Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.05.2010, 09:53
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928
Privzeto Re: Zakaj še vedno brez optike v samem centru LJ?

Citat:
Objavil-a peterp Prikaži sporočila
No, ne bi rekel da tukajle rastejo same rožice... Samo malo se sprehodi po forumu, koliko je težav šele tukaj - predvsem TV. Kdo ima pravzaprav večje težave? Morda imajo tisti na optiki res manj težav, ampak koliko je takšnih? Takšnih je pri siolu samo 25.000 oz 6% vseh siolovih uporabnikov, kaj pa ostali?
Sem razmišljal o menjavi ponudnika, čeprav nimam težav ne s TV, ne s telefoni in ne s internetom. Mogoče bi le malenkostno zmanjšal mesečni račun. Ko pa sem prebral nekaj takšnih komentarjev pa se je globoko v meni sprožil alarm. Sprašujem se, kje le mora biti nateg pri konkurenci, da morajo tako intenzivno hvaliti svoje storitve. Sam namreč nikoli ne kupim blaga, katerega mi hoče kakšen akviziter na vse pretege vsiliti. Sem namreč pristaš načela, da se dobro blago hvali samo, slabo pa rabi pomoč.
Staro 15.05.2010, 00:34
primoon Uporabnik primoon ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce primoon
Član od: Jun 2009
Sporočila: 39

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
Hebote, spet en vseveden, ki nam razlaga sveto resnico in nam govori, kako nam ni pomoči, ker ne razumemo.
Lulat že znaš naravnost? Lepo te prosim, da svoj T2 odneseš domov. Toliko sranja, nestrokovnosti, vzvišenosti in nedelovanja, kot sem ga imel z njimi, ga ne privoščim nikomur. OK, saj takega odnosa drugje niti ne bi dobili.
No, no kdaj si pa bil pri T-2, koliko let nazaj? Če si sploh bil (dvomim), glede na to koliko se "šopiriš" in hvališ svoj SiOL, bi prej rekel, da ti SiOL peče klobasice na tabornem ognju......; le kdo ti reže vsakdanji kruh....

Vedno imaš kaj za pripomnit in to na meji nesramnosti, če ti znaš naravnost lulat, to stori na domačem pragu, da T-2 ostane tak kot je, ker mu nič ne manjka.... , in prosim te ne blebetaj neumnosti.., cel forum si jih že poln !,pa ne žali članov foruma z raznimi "lulanji "......, kdo pa si, da si dovoliš žaliti.....višek....,

Na SiOL-u pa je strokovnost na višku....., no...,da ne bi zopet že premletih tem odpirali....., "nesrečna dolina šenflorjanska - nekateri pa res ne morete iz svoje kože ! "

Namesto, da bi bil ta forum konstruktiven, poln dobrih razprav z realnimi argumenti in dostojnimi odgovori ne glede na to pri katerem operaterju je kdo..., se nekateri obnašate prav nasprotno...., kot 5 letni otroci se prerekate kateremu je mama kupila boljšo igračo,....kot vi g. "madmitch" in še par bi se jih našlo...., gospod "madmitch" mislim, da bi se lahko odzival in obnašal svojim letom primerno...saj si jih že kar nekaj preživel ane...., pa še to verjetno samo v dolini Šenflorjanski po odzivih sodeč..., bodisi dovolj....mnenja o strokovnosti pa zadrži zase......

No sedaj pa še kakšno "pametno" po slovensko posekaj...., pa ti bo Jeremija eno okrog ušes pripeljal, ........nesramnost pa taka....

Nazadnje uredil primoon : 16.05.2010 ob 17:51.
Odgovorite s citatom
Staro 17.05.2010, 07:31
mr Vragec Uporabnik mr Vragec ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 52

Jaz nevem, zakaj pri T-2 ta kiks z računi tako meče ven kot, da je zaj to za njih usodna napaka. O od drugih podjetij (snaga, petrol, najemnina, ...) pa niste nikoli dobili opomina ? Pa še na opominu lepo piše, da če si plačal jemlji opomin kot brezpredmetni !!!

To, da so šli SMS-e pošiljat je njihova največja polomija. Samo mi navadni smrtniki ne vemo kaj je za tem, da so nekaterim poslali nekaterim pa ne.
A je za tem katera banka, ki je slabo posredovala ?
Ali sam T-2 ?
Ali samo tisti ki plačujejo storitve s trajnikom ?
Ali kako ?

Ko boste več vedli lahko komentirate in razglablate to v nedogled. Sedaj pa ko veste bore malo pa Vas lahko vsak vaš odgovor narebo kvečemo bolj neumne kot pametne.

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
centru, optike, samem, še, vedno, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Tri televizije brez optike? icor01 SiOL TV 3 30.04.2009 16:50
Center Ljubljane brez optike! Obstaja poseben razlog? mili1807 O storitvah 9 20.11.2008 18:30
Zakaj ste ženske na plaži zgoraj brez? Knez Lepota in stil 226 29.08.2008 10:21
Že drugi dan brez optike cyber O storitvah 4 21.02.2008 19:21
Verjeti ali (z)Vedeti galeb Religija in filozofija 218 25.12.2006 19:50

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:40.