Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.10.2006, 01:06
badboybk Uporabnik badboybk ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 10
Privzeto Re: Katere programe pogrešate na Siol tv?

ne razumem te zadeve z aditeya tv...za kaj tukaj sploh gre? po domače povedano prosim....

in pri nastavitvah za IP Tv
nikjer ne dobim naslova komuniaktorja ki bi se začel z 10. , so pa vsi z 192.?

oz. ali lahko na računalniku predvajam siol tv programe?kako?

Nazadnje uredil badboybk : 04.10.2006 ob 01:50.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2006, 01:46
dkivi Uporabnik dkivi ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce dkivi
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.440

Citat:
Objavil-a moglasi
ja pa ne v Ljubljani...
Za nekaj podobnega je Telemach želel malo manj kot 4000 Sit na mesec. Po mojem mnenju mnogo preveč... nisem pa želel popolnoma prekiniti paket (kar mi ni žal) in sedaj imam najmanjši paket.. Slika je sicer slaba, a ta od siola žal ni toliko boljša.Če že ni kock je pa precej opazna kompresija slike.In če pomislim še na zvok...
Ne vem če ne bom kmalu šel na paket brez tv ja.. saj to vse skupaj ni nič... pa video rekorder se ne da naštimat da kanale menja...
ahm, v ljubljani je ja, samo s to razliko da je KRS v lasti investitorjev torej nas ki smo plačali izgradnjo omrežja in registriran kot zavod:D,plačujemo samo naročnine direktno lastnikom kanalov in vzdrževanje omrežja

Nazadnje uredil dkivi : 04.10.2006 ob 01:49.
Odgovorite s citatom
Staro 04.10.2006, 21:45
nkacicni Uporabnik nkacicni ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 14

a je mogoče dobit History Chanel????????
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:28
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Pogresamo italjanske programe MEDIASET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:30
Banned

Citat:
Objavil-a storz
imaš kakšen primer?
Telemach kabelska ima, saj to je bil tudi edini razlog, zakaj smo pred leti sli skoraj vsi na kabelsko, saj primorci radi gledamo italjanske programe vec kot katerekoli druge.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:33
Banned

Citat:
Objavil-a igorriba
no, tole sem našel na hitro, malo po netu. Upam da ne bo narobe ker sem napisal tudi ponudnike, samo mislim da bo tako lažje.
kot pa sem opazil je pa res da so večinoma programi na programskih shemah primorskih ponudnikov.
ponudnik:
- Ljubljanski kabel ima v programski shemi Canale 5
- Kabelska Televizija Nova Gorica ima v programski shemi vse tri (Italia 1, Canale 5 in Rete 4)
- Kabelski operater ELTA d.o.o. (Sežana) ima v programski shemi vse tri (Italia 1, Canale 5 in Rete 4)

Kakorkoli že, res bi bilo dobrodošlo, vsaj za nas primorce, če za druge ne, če bi bilo možno dopolnit siol tv še vsaj s sledečimi tv programi.
Seveda so teji trije kanali najbolj glavni za primorce, saj ogromno jih je tle, ki ne grejo na IP Tv samo zaradi tega, ker nimajo teh treh kanalov, pa se italia 7 in se kaksen bi se nasu. Nihce noce biti narocen na kabelsko in pa IP tv hkrati , zato ostanemo raje na kabelski. Ko bo IPtv dobila se teh par programov, potem pa brez premisleka gremo vsi na IPtv.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:36
Banned

Kdor ni primorec in ne pozna teh programov ne ve, kaj nam pomenijo in kako dobri so, nasa slovenska sranja se itak lahko skrijejo, jaz pogledam slo1,2 kaksno urco na leto, niti ne, pop TV in A kanal ima ze kaj dobrega tu pa tam, ga gledam kr dosti, najvec pa italjanske in pa discovery chanel, cartoon network in national geographic, ceprav bi rad se kaksne dokumentarne, predvse scifi.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:38
Banned

Citat:
Objavil-a uporabnik2
pa baje se HBO niti ni prijel preveč v Sloveniji, tko sem nazadnje slišal.
Kdo pa bo placal se enkrat toliko samo za en kanal? Za ta denar si lahko sposodis kakrsenkoli DVD, kadarkoli.

Nazadnje uredil Faust : 06.10.2006 ob 15:54.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:42
Banned

Citat:
Objavil-a Schime
Nisem rekel, da je poceni sam povedal sem da pa ni 5k SIT.

Sicer je pa naročnina za RTV SLovenija tud 2600 SIT pa nimajo nevem kak hud program.
Sej RTV SLO bi lahko bila tudi 5.000 ali 10.000, pa bi vseeno jo placevali, ceprav je ne bi gledali, to pa zato, ker smo prislijeni, ceprav mislim, da je to nezakonito, poleg tega, pa jo zaradi mene lahko, oziroma bi mogli kar ukiniti, cene drugega vsaj to prisilno nedemokratsko in diktatorsko placevanje narocnine. Naj vzamejo vsem drzavljanom ze kar iz osnove dolocen procent, pa bo bil mir, najnizjemu sloju ne rabi dosti vzeti, morda 0.5% osnovne place.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2006, 15:43
Banned

Citat:
Objavil-a moglasi
ja pa ne v Ljubljani...
Za nekaj podobnega je Telemach želel malo manj kot 4000 Sit na mesec. Po mojem mnenju mnogo preveč... nisem pa želel popolnoma prekiniti paket (kar mi ni žal) in sedaj imam najmanjši paket.. Slika je sicer slaba, a ta od siola žal ni toliko boljša.Če že ni kock je pa precej opazna kompresija slike.In če pomislim še na zvok...
Ne vem če ne bom kmalu šel na paket brez tv ja.. saj to vse skupaj ni nič... pa video rekorder se ne da naštimat da kanale menja...
Sej, ko bo dobila IPTV se italjanske kanale bo telemach pocasi propadu, saj bodo sli vsi proc od njega, uni ki bodo to lahko.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
balkanskih, bundesliga, eurosport, ftv, hbo, katere, klub, nimamo, novatv, nove, novi, pogrešate, prime, progamov, programa, programe, programi, programska, rtl, shema, siol, sport, sportklub, več, zahteva, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:43.