Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.11.2015, 09:38
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 249
Privzeto lepo prosim.......

Dragi telekomovci, res lepo prosim, če lahko nekdo zadevo pojasni, razreši, kajti zdaj pa dam samo še prijavo na inšpekcijo. Ne štejem kateri box imam v tem letu, od velike kište, do majhne škatlice....NOBEDEN ne dela več kot mesec, dva... A je to res normalno? A se ne bi slej ko prej vsakemu uporabniku utrgalo???? Naš trenutno na servisu (recimo, kaj se dogaja, vedo le pri vas....čemur tudi več ne verjamem, ker sem že vse doživel....v slabem smislu)! Skratka - ta nadomestni je delal ena proti približno, nakar pred 14 dnevi ne dela pilot. Baterije OK, ampak ne dela. Resetiram box...dela pilot. In to vsak dan, ampak si mislim - potrpi. Nakar danes - ne dela pilot, resetiram in.....Poglej to zadevo....stara znanka na okencu - izpisalo se je NEZNANA ODDAJA Resetiram vse...nič. Ne moreš gledati za nazaj, ne vidiš kar bo, kar je....pa dajte no, zdaj pa ste res že predaleč z za***avanjem. Tukaj povem, da naslednji mesec ne plačam položnice, ter zadevo pošljem nekomu, ki bo zadevo obravnaval, kajti znesek ki vam ga plačujem za to vaše NEdelo, te vaše NE usluge ni majhen. In če si ne zaslužimo uporabniki nek pošten odnos, potem tudi ne vem več kam smo prišli. Skratka - zahtevam kar plačujem, ali pa upoštevajte pri položnicah svojo lastno šlamparijo!
Odgovorite s citatom
Staro 01.11.2015, 16:43
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.588
Privzeto Re: lepo prosim.......

Pozdravljeni,

za preveritev in ureditev delovanja komunikatorja SiOL BOX mi na ZS, prosim, sporočite vaše uporabniško ime.

LP
Sandi
Staro 02.11.2015, 00:15
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

Če pilot vsaj 1x na dan "crkne" pol so sigurno baterije presvoh.
Jaz sem ga uparjal par krat na dan, pol ko sem baterije zamenjal je bil hvala bogu mir.
Odgovorite s citatom
Staro 02.11.2015, 09:46
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 249

Baterije niso krive...sedaj po nekaj zagonih spet dela, ampak - to ni način, da boš sredi filma, oddaje zaganjal, uparjeval, na koncu čakal pol oddaje da se zažene. Seveda, če ti rata, včasih pa postopek ponavljaš parkrat. In zamudiš večino pomembnega.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
lepo, prosim

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 11:32
VLC 0.9.x kriko1 SiOL TV 12 08.03.2009 17:13
Prosim za posredovanje... Lama Tehnična pomoč 2 03.11.2008 15:02
FIAT BRAVO 1.4T 16V 120 KM Dober ali slab? komentar prosim Leonardo Avtomobilizem 22 05.12.2007 13:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:20.