Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Spemerski kotiček

Spemerski kotiček za vse spemerje in smetarje... agresivno brisanje tem...

Orodja za teme
Staro 03.03.2009, 15:59
maajde Uporabnik maajde ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce maajde
Član od: Nov 2005
Sporočila: 192
Privzeto Re: Stvari, ki so razvidne iz dreka

PeroF zdi se mi da te zanimajo malce čudne stvari. Vprašal bi te če imaš kaj časa pa bi lahko skočil do kakšnega dohtarja, da ti malo pregleda "črevesje", saj veš vsake toliko časa je dobro da se pregleda, da ne bi bilo kaj narobe. Drugače pa ti še nekaj zaupam. Bolj kakovstno hrano ješ, bolj kakovostno boš sral, in obratno. Če pa si slučajno zaprt, pa vzameš eno ogrsko in malo mešaš saj veš kje in prepričan sem, da bo zaprtost naenkrat minila in boš fasal drisko. Ampak ej stari brez zamere, brez zamere.

kri na kakcu je lahko kakšna ranica, recimo hemoroidi, lahko pa tudi kaj hujšega.

drisko imaš zaradi tega ker črevesje ne funkcionira in se želodčna kislina samo oddvaja.

infekcija, indijanci jedo bio hrano pa zaradi tega lahko pojedo malce svojega dreka.

in še en nasvet poizkusi kakšen kakec od krave ali pa kobile, sem prepričan da ti bo všeč in nam potem poročaj kakšen je okus, ali si imel prebavne motnje(drisko, zaprtost), skratka analiza podrobna. Dober tek.
Staro 03.03.2009, 19:44
lintwer Uporabnik lintwer ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 167
Privzeto Re: Stvari, ki so razvidne iz iztrebkov

Kakšen doktor ta je zrel za v POLJE!
FUJ !
Staro 03.03.2009, 20:04
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a PeroF Prikaži sporočila
V nedeljo sem spil dva litra enega makedonskega črnega vina. Ko sem šel zjutri na cekret, sem se malo zagledal nad barvo mojega dreka... Črno kot noč.

Kaj to pomeni? Je to samo pobarvan kakec, ki me spominja na žur ali lahko iz tega kej več zvem o mojem prebavnem traku?

Spomnem se, da sem pa enkrat posral čisto beli drek. Kot vanilijeva milka. Nekako me je zadeva začela interesirat v tej smeri in sem vzel zobotrebec ter malo pobrskal po kakcu. Noter sem našel sicer še en grah, ampak drugače je bil pa kakec čisto bel.

Kolega mi je tut pravu, da je že posral malo krvi po kakcu. To baje ni dober, mu je rekel zdravnik.

Mene pa zanima kaj barve kakca nasplošno povedo? Kakšne barve sploh mora biti drek, da lahko rečeš, da je cool?

In pa še ena stvar, ki me je vedno zanimala. Zakaj poserjemo včasih drisko? Tekoči drek? Kakšen proces se odvija?

Kakšne so posledice uživanja dreka? Enkrat sem videl, da eni indijanci včasih tudi malo svojega dreka pojedo. Zakaj?
A je kakanje tvoj fetiš....?
Staro 03.03.2009, 20:13
PeroF Uporabnik PeroF ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2009
Sporočila: 29
Privzeto Re: Stvari, ki so razvidne iz dreka

Citat:
Objavil-a maajde Prikaži sporočila
PeroF zdi se mi da te zanimajo malce čudne stvari. Vprašal bi te če imaš kaj časa pa bi lahko skočil do kakšnega dohtarja, da ti malo pregleda "črevesje", saj veš vsake toliko časa je dobro da se pregleda, da ne bi bilo kaj narobe. Drugače pa ti še nekaj zaupam. Bolj kakovstno hrano ješ, bolj kakovostno boš sral, in obratno. Če pa si slučajno zaprt, pa vzameš eno ogrsko in malo mešaš saj veš kje in prepričan sem, da bo zaprtost naenkrat minila in boš fasal drisko. Ampak ej stari brez zamere, brez zamere.

kri na kakcu je lahko kakšna ranica, recimo hemoroidi, lahko pa tudi kaj hujšega.

drisko imaš zaradi tega ker črevesje ne funkcionira in se želodčna kislina samo oddvaja.

infekcija, indijanci jedo bio hrano pa zaradi tega lahko pojedo malce svojega dreka.

in še en nasvet poizkusi kakšen kakec od krave ali pa kobile, sem prepričan da ti bo všeč in nam potem poročaj kakšen je okus, ali si imel prebavne motnje(drisko, zaprtost), skratka analiza podrobna. Dober tek.
zanimivo, zanimivo.
Staro 03.03.2009, 20:19
Novinec

Citat:
Objavil-a lila5 Prikaži sporočila
A je kakanje tvoj fetiš....?
Niti ne. Samo pač drek mi je zanimiv iz vseh aspektov.
Staro 03.03.2009, 20:23
Novinec
Privzeto Zakaj ima civilizacija negativen odnos do dreka?

Navsezadnje je kakanje čudovito dejanje, drek pa pove o nas samih več kot katerakoli druga stvar. Drek nas hrani in je hočeš nočeš del nas. A vseeno se o dreku ne pogovarjamo dosti, iskreno. Jaz rad kdaj povem prijateljem kako sem se posral in povem kakšne oblike je bil drek, ampak imam občutek, da vsi na to ne gledajo tako. Človek bi reku, da mogoče nekateri obsojajo nič hudega sluteč kakec.
Staro 03.03.2009, 20:25
Novinec
Privzeto Salvador Dallijeva delo.... prosim pomagajte

baje je narisal eno sliko s pomočjo lastnega dreka. A se da mogoče to sliko videti?

Poznate še kakšnega drugega avtorja, ki ustvarja z lastnim ali tujim drekom?
Staro 03.03.2009, 20:38
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Zakaj ima civilizacija negativen odnos do dreka?

Ni lepšega, kot se pogovarjat o nič hudega slutečih drekcih... Kaj naj bi pa drekec sploh lahko slutil?
Staro 03.03.2009, 23:26
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: Salvador Dallijeva delo.... prosim pomagajte

Citat:
Objavil-a PeroF Prikaži sporočila
Poznate še kakšnega drugega avtorja, ki ustvarja z lastnim ali tujim drekom?

Da, komunalno podjetje, sekcija "čiščenje greznic in ravnanje z odpadnimi vodami". Ustvarjajo čudovite skulpture, odplake...
Staro 04.03.2009, 05:00
maajde Uporabnik maajde ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce maajde
Član od: Nov 2005
Sporočila: 192
Privzeto Re: Salvador Dallijeva delo.... prosim pomagajte

Citat:
Objavil-a tom777 Prikaži sporočila
Da, komunalno podjetje, sekcija "čiščenje greznic in ravnanje z odpadnimi vodami". Ustvarjajo čudovite skulpture, odplake...

in to lahko celo posnamejo na kamero, tako da če se ti zahoče lahko celo pogledaš kadar si želiš.

Značke
analnem, anusa, blato, civilizacija, človeških, dallijeva, delo, dreka, ima, izločkih, iztrebkov, negativen, odnos, perof, pomagajte, prosim, razvidne, salvador, sexu, smrad, stvari, vse, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Darovanje krvi, kostnega mozga in organov ponga Zdravje 126 24.05.2006 11:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:39.