Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 21.04.2006, 11:08
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144
Privzeto Re: Homoseksualnost

Citat:
Objavil-a miss K.Ritika
Nisem vedela kje odpret to temo, pa sem jo tukaj.
Večkrat razmišljam o tem, če je homoseksualnost dedno pogojena, ali je to stvar vzoje v družini. Sicer imam kar nekaj prebranega o genetiki in dednosti,ampak glede homoseksualnosti še vedno premalo. Pomoje je to stvar vzgoje.Kaj menite o tem vi???
Pa še to, ali se vam zdi primerno,da so določene evropske države dovolile homoseksualnim parom posvojitev otrok?
Definitivno ni stvar odločitve, kot predvidevajo nekateri - češ. zdaj je to moderno, zato ta-in-ta pravi, da je gay...
Because, what's the difference?
Staro 21.04.2006, 11:32
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Sporočila: 1.873

Citat:
Objavil-a mrjerry
Ja, ampak mora seksat z zensko, ne. Torej je biseksualec.
Mal te provociram - kdo tocno sploh je homoseksualec? V katerem trenutku postanes homo?
Jaz dvomim, da obstajajo homoseksualci, ki niso imeli izkušenj z ženskami........
Staro 21.04.2006, 11:39
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Citat:
Objavil-a BMX
Jaz dvomim, da obstajajo homoseksualci, ki niso imeli izkušenj z ženskami........
Jaz tudi, vsaj po tem, ker vem za veliko gayev, ki so "tako kot vsi prijatelji" najprej imeli punco, dve ... pa jim seks nekako ni šel... In so šele v poznih najstniških letih dojeli, da jim ženske mogoče niti ne pašejo...
Iste zgodbe poznam pri lezbijkah (pri njih še toliko več)...
Because, what's the difference?
Staro 21.04.2006, 11:57
Mojster

Citat:
Objavil-a Njuška Trap
Jaz tudi, vsaj po tem, ker vem za veliko gayev, ki so "tako kot vsi prijatelji" najprej imeli punco, dve ... pa jim seks nekako ni šel... In so šele v poznih najstniških letih dojeli, da jim ženske mogoče niti ne pašejo...
Iste zgodbe poznam pri lezbijkah (pri njih še toliko več)...
Tako je. Skorajda ni "pravih" homoseksualcev/vsi so imeli že spolne odnose z nasprotnim spolom.
Staro 21.04.2006, 11:59
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a BMX
Pa kaj potem. Kje je meja, ko postanes homoseksualec? Koliko istospolnih partnerjev moras imeti? Koliko casa jih moras imeti? A si homoseksualec, ce pustis, da ti ga tip pofafa na vcju v diskoteki? A si homoseksualec, ce mu das potem svojo telefonsko? Si takrat, ko gres potem se z njim na kosilo? Torej, kje tocno je meja. In se huje... Se preden smo ugotovili, ali homici obstajajo ali ne, zacenjamo govoriti o `pravih' in `nepravih' homicih. Ja pa madona no. Saj sem tud jaz nepravi homoseksualec. Ali sem bolj nepravi ali manj nepravi od moskega, ki je samo enkrat seksal z zensko? Come on, no...

Ne glede na to je z vidika imetja narascaja popolnoma dovolj, da clovek enkrat samkrat spi z drugospolnim partnerjem? Ce je to pogojeno z geni in ce ti geni ne povzrocajo totalnega gnusa, je to z vidika nadaljevanja populacije popolnoma dovolj. Je pa to se ZDALEC premalo za starsevstvo. Zato pravim, da sta spolna usmerjenost in sposobnost skrbeti za otroka popolnoma nekorelirani lastnosti.
Staro 21.04.2006, 12:10
Mojster

Citat:
Objavil-a mrjerry
Pa kaj potem. Kje je meja, ko postanes homoseksualec? Koliko istospolnih partnerjev moras imeti? Koliko casa jih moras imeti? A si homoseksualec, ce pustis, da ti ga tip pofafa na vcju v diskoteki? A si homoseksualec, ce mu das potem svojo telefonsko? Si takrat, ko gres potem se z njim na kosilo? Torej, kje tocno je meja. In se huje... Se preden smo ugotovili, ali homici obstajajo ali ne, zacenjamo govoriti o `pravih' in `nepravih' homicih. Ja pa madona no. Saj sem tud jaz nepravi homoseksualec. Ali sem bolj nepravi ali manj nepravi od moskega, ki je samo enkrat seksal z zensko? Come on, no...
Postavil si tezo "Ja, ampak mora seksat z zensko, ne. Torej je biseksualec." Jaz sem ti pa odgovoril, da so redki tisti, ki so imeli odnos samo predstavnikom istega spola (v nekajkratnih narekovanjih (!!!!!) "pravi"). Če je tako, ni homoseksualcev, ampak so vsi biseksualci. Kdo pa je potem homoseksualec? In zakaj obstajajo različne kategorije: homoseksualec vs. biseksualec.
Staro 21.04.2006, 12:19
matt Uporabnik matt ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce matt
Član od: Jun 2001
Naslov: SCO
Sporočila: 0

Homici postanejo tisti, katerih ocetje so s stumfi fuukal

Drgac je blo pa kr dost kravala o odkritju t.i. "gay gena" ...

IMHO, hu kers.

Ljudje pocnejo v lajfu veliko bolj bizarne zadeve (se zadevajo, vbrizgavajo kolagen, igrajo golf, zbirajo znamke, se potapljajo, visijo na forumih, prdijo v fitnessu ...), pa se nihce ne usaja. Zakaj vraga bi se torej za to?

http://www.flags-and-anthems.com/imgs/flags/303x003.gif
Staro 21.04.2006, 12:20
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690

Citat:
Objavil-a mrjerry
Pa kaj potem. Kje je meja, ko postanes homoseksualec? Koliko istospolnih partnerjev moras imeti? Koliko casa jih moras imeti? A si homoseksualec, ce pustis, da ti ga tip pofafa na vcju v diskoteki? A si homoseksualec, ce mu das potem svojo telefonsko? Si takrat, ko gres potem se z njim na kosilo? Torej, kje tocno je meja. In se huje...
.
a ni to a state of mind.....mislim sej se ne gre samo za spolnost...

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 21.04.2006, 12:20
Pacijent

Citat:
Objavil-a matt
Homici postanejo tisti, katerih ocetje so s stumfi fuukal

Drgac je blo pa kr dost kravala o odkritju t.i. "gay gena" ...

IMHO, hu kers.

Ljudje pocnejo v lajfu veliko bolj bizarne zadeve (se zadevajo, vbrizgavajo kolagen, igrajo golf, zbirajo znamke, se potapljajo, visijo na forumih, prdijo v fitnessu ...), pa se nihce ne usaja. Zakaj vraga bi se torej za to?
Staro 21.04.2006, 12:22
Pacijent

Citat:
Objavil-a summer
a ni to a state of mind.....mislim sej se ne gre samo za spolnost...
E, to sem hotel slisat. Pravica do svobodne izbire state of the mind je pa zascitena. Isto, kot pravica do izbire verskega prepricanja. In zato na tem naslovu homicem ne mores kratiti pravice za posvojevanje otrok.

Značke
homoseksualnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:37.