Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.11.2006, 21:24
samomas Uporabnik samomas ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 30
Privzeto SPAM-zaščita e-maila

Zanima me vaše mnenju o delovanju omenjene storitve, saj SIOL zagotavlja, da je ta storitev aktivirana na osnovnem poštnem predalu. Sam sicer nimam večjih težav, pri kolegu pa je klasičnih SPAM mailov cca.10 na dan. SIOL pravi, da je SPAM ali označen kot SPAM ali pa je premaknjen v mapo SPAM (kakor nastaviš). Sam do danes in pri kolegu nisem dobil nobenega Spam sporočila označenega oz. prepoznanega kot spam. Ker nisem vedel, da je storitev aktivirana na osn. naslovu sem jo že hotel naročiti - glede nato, da pa je aktivirana in da mi ni prepoznalo še nobenega Spam-a pa bi mi morali plačati, da bi jo vklopil (Spam filter sem jaz in tipka DEL).
Povejte vaše izkušnje in če je pri vas SPAM prepoznan kot SPAM iz strani Siolovega filtra?

LP
Odgovorite s citatom
Staro 07.11.2006, 00:42
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752
Privzeto Re: SPAM-zaščita e-maila

Citat:
Objavil-a samomas
Zanima me vaše mnenju o delovanju omenjene storitve, saj SIOL zagotavlja, da je ta storitev aktivirana na osnovnem poštnem predalu. Sam sicer nimam večjih težav, pri kolegu pa je klasičnih SPAM mailov cca.10 na dan. SIOL pravi, da je SPAM ali označen kot SPAM ali pa je premaknjen v mapo SPAM (kakor nastaviš). Sam do danes in pri kolegu nisem dobil nobenega Spam sporočila označenega oz. prepoznanega kot spam. Ker nisem vedel, da je storitev aktivirana na osn. naslovu sem jo že hotel naročiti - glede nato, da pa je aktivirana in da mi ni prepoznalo še nobenega Spam-a pa bi mi morali plačati, da bi jo vklopil (Spam filter sem jaz in tipka DEL).
Povejte vaše izkušnje in če je pri vas SPAM prepoznan kot SPAM iz strani Siolovega filtra?

LP

Če ti powem..... tut js sn se že navlčo te tipke DEL... Imam uklopljeno SPAM začito in npr. od 100% spama, ki pride na moj naslov ga filter filtrira mogoč ene 20%..... dobiwam pa zadewo zmeraj od ena in iste stvari (pač widim po načinu kk je napisana) drugače pa z drugo vsebino. Težava spamow, ki jih dobivam je v tem, da je zmeraj KAO od drugega naslova poslano...... Samo če ta siolov filter nebi bil zastonj za primarni naslov, pal ga 1000% ne uzamem kot dodatno storitev ker je po domace powedano za en drek.

.....en čas sem saj lahk pošiljaj na antispam@siol.net da bi se blokiralo kao za drugič če se spozna za spam... zdej mi pa še to zavrača oz. dobim nazaj maile

***********************Vecina taksnih spam mailow kot sem zgor daw ss pa normalno pride na moj mail ko pregledam z outlook e .

Nazadnje uredil mckeky : 07.11.2006 ob 00:53.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
emaila, spamzaščita

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:20.