Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.07.2010, 08:48
SiOL Uporabnik SiOL ni prijavljen
SiOL
Prikazne slike uporabnika/ce SiOL
Član od: May 2009
Sporočila: 137
Privzeto Spremembe cen

Da bomo lahko še naprej skrbeli za visoko raven kakovosti naših storitev in ponujali novosti, moramo uskladiti gibanje stroškov storitev in potrebnih investicij z ravnijo cen. Zato vas obveščamo, da bomo s 1. septembrom 2010 spremenili cene mesečne naročnine na storitev SiOL TV, ki bo po novem za 3 EUR (z DDV) višja od dosedanje. Izjema velja za dosedanje naročnike samostojne SiOL TV ali kombinacije SiOL TV in SiOL telefonije, pri katerih se do 31. decembra cene ne bodo spreminjale.

Hkrati bomo 1. septembra 2010 na optiki (FTTH) pri storitvah SiOL in kabelska TV začeli z zaračunavanjem digitalnega dostopa v višini 7 EUR (z DDV) mesečno. Izjema so storitve oziroma paketi brez SiOL interneta, pri katerih se bo na ceno digitalnega dostopa obračunal popust v vrednosti 4 EUR (z DDV), ter paket Trio s programskim paketom Standard ali Mega s popustom v vrednosti 3 EUR (z DDV).

Pri tem ohranjamo in nadgrajujemo prednosti zanesljive povezave ter številnih dodatnih vsebin, ki jih z nenehnim razvojem ponujamo. Hkrati zagotavljamo, da so naša vsakodnevna prizadevanja na vseh področjih našega dela usmerjena v zadovoljstvo naših uporabnikov.

Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2010, 09:02
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Spremembe cen

Zahvaljujem se vam za povišanje cen.

A mi lahko prosim zdaj še razložite, tko po kranjsko, koliko me bo koštal ves za hec na optiki Trio+Mega+HBO

Še to, kaj je to "Digitalni dostop", ki ga bomo plačevali?
Staro 30.07.2010, 09:12
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

Kolikor to razumem sedaj pomeni da se bo moj paket podražal za celih 10 € minus 3 €? siol trio, mega + hbo....pa saj niste normalni, za 4 HD programe in kopico brezvzenih programov, brez dolby zvoka, bi radi imeli od mene 70 € na mesec....HAHA smehi ste skoraj 20% podražitev..., hvala bogu da imam doma možnost 3 razlicnih optik bomo pac začeli menjavati redno...

zaračunavanje digitalnega dostopa (moderna beseda to digitalno mar ne?)...da nebom dol pado od smeha...najboljse da zaracunate se obrabnino kablov, pa izposojo prikljucka, pa svetlobo po optičnih kablih...
Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2010, 09:26
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.298

Ja in s to podražitvijo boste nam kaj dodali od programov? in al boste na optiki končno spustili tv signal tako kot dobite brez stiskanja? če boste je ta podražitev opravičena če ne pol ni.
Staro 30.07.2010, 09:27
pagatz Uporabnik pagatz ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 244

Pa to ni normalno, na optiki ker imam SIOLTV bom torej plačeval kar 10EUR več??? Zato ker vam T-2 ne plačuje in podobne nebuloze? In kaj mi zato nudite? Najslabšo sliko v Sloveniji, crkovanje vmesnika ipd? Da bi pa kaj od tega uredili, to vam pa na kraj pameti ne pade al kako, ceno pa seveda znate zvišat
Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2010, 09:33
codeguru Uporabnik codeguru ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2009
Sporočila: 227

ok ste lopovi.
sam zanima me pa a je to podražitev samo na optiki al tudi na vdsl-ju?
Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2010, 09:49
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.683

Pričakujem pa popravo slike in tega, ker je bilo omenjeno pred člasom da se bo zadeva uredila do jeseni. Drugače, bom zadevo kar odjavil in šel h konkurenci. Za tako jajcanje vam pa ne mislim nonstop plačevat v nedogled. V vednost še, jaz sem podpisal pogodbo za 39€ polni paket, kje je sedaj tale zadeva. Sem pa na bakru...
Staro 30.07.2010, 09:54
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 190

39 € ja takšna je bila prva cena ja....sedaj v 2 letih plačujem 60€ se pravi 100% podražitev 50% na leto...katastrofa...

rast stroškov in vlaganj MY ASS...te pa naj ne vlagajo če si ne morejo privošči. s tujim denarjem je lahko razmetavat...na koncu leta pa objavljajo astronomske dobičke...

Kaznovat bi jih bilo treba ker so se šli 2 leti nazaj dumping, ker me noben nebo prepričal da so "nove" storitve toliko dražje in vzdrževanje tega tudi....

Skoz nekaj pravijo kako bodo zadeve poboljšali....ne porihtajo pa osnovnih zadev s 5.1 zvokom, ki ga majo avstrici na ORF že 20 let, nekompresirano sliko...imamo pa ambient, pa videoteko, pa 3 filme na mesec...vau in 60, po novem pa kar 70€
Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2010, 10:43
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Odgovorite s citatom
Staro 30.07.2010, 10:46
SiOL Uporabnik SiOL ni prijavljen
SiOL
Prikazne slike uporabnika/ce SiOL
Član od: May 2009
Sporočila: 137

Kaj je digitalni dostop?

Zaradi večje preglednosti ponudbe imamo enotno ceno SiOL storitev in paketov ne glede na tehnologijo, zraven pa se prišteje dodatek glede na vrsto dostopa.

Digitalni dostop na optiki pomeni sodobnejšo tehnologijo, za katero so potrebna velika vlaganja in s katero omogočamo osnovno hitrost na internetu 20/20. Zaradi tega smo se odločili, da digitalni dostop po ceni, ki je seveda višja kot v primeru klasičnega priključka, pričnemo zaračunavati tudi na optiki (do 31. 8. 2010 velja promocijska cena 0,00 EUR).

Optično omrežje prinaša uporabniku vrsto koristi in prednosti: veliko večje hitrosti ter stabilnost in zanesljivost storitev, uporaba in razvoj multimedijskih storitev, ki za kakovostno delovanje potrebujejo višje hitrosti prenosa podatkov in zanesljivost omrežja (IP TV z HD vsebinami, igre, prenos datotek,…) ter ugodno razmerje med ceno in tistim, kar uporabnik dobi.

Cena za primerljivo hitrost na bakru ali kabelskem omrežju je bila v primerjavi z optičnim dostopom do sedaj veliko višja, kar s tem spreminjamo. Ker so stroški za razvoj optičnega omrežja veliko višji kot pri drugih tehnologijah, je za nadaljnji razvoj in širitev optičnega omrežja sprememba cen nujna.

Digitalni dostop zaračunavamo na xDSL v primeru, ko uporabnik nima klasičnega telefonskega priključka. V ceniku smo imeli opredeljen digitalni dostop tudi na optiki, vendar ga uporabnikom zaradi promocijskega obdobja nismo zaračunavali.

Nazadnje uredil SiOL : 30.07.2010 ob 10:51.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cen, spremembe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Klimatske spremembe velika laž? Snif Svet 72 14.02.2012 17:30
Klimatske spremembe so mit DON KARLOS Znanost in okolje 37 14.08.2009 08:20
Programiranje spremembe programa bassoon SiOL TV 12 18.08.2007 19:24
Spremembe pokojninskega zakona Irina Slovenija 120 27.07.2007 13:52

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:11.