Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.12.2008, 20:38
Lfcmitja Uporabnik Lfcmitja ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 3
Privzeto Nedelovanje siol tv

Danes zjutraj mi je Siol tv deloval nemoteno in ne deluje še zdaj.
Ob 7.00 sem ugasnil televizor, komunikator je deloval nemoteno
Ob 11.00 je žena ugotovila, da lahko gleda le program, ki sem ga gledal prej in da ne more preklopiti programa. Resetira Sagem komunikator. Pojavi se Dobrodošli na Siol TV in izbira med Siol in Siol+. Izbrati ni možno ničesar (komunikator in daljinec ne delujeta).
Ko pridem domov ob 19.30 pokličem na 0801000 in jasno ne dobim jasnega dgovora, temveč napotke naj grem na mobitelov center, češ da imam skurjen komunikator ali ruter zaradi nevihte.
Priklopljeni smo na optiko, dostop do interneta je nemoten, torej ruter dela, nevihte na Vrhniki danes ni bilo, kaj je torej skurjeno
Razkurjen odprem tole temo in se sprašujem ali študente na Siolu res ne usposobijo dovolj, ali pa ne smejo dajati pravih resničnih informacij o uvajanju storitve Siol+ , zaradi katere je šlo do sedaj vedno vse v .....

.
Odgovorite s citatom
Staro 01.12.2008, 23:40
Lfcmitja Uporabnik Lfcmitja ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2008
Sporočila: 3
Privzeto Re: Nedelovanje siol tv

No po dobrih treh urah in pol resetiranja komunikatorja, ruterja, modema, pogovorov s Siolovci, brskanja po internetu, sem preden bi popolnoma obupal, poskusil še eno stvar.
Kot nekateri, ki ste imeli te težave, že veste daljinski upravljalnik dela bolje, če LED diodo zakrijete s papirčkom. No tudi moja rešitev je bila banalne narave.
Če se vam kdaj zgodi, da se vaš komunikator noče več pobrati in ste poizkusili že vse .... iz daljinca vzemite bateriji (ja, bili sta pravilno vstavljeni že od začetka), preglejte kontakte pod pokrovčkom in ju ponovno pravilno vstavite v daljinski upravljalnik ter preverite, če se vam je zataknil kakšen gumb.
Kajti v primeru zatika gumba oziroma slabih kontaktov baterijskih vložkov, se lahko zgodi, da daljinski upravljalnik komunikatorju nenehno pošilja signal, ki onemogoči zagon komunikatorja. Gumb TV sem namreč ponovno zataknil in bateriji znova obrnil in zadeva se je ponovila, komunikator ni deloval. Uporabil sem isto rešitev in zdaj vse deluje normalno.
Go figure ????
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2008, 06:48
gulaga Uporabnik gulaga ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce gulaga
Član od: Jan 2008
Sporočila: 9

Tretji dan brez Siol TV . Večkrat resetiran komunikator Sagem , še vedno brez ure .. Baje da ne dela in da jo popravljalo . Meni ne dela nič !

Tudi ob zadnjem mrku Siol TV + mi ni delalo nič, ne TV+ , ne TV- .
Skoraj en teden . Na vroči linji se me pošiljali na telekom , da naj preverim komunikator , ki seveda vedno skrivnostno prične delovati sam od sebe .

Zdaj pa rabim spet nasvet , ker sem v SIOL-temi
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2008, 07:33
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.798

Sporoči uporabniško ime na ZS.
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2008, 21:39
lepotec Uporabnik lepotec ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce lepotec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 78

Nekaj me zanima,zakaj mi pri spremljanju siol-tv vsake pol ure pade linija dol in potem se po približno 2min vrne nazaj zelo moteče!
Drugi problem je v tem,da kar naenkrat nekaj pokne glas izgine in potem se vrne v prvotno nastavitev glasnosti.Scart priključek sem že poskusil zamenjati nič boljše.
Staro 04.12.2008, 19:52
Nani32 Uporabnik Nani32 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 52

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=34317
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nedelovanje, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
siol tv plus - nedelovanje ruger SiOL TV 4 25.11.2008 07:59
nedelovanje SIOL Storitev mikkeni Tehnična pomoč 1 20.08.2008 12:05
Nedelovanje Siol TV plus in obveščanje Mirtma SiOL TV 3 13.04.2008 10:30
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05
Nedelovanje SIOL TV JLap SiOL TV 48 01.09.2006 17:18

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:34.