Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Dom in družina

Dom in družina družinske tematike, starševstvo, otroci, stanovanja, gospodinjski nasveti ...

Orodja za teme
Staro 05.03.2010, 18:40
Varuška6 Uporabnik Varuška6 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Varuška6
Član od: Mar 2010
Sporočila: 1
Privzeto Re: Varstvo otrok (iščem, nudim)

Nudim varstvo otrok na vašem domu v Ljubljani ali okolici:
- med tednom v popoldanskem ali večernem času
- ob sobotah
Od julija naprej tudi v dopoldanskem času.
Stara sem 26 let, imam izkušnje z delom v vrtcu, več let izkušenj z varstvom otrok in svoj avto. Sem zanesljiva.
varuska6@gmail.com

Nazadnje uredil Varuška6 : 12.03.2010 ob 17:46.
Staro 07.03.2010, 22:48
son_cnica Uporabnik son_cnica ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Pozdravljeni, nudim redno in občasno varstvo vašega otroka

Sem 23 letna študenka višje fakultete v Ljubljani. Moj urnik na faxu je zelo razgiban in imam med tednom veliko časa. V sredinI aprila bom končala z faxom in bom imela na razpolago veliko časa vse do pozne jeseni (mogoče še vso naslednjo leto). Delo z otroci mi ni tuje, saj imam z njimi že veliko izkušenj.
Sem igriva, zanesliva, odgovorna, komunikativna, prijazna oseba. Za vse starše, ki si želite kvalitetno varstvo me lahko kontakterate na tel. 040/ 477-264 ali na mail. soncnica@mail386.com

lp
Staro 13.03.2010, 16:47
RATKA Uporabnik RATKA ni prijavljen
Novinec
Privzeto Re: Varstvo otrok ( nudim)

Sem topla, starejsa zenska z bogatimi izkusnjam o varstvu otrok. Nudim varstvo na svojem domu na JESENICAH, oz. pridem tudi na vas dom, vkolikor stanujete v tej regiji.
Kontaktirate me lahko na 031/264-542

Lep pozdrav Ratka
Staro 16.03.2010, 20:20
tancika88 Uporabnik tancika88 ni prijavljen
Novinec

Pozdravljeni dragi starši,
sem 22 letna študentka zadnjega letnika na Pedagoški fakulteti na oddelku za predšolsko vzgojo. Nudim varstvo v Ljubljani na Vašem domu. Imam zelo veliko izkušenj pri čuvanju malčkov, saj sem končala prav tako srednjo vzgojiteljsko šolo. Delo z otroci me izredno veseli. Sem zelo kreativna, zabavna in zelo zanesljiva oseba z veliko potrpežljivosti.

Kontak na: taancika@gmail.com
Staro 20.03.2010, 22:03
son_cnica Uporabnik son_cnica ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Pozdravljeni,

Sem 23 letna študenka višje fakultete v Ljubljani. Moj urnik na faxu je zelo razgiban in imam med tednom veliko časa. V sredinI aprila bom končala z faxom in bom imela na razpolago vse dni v tednu vse do konec leta (mogoče še vso naslednjo leto). Delo z otroci mi ni tuje, saj imam z njimi že veliko izkušenj.
Sem igriva, zanesliva, odgovorna, komunikativna, prijazna oseba. Za vse starše, ki si želite kvalitetno varstvo me lahko kontakterate na tel. 040/ 477-264 ali na mail. soncnica.son@gmail.com

lp
Staro 26.03.2010, 11:23
Macika Uporabnik Macika ni prijavljen
Novinec

Nudim varstvo vašega malčka/malčico na svojem domu v dopoldanskem času, popoldan in med vikendi lahko na vašem domu, starost otrok ni pomembna. Imam izkušnje in znanje (glasbeno, likovno...) po poklicu vzgojiteljica. Kraj: Bovec-Kobarid-Tolmin. Za vse ostale informacije me kontaktirajte na email: pomocnica.vzgojiteljice@gmail.com
Staro 31.03.2010, 11:10
Rozii Uporabnik Rozii ni prijavljen
Novinec
Naslov: Domzale

hej, lep pozdrav
zacela se bom ukvarjati varstvom otrok v mojem okolju, pa nimam pojma koliko bi zaracunala, kako se kaj gibljejo cene za varuske? hvala
Staro 16.06.2010, 22:56
goodwork Uporabnik goodwork ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2010
Naslov: Ljubljana
Privzeto Re: Varstvo otrok, inštrukcije ANG BIO

pozdravček

če kdo rabi varstvo za otroka ali inštrukcije angleščine ali biologije za malčka naj prosim piše na tasha.zagar@gmail.com

z obojim imam več izkušenj

sem iz LJUBLJANE, stara 19let in pridna študentka.
za več informacij prosim pišite na -mail.
lp
Staro 21.06.2010, 23:15
klawdia Uporabnik klawdia ni prijavljen
Novinec
Privzeto nudim varstvo otrok maribor,ptuj,slovenska bistrica

Sem klavdija in trenutno končujem maturo, smer pomočnica vzgojiteljice predšolskih otrok..nudim varstvo otrok na vašem domu,lahko kakšen dan ali pa za daljse obdobje, kakor vam ustreza..
kontaktirate me lahko na 041876228 ali pa na mail klawdija@hotmail.com
Staro 22.06.2010, 14:40
Bouchee Uporabnik Bouchee ni prijavljen
Novinec

Zdravo!!!

Še vedno ne veste, kam dati vašega malčka v varstvo? Sem 23 letna študentka okolice Ljubljane (Brezovica).Ker imam po končanem študiju precej časa, vam nudim varsto za vašega malčka na vašem domu (LJUBLJANA), ča pa ste iz Brezovice, Notranjih Goric,... se lahko dogovorimo tudi za varstvo pri meni doma. Z varstvom otrok imam že kar nekaj prijetnih izkušenj, tako da mi tovrstno delo ni tuje. Če želite, da vaš otrok čas varstva preživi kar se da lepo, pestro ter predvsem zanimivo, je moja ponudba prava za vas. Z otroki rada rišem,pojem, se z njimi sprehajam,... V času varstva nudim tudi kuhanje oz. pripravljanje obrokov. Če so vas podane informacije pritegnile, me lahko kontaktirate na mail (tina.kpk@gmail.com).

Lep pozdrav...

Značke
anglescina, au-pair, aupair, iščem, komercialnih, london, nudim, občasna, oglasov, otrok, varstva, varstvo, varuska

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:16.