Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.10.2013, 20:58
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 930
Privzeto Re: Program zvestobe Telekoma Slovenije

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Ne vem zakaj vedno vse vidiš tako črno. Rok enega meseca velja za njih. Ti pa ne rabiš zdaj povedat če se ne strinjaš z novimi pogoji. Telekom te je en mesec prej obvestil o spremembi. In če misliš da bo res tako črn scenarij imaš dovolj časa da pogledaš ponudbe drugje. Ko pa bo novost znana pa se lahko v miru odločiš. Tudi če bo sekundo pred rokom. Ko nastopi novo obdobje pa imaš mesec dni časa da odpoveš (o tem nisem 100%. Če ima kdo drugo informacijo naj napiše).
Očitno ne razumeš poante! Ne moreš stran, katera ima moč in sredstva favorizirat nasproti nam potrošnikom, kateri smo šibkejši. Če so spremenili pogoje v delu zvestobe bi bilo najmanj za pričakovati, da bi bil vsaj prvi post v tej temi označen s kakšnim rumenim znakom pristojnega Siol-ovca, kateri dobiva plačo izključno zaradi nas naročnikov.

PS-Sam sploh ne gledam črno na svet. Prej bi rekel, da celo pretežno belo ob mislih na "brazgotine", kateri so mi prizadejali Siolovci. Če malo preiščeš forum, boš videl da me je SIOL že večkrat pošteno "nategnil". Kogar pa je pičila kača, se boji že zvite vrvi.
Staro 12.10.2013, 14:45
AlienRex Uporabnik AlienRex ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce AlienRex
Član od: Feb 2002
Naslov: Texas -> Mala Jerebika
Sporočila: 311

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Tudi sam upam da je tako in da avtomatskih 10% ostane - sicer sem pa 7.10.2013 poslal vprašanje na info@telekom.si, na odgovor še čakam.
Danes sem dobil sledeč odgovor:
Citat:
Pozdravljeni, gospod xxxxxx,

podrobnosti glede ponudbe novega Programa zvestobe še niso znane. So pa na spletnih straneh že objavljeni novi Splošni pogoji. Vabim vas, da si jih ogledate na tej povezavi: http://telekom.si/_files/3522/Progra...j30_9_2013.pdf.

Ko bo znanega kaj več, bo objavljeno tudi na spletni strani.

Prijazen pozdrav,

Kxxxx Cxxxx
Center za pomoč uporabnikom

Ali se vi na Telekomu delate norca iz nas?!
Kot vse do sedaj (prenova pošte, servisnih strani,...) ste se lotili prenove zaletavo, prenagljeno in brez razmisleka, a VEDNO v škodo nas naročnikov. Da ne omenjam poviševanje cen pod krinko dviga DDV, ukinjanje programov, nepotrebno kompresiranje programov, "prilagajanje" računov z decimalkami in zaokroževanju....

Ker imate razjasnjeno pol zgodbe (pravila) ne pa druge polovice (kako bi naj sploh potekalo vse skupaj), naj bom jaz jasnejši, ker vi očitno niste tega sposobni: Ker mi na konkretno vprašanje ali se bo kaj spremenilo glede mojega 10% stalnega popusta (ali ostaja tudi po 6.11.2013) niste bili zmožni odgovoriti in ker ukinjanje omenjenega popusta nikjer ni izrecno omenjeno, ta popust po mojem tolmačenju ostaja in bom tako ravnal pri plačilih tudi po 6.11.2013.

Isaac Asimov
Odgovorite s citatom
Staro 12.10.2013, 16:16
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Ker mi na konkretno vprašanje ali se bo kaj spremenilo glede mojega 10% stalnega popusta (ali ostaja tudi po 6.11.2013) niste bili zmožni odgovoriti in ker ukinjanje omenjenega popusta nikjer ni izrecno omenjeno, ta popust po mojem tolmačenju ostaja in bom tako ravnal pri plačilih tudi po 6.11.2013.
Točno tako je kot si sam ugotovil. Dokler ne bo izrecno napisano katere spremembe se zgodijo veljajo pogoji kot do sedaj... Ampak ne vem zakaj si moral najprej na Telekom pisati, da ti je to postalo jasno. Res ne vem zakaj se obremenjujete toliko s tem kaj bo. In zakaj morate nujno vedeti sedaj. Ko bo čas zato bomo vsi obveščeni in takrat bo dovolj časa da naredimo paniko. Če bo seveda potrebno. Telekom je napisal samo, da bodo spremenili program zvestobe, vi pa se obnašate kot da nam bodo pobrali popuste, odklopli internet, in prerezali kable.

Pa še ena stvar za razjasnitev, oziroma tako jaz vidim stvari. Tisti ki imate 10 procentov popusta v pogodbi morate dobiti pisno obvestilo 30 dni preden se pogodba kakorkoli spreminja. Ti ga predvidevam nisi dobil. Torej se to vas ne tiče. In to ne spada pod ta program zvestobe, ki se sedaj spreminja. Za vse nas, ki vklapljamo popust vsake 4 mesece pa to velja.

Potem me pa res ne čudi da nikogar ne dobim na tehnični pomoči, če se s takimi stvarmi ukvarjajo.
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2013, 19:32
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Ali mogoče kdo ve kje najti ta seznam za novi program zvestobe ki je omenjen pod točko 6.2 ?

6. Koriščenja popustov oziroma drugih ugodnosti
6.1. Ko član PZ zbere določeno število točk, jih lahko zamenja za popust oziroma drugo ponujeno ugodnost glede na zbrano število točk in svoja aktivna naročniška razmerja.
6.2. Seznam možnih popustov in drugih ugodnosti, navodila za koriščenje popustov in drugih ugodnosti ter pogoji koriščenja so na voljo na spletnem mestu www.telekom.si, portalu Moj Telekom, v Telekomovih centrih in s klicem na številki 080 8000 in 041 700 700.

Mi ni jasno ,ali teh 10% ki si jih lahko aktiviral vsake 4 mesec ostane ali ne.

Do sedaj če si želel vsaj popust koristiti v celi vrednosti si moral popust aktivirattakoj prvega. Sedaj pa se bo novo bonitetno obdobje začelo 6.11.2013 in če sem prav razumel traja po novem eno leto in ne več štiri mesece.

Ker gre za povsem nov model programa zvestobe bi bilo pričakovati od telekoma da nam bi podrobnosti predstavil ,saj nov sistem začne veljati kmalu in bi vsaj malo prej preštudirali kaj nam bo ponujeno.

lp Cveto

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2013, 21:33
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

to mene tud zanima, da ne bo potem vse skupaj ukinjeno
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2013, 21:49
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Sem kar nekaj časa iskal pa ne najdem nikjer nobenih navodil in ugodnosti katera naj bi bila predstavljena na spletni strani.

Če prebereš tale pdf:

http://telekom.si/_files/3522/Progra...j30_9_2013.pdf

Ti pod točko 6.2 lepo piše da bi vse te razlage nekje predstavljene.

A le kje ???

lp

Nazadnje uredil cveto : 27.10.2013 ob 21:52.
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 12:21
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384

Novi Program zvestobe - ugodnosti bodo predstavljene 6. 11. 2013.

Lp
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 28.10.2013, 17:44
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

me prav zanima, v cem je fora
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2013, 10:22
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 695

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Novi Program zvestobe - ugodnosti bodo predstavljene 6. 11. 2013.

Lp
Jure
Se pravi bomo za 6 dni prikrajšani za popust
Odgovorite s citatom
Staro 29.10.2013, 11:51
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Kako ste nekateri tu tečni. Ali nimate nobenega dela?
Saj bomo vsi videli kaj bo 6.11.(verjetno kak dan zamude, glede na izkušnje). Mislite da boste kaj zamudli?

Pol pa izjave
Citat:
Se pravi bomo za 6 dni prikrajšani za popust
Kdaj je pa bil kdo prikrajšan? Še vedno so pol naredili, da je zvestoba veljala od začetka, če si pravi čas se prijavil. MIslim, ne morem verjet, kake tu pišete. Pejte malo na luft, ne pa samo po forumih brskate pa pišete bedarije. Taka lepa jesen, vi pa za račulnikom.

P.S.
pravkar prišel z lepega sprehoda
Odgovori

Značke
program, slovenije, telekoma, zvestobe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Optično omrežje Telekoma Slovenije Mislim O storitvah 45 09.05.2013 13:11
Predlog za program zvestobe browgam O storitvah 3 08.01.2011 19:38
novi program zvestobe, po 28.2 howrude1 O storitvah 74 22.04.2010 21:26
Program zvestobe do 31.10.2009 Lance_Armstrong O storitvah 23 21.10.2009 00:29
Program zvestobe pcs O storitvah 5 05.09.2009 22:49

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:38.