Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 28.11.2008, 21:21
bstraz Uporabnik bstraz ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 1
Privzeto Obešanje Ethernet Portov na Prospro modemu

Pozdravljeni,
pred dvema dnevoma sem prešel iz širokopasovnega ADSL na Optični Internet. Problem imam z modemom Prospero, saj se mi po nekaj urah delovanja zablokirajo hkrati vsi 4 Ethenet porti (ne deluje ne Internet ne televizija). Telefon in (USB) WiFi večinoma še delujeta. Po resetu modema začne vse delovati naprej. Modem so mi po enem dnevu zamenjali, vendar je še vedno isti problem.
Definitivno gre za problem na modemu, saj računalniško opremo uporaljam že nekaj časa in do prehoda na optiko tudi po nekaj tednov neptrekinjene povezave nisem imel nobenih izpadov, poleg tega po resetu modema ni potrebno resetirati računalniške opreme, saj le ta deluej neovirano naprej. Ima še kdo kakšne podobne težave oziroma v čem je problem?
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2009, 15:19
person Uporabnik person ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 1
Privzeto Re: Obešanje Ethernet Portov na Prospro modemu

Citat:
Objavil-a bstraz Prikaži sporočila
Pozdravljeni,
pred dvema dnevoma sem prešel iz širokopasovnega ADSL na Optični Internet. Problem imam z modemom Prospero, saj se mi po nekaj urah delovanja zablokirajo hkrati vsi 4 Ethenet porti (ne deluje ne Internet ne televizija). Telefon in (USB) WiFi večinoma še delujeta. Po resetu modema začne vse delovati naprej. Modem so mi po enem dnevu zamenjali, vendar je še vedno isti problem.
Definitivno gre za problem na modemu, saj računalniško opremo uporaljam že nekaj časa in do prehoda na optiko tudi po nekaj tednov neptrekinjene povezave nisem imel nobenih izpadov, poleg tega po resetu modema ni potrebno resetirati računalniške opreme, saj le ta deluej neovirano naprej. Ima še kdo kakšne podobne težave oziroma v čem je problem?
isto se dogaja meni na sinope 568+ (1M/256k ADSL), zacelo se je vceraj 26.1.2009 zvecer, modem po resetu ok, po nekaj uspešnih pingih s pcja pa se vsi porti obesijo, TV ne dela, IP telefonija dela, WiFi dela
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
ethernet, modemu, obešanje, portov, prospro

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Odpiranje portov na modemu Sagem 3344 Bolfenk Tehnična pomoč 3 25.11.2008 07:40

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:56.