Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.01.2010, 14:32
nacko Uporabnik nacko ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 11
Privzeto Re: Prosim če mi nekdo že enkrat pove, kdaj bo dostavljena igralna konzola Wii

Ali ima kdo iz informacij 080 toliko časti ali ja**c da pove koliko je ta najkrajši možni čas??
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2010, 14:35
alien2323 Uporabnik alien2323 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 53
Privzeto Re: Prosim če mi nekdo že enkrat pove, kdaj bo dostavljena igralna konzola Wii

Citat:
Objavil-a nacko Prikaži sporočila
Ali ima kdo iz informacij 080 toliko časti ali ja**c da pove koliko je ta najkrajši možni čas??
Tudi mene zanima????
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2010, 15:08
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037

verjetno bi lahko - če jima vidva povesta, kdaj bodo dol cariniki nehali stavkat....
Staro 26.01.2010, 15:26
Novinec

Citat:
Objavil-a pinky Prikaži sporočila
verjetno bi lahko - če jima vidva povesta, kdaj bodo dol cariniki nehali stavkat....
eh lažejo že od 23 decembra.........tak da nismo otroci
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2010, 15:33
Novinec

Citat:
Objavil-a alien2323 Prikaži sporočila
eh lažejo že od 23 decembra.........tak da nismo otroci
Potem pa še ti dajo popust celih velikih 5% v tehnomarketu da boš šel še tja kupit kaj ....res smešno
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2010, 20:35
kicosh Uporabnik kicosh ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2007
Sporočila: 3

Dragi moj siol!
Če so konzole Wii ostale v Grčiji, se lahko oglasite v Big bangu ali Technomarketu, kjer te kozole prodajajo, jih kupite in nam jih dostavite.
Če pa ze pošiljate kartice za popust v opravičilo, jih vsaj pošljite vsem...nekateri nismo dobili niti konzole, niti kartice popusta, niti opravičila...dobili smo samo en kup LAŽI in RAČUN, ki je prispel zelo hitro.
Res ste se pokazali v najlepši luči...
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2010, 20:59
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Kakšne meje, zaprt je bil en mejni prehod.
Staro 27.01.2010, 08:30
Novinec

Citat:
Objavil-a kicosh Prikaži sporočila
Dragi moj siol!
Če so konzole Wii ostale v Grčiji, se lahko oglasite v Big bangu ali Technomarketu, kjer te kozole prodajajo, jih kupite in nam jih dostavite.
Če pa ze pošiljate kartice za popust v opravičilo, jih vsaj pošljite vsem...nekateri nismo dobili niti konzole, niti kartice popusta, niti opravičila...dobili smo samo en kup LAŽI in RAČUN, ki je prispel zelo hitro.
Res ste se pokazali v najlepši luči...
Pa veš kakšen popust so zrihtali majstri 5% ...uf to greš v tehnomarker pa kupiš za 1000€ pa maš celih 50€ popusta....samo prej moreš kupiti za jurja res je vse skupaj že ironično smešno............so se pa tudi vsi zavili v molk na siolu, nihče nič ne komentira........sej mogoče pa celo boljše, saj nikol ne veš kako dolgo bojo STAVKALI
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2010, 10:11
nacko Uporabnik nacko ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 11

O osebja na strani siola ni nobenih informacij.
Noben od njih vključno z nadrejenimi nima toliko morale oziroma MOŠNJIČKA POD PENISOM da pove datum dobave.
Zgovarjao se na dobavitelja. Kje je stavka ali se v NAŠO BANANO REPUBLIKO lahko preide samo preko GRČIJE?
Se vidi da je njihov resor prišel pod Ministrstvo za visokošolstvo Kjer je njihov MIN... dal sinonim slovenskemu narodu

LAŽ JE VREDNOTA in sedaj se jo držijo tudi na SIOL-u.

Povejte datum ali je to tako težko??

Dokažite da niste nesposobneži!!
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2010, 10:36
ynos Uporabnik ynos ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 21

Lej, če bi vedeli datum dobave, bi ga povedali. Mislim, da je vseeno bolje, da ne obljubljajo nepreverjenih datumov. Je pa logično, da ne bodo vnaprej kupili 5.000 Wii-jev, potem pa trepetali, če jih bodo prodali sploh. Verjetno gre za splet nesrečnih okoliščin z dobavitelji itd...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostavljena, enkrat, igralna, konzola, nekdo, pove, prosim, wii, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 11:32

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:12.