poslušam o svojem bivšem...kako je bilo, kaj sem čutila...
Nekaj časa sem to mirno tolerirala sedaj pa to, vsaj po mojem mnenju, več ni normalno. Z bivšim mi niti slučajno ni bilo lepo in ogromno sem pretrpela, fant to ve. Tistega tipa sovražim kot samega hudiča, tudi to ve.
Sem res dolžna ves čas razlagati o bivšemu, kaj sem čutila itd...???
Kaj ima moj fant od tega??? Je to normalno???
hja no...ne bi zdaj nekaj sklepal po par besedah.

Enostavno mu reči, da je to stvar preteklosti in da ni več pomembno in sta s tem zaključila debato. Če je normaln bo tak šteknal. Če te spoštuje bo tudi spoštoval tvojo željo, da se to več ne omenja. Če pa bi se kdaj rada o tem pogovorila, pa boš tak sama začela.

Nazadnje uredil spartan : 25.06.2008 ob 16:48.

Značke
normalno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
pasji nasveti ... Štrudl Živalski svet 387 18.03.2012 16:02
Vse Normalno Dela,na Internet Pa Ne Morem raffy Računalništvo in internet 1 24.02.2008 11:21
Vse pripombe in ostalo Goody Pripombe in komentarji 579 25.10.2006 15:06
a je to normalno... korenje Dom in družina 100 22.08.2006 15:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:00.