Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.04.2013, 21:15
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075
Privzeto Re: Zvišanje sinhronizacije...

Citat:
Objavil-a mnheia Prikaži sporočila
Hhh, razumem in hvala - verjetno imaš prav bom malo preveril, ko bom doma. Sicer meni se pri ogled nazaj na HD programih že dlje časa pojavlja čudna napaka zato sem se temu enostavno odpovedal. Najverjetneje gre za kombinacijo naprav ampak vseeno.
Mene ti dodatki kot so snemanje ,časovni zamik in podobno v tej obliki ne zanimajo.
Tisti podatki o potrebnih linijah in pasovni pa skoraj sigurno 100% drži.Zato pa imajo ljudje dosti težav,ker marsikje je že en Hd problem,potem bi pa še snemali.Normalno vse skupaj zakocka in obstane.Pa je v igri en televizor.Bognedaj da je pri hiši več televizij.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.04.2013, 17:35
donaldduck Uporabnik donaldduck ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2012
Sporočila: 38

Citat:
Pod točko 4 si pozabil še dopisati,da tudi vsak Hd program ob ogledu potrebuje linijo za dva televizorja.Tako da snemanje Hd programov,zna biti marsikje zanimivo.....
Hvala cveto...
Da ne bom več dolgovezil sem kar ta tvoj citat uporabil.... Imejte se...

Mhela ti jih pa pokliči, da naj mi sinhronizacijo znižajo na 4 M, saj po tvoje samo to plačujem...
Over and out...

Uporabniško ime dobiš na ZS če želiš

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.04.2013, 18:10
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 854

Tega nisem rekel je pa res, da pri tem paketu bi moral imeti sinhronizacijo nižjo (glede na to kaj imamo ostali). Bodi srečen, da jo imaš tako visoko kot jo imaš in uživaj. Jaz sem pa srečen zate in tudi zate Cveto.

Mimogrede če imaš težave ti lahko priporočim dobrega psihoterapevta.

Nazadnje uredil mnheia : 21.04.2013 ob 18:17.
Odgovorite s citatom
Staro 21.04.2013, 18:11
Novinec

Edino to bom še dodal...
Na siolu sem zato, ker mi je vedno za svoj denar ponudil največ.

Čeprav sem glup sem marsikomu že svetoval kaj naj si nabavi.

Sedaj so pa, pod pretvezo, gledali boste HD kanale WOHOOOOO, podražili naročnino.

Tiho bi bil ko miška, če bi bil to dodaten paket.

Tko ti pa nekaj:
- vsilijo,
- plačat moraš zato,
- najhuje je pa to, da še probleme in zmedo dela.

Če tega na Tehničnio pomoči ne razumejo potem pa nič.

"Stvaritelj umotvora megaHD" ima doma sigurno optiko...

"Jokam" pa zato, ker če bi bili tiho, bi se še sedaj z daljinci od Box-a hebali.
Odgovorite s citatom
Staro 21.04.2013, 18:23
Uporabnik

Bom še jaz dodal, da se več kot strinjam s tvojo željo po večji sinhronizaciji kar sem že večkrat izjavil ampak ti si v tej temi nardil eno mešanico svojega nezadovoljsta s storitvami in z mano.

Sam trenutno ne vem kaj sem ti naredil ampak bi ti vsaj iz trenutnega poleg psihoterapevta priporočil še kaj drugega.

* Mimogrede tehnična pomoč nima nič s tem kakšne pakete ponujajo. Če že se moreš s tem obrniti na splošne informacije ali pisno na Telekom Slovenije, Cigaletova 15, 1000 Ljubljana.
Odgovorite s citatom
Staro 21.04.2013, 18:36
Mojster

Ja za tiste ki imajo slabše linije,kar je zopet na nek način krivda telekoma je bilo prej res bolje.Hd paket je bil na izbiro.
Sedaj je to res malo na silo sestavljeno.Če vzamemo na primer,bi lahko nekdo brez problema gledal History v Sd tehniki,a sedaj mora avtomatsko vzeti Mega Hd paket,kajti obe verziji tako SD kot Hd sta v istem paketu.
Treba je pa vedeti,da so paketi pri vseh ponudnikih sestavljeni tako,da najdražji privabi največ uporabnikov.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 22.04.2013, 07:04
Novinec

Lej mhela jaz nimam čisto nič proti tebi.
Samo na k.... mi gre, ker točno veš o čem se gre,
si pa bolj papeški od papeža...

Mislim, da imaš zelo dobre možnosti, da te na Telekomu zaposlijo.
Pa ti privoščim, v njihov team se boš brez problema vklopil.

Fajn, če si že težil za zvišanje sinhronizacije...
Jaz tudi težim... Še kakšen bo težil, pa bo mogoče kdaj bolje.

Druge ni. Vsaj jaz imam take izkušnje, da pri Telekomu samo masovno teženje pomaga.

Sem težil že vsem, pa je samo en na tehnični pomoči enkrat med vrsticami povedal,
da on sam ne more nič nareditil. Iz enega konca na drugega te preklapljajo,
pa se delajo neumne.

Nič račune plačevat pa tiho biti. Samo hvalit je treba.
Če ti ni pa kaj prav je pa z uporabnikom nekaj narobe...
V tak mood so me pa spravili ravno zaradi tega, ker te pošiljajo sem pa tja.

Psihoterapevt mi pa ne zna pomagati, tablete pa tud ne primejo

Če je pa še kakšna druga pomoč se pa priporočam.
Odgovorite s citatom
Staro 22.04.2013, 08:10
Uporabnik

Seveda vem o čem se gre - zvišanju hitrosti čeprav smo v tej temi že marsikaj povedali tudi o drugih zadevah zaradi izhodišč. Okoli zaposlitve je tako, da sem ti hvaležen za dobro namerne želje. Morda bom čez dve leti ko pridem na trg dela pa res poslal tudi njim kakšen CV.

Masovno teženje ponavadi pomaga samo tistim, ki težijo zato, da se tistega utiša. Mi smo danes že tako daleč, da se je na forumu večkrat mislim, da tudi uradno zapisalo, da so v pripravi nove hitrosti in tukaj jih jaz držim za jezik ter pričakujem odgovore.

Dodal bi še, da se mi zdi napačno mišljenje, da zanemarjaš vse druge storitve kot so SiOL TViN prav zaradi tvojega nezadovoljsta s svojo hitrostjo. Poleg tega imaš še vedno možnost, da svoj paket nadgradiš na 15 / 5 za določeno ceno in boš tam kjer smo vsi ostali - na maksimumu kar ponujajo paketi in daleč od tega kar bi lahko imeli.

Seveda ena oseba, ki dela na tehnični pomoči ne more narediti nič drugega kot pa, da se neuradno strinja s tabo. In verjetno se tudi drugi naročniki in obiskovalci foruma. Ampak samo s pisanjem na forumu in slabo voljo ne bomo nikamor prišli. Če že priporočam, da pošlješ pismo na Telekom Slovenije, Cigaletova 15, 1000 Ljubljana in utemeljiš kaj želiš ter zakaj (sem enako svetoval še komu drugemu pa so se zadeve kot je za videti uredile.).

Navsezadnje ti res priporočam, da se malo pomiriš na svežem zraku ker takšna jeza ni dobra - te bo še kap zadela.

Nazadnje uredil mnheia : 22.04.2013 ob 08:20.
Odgovorite s citatom
Staro 22.04.2013, 08:26
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Da se še v tole temo pofočkam s sicer že nekajkrat povedanimi stališči glede optimuma za bakrene povezave.

Pomoje hitrosti nad 15 MB za net dandanes še niso (nujno) potrebne za privatne namene. Branil se jih seveda nebi nihče.

Drugo je TV. Telekom si je nekako postavil standard 4 TV na priključek. Sedaj s paketom mega HD bi bilo logično, da je sinhronizacija kjer je možno vsaj na 25 MB in kot je zadnjič en dan že zgledalo da bo...
Staro 22.04.2013, 09:19
Mojster

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Da se še v tole temo pofočkam s sicer že nekajkrat povedanimi stališči glede optimuma za bakrene povezave.

Pomoje hitrosti nad 15 MB za net dandanes še niso (nujno) potrebne za privatne namene. Branil se jih seveda nebi nihče.

Drugo je TV. Telekom si je nekako postavil standard 4 TV na priključek. Sedaj s paketom mega HD bi bilo logično, da je sinhronizacija kjer je možno vsaj na 25 MB in kot je zadnjič en dan že zgledalo da bo...
@Rock, tole si verjetno mislil......

Pa tudi če bi paketi ostali do 15Mb bi že nekako preživeli.Da bi le sinhronizacijo dvignali na cca 25Mb zaradi televizij.

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
sinhronizacije, zvišanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zvišanje hitrost interneta mckmck O storitvah 3 28.09.2009 13:48
Izguba sinhronizacije s centralo Death Paladin Tehnična pomoč 5 23.01.2009 16:03
Hitrost sinhronizacije modema bmate1 Tehnična pomoč 0 29.12.2008 18:09
vloga za zvišanje hitrosti interneta - ni odgovora mainman Tehnična pomoč 2 24.09.2008 10:24
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 21:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:22.