Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.03.2007, 15:22
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 765
Privzeto Re: Siol (razlicni) paketi - razlicne cene - stare stranke!

Kolk jst vem so tile solo, duo in trio paketi na voljo že skor dve leti (mislim da bo poleti enkrat tako). Če bi se takrat vezali za dve leti bi že odslužili svoje, ne pa da zdej jamrate (predvidevam da takrat niste mel več vezave glede na to da ste že 5 let pri SIOL-u). ste vi ker že skor dve leti plačujete več kot bi lahko.
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 16:31
sr@nje Uporabnik sr@nje ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sr@nje
Član od: Oct 2005
Sporočila: 79

Eni res spijo.
Naredu sem čez 300 postov ko je prišel ADSL2+ ven in novi paketi, zaradi cenika kot stari naročnik sem plačeval več in Klemnu R. kravžljal živce.
(tisto nit so v celoti brisali, ker je bila res sramota tako za siol, kot telekom zato imam sedaj postov kolikor jih imam)

Hvala ker me niste podprli, če bi nas bilo več, bi imeli več možnosti.

Zdej pa ne jokat, ker zamujate in to ogromno.
Staro 03.03.2007, 17:07
Senitel Uporabnik Senitel ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2006
Sporočila: 152

Citat:
Objavil-a fazan Prikaži sporočila
Mislim da bi lahko bil malo strpen do vprašanj ostalih kajti kaj kmalu znaš ti tudi dobiti sprovociran odgovor.Res je kar je napisal.
Seveda je res kar je napisal... Samo zakaj za boga se ljudje v vsaki temi pritožujejo zaradi vezave? Da se stare stranke kaznuje... Ja če hočeš nove storitve in zato rabiš novo opremo jo moraš kupit ali pač vzet na "leasing". To je povsod tko, ne samo pri Telekom in njegovih hčerinskih firmah, da me ne bo kitl na Mobitel lovil.

Ampak Yani2000 ne vidi problema v tem, da je bilo treba najprej ISDN vzet zraven ADSL-ja. Da se je potem ena pametna buča spomnila, da je hudo dobra ideja, da svojim uporabnikom (vedno) prodajo nov modem (in jih pri tem prav malo briga, če ima uporabnik že za cel kontejner Sagemov na podstrešju)...
In pridemo do VDSL2, kjer bodo spet vsi ki bodo hotel imet večje hitrosti moral nekako kupit nov modem (ali se spet vezat)... Ali pa bo Telekom/Siol tokrat spet dajal modeme na "posojo". Bomo videli v ponedeljek.

In da ne bom samo zopern in nestrpen še odgovor za Yani2000:
Kolikor jaz vem boš popust izgubil.
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 17:30
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

VDSL2 je protokol, ki je trenutno kar precej dokončen. Propustnosti so velike. Torej bi oprema morala biti uporabna malo dlje.
Sedaj bomo čakali, da nam centralo v vas postavijo!
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 18:04
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Citat:
Objavil-a Senitel Prikaži sporočila
In da ne bom samo zopern in nestrpen še odgovor za Yani2000:
Kolikor jaz vem boš popust izgubil.
Zakaj bi izgubil popust ? VDSL je samo nadgradnja priključka xDSL, ki temelji na paketih Solo, Duo in Trio. Logično se popust nadaljuje.
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 18:10
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372

Maili s ponudbo res da prihajajo...in je verjetno tud naša napaka, da jih nismo preverjali...drugače pa ja, plačali smo isdn priključek, da smo lahko imeli adsl, kar smo tudi brez pritoževanja sprejeli...

mene toliko ne moti, da ne moremo uporabljat kompletne ponudbe (predvsme zato, ker smo se prijavljali na siol že pred časom) moti bolj to, da pri istem ponudniku, za celo manjšo ponudbo, zdaj plačujemo več (stara stranka), kot pa negdo, ki se je priključil pred kratkim in vzel nek novejši paket...mene ne moti, če so pogoji priključitve za nove uporabnike ugodnejši, kot smo jih pa imeli mi...meni moti ta ugotovitev, da uporabniki istih storitev plačujemo različne cene...to me moti...

res je, da bi lahko redno brali siolove ponudbe in preračunavali različne pakete...ampak sam bi si predstavljal da bo Siol za lastne stare stranke tud sam kaj naredil...ne pa da nas zdaj še dodatno ožemajo, kot da bi se nas želeli rešit...neuraden odgovor s siola je pa šel nekako tako...da so pač pogodbe bile takrat sklenjene in se jih ne da spreminjat...kar je čisto navadni bulshit...če bi siolovci obvestili stalne stranke, jim ponudili nove ugodnejše pogodbe, sem prepričan, da se nobena stranka ne bi bunila, zaradi spremembe pogodb...pa tud nisme siguren, če je mesečna naročnina natančno opredeljena v pogodbi...

saj vem...krivi smo si sami...me pa živ bog ne prepriča, da je Siol tukaj odigral pozitivno vlogo do svojih stalnih strank!
Staro 03.03.2007, 19:25
Senitel Uporabnik Senitel ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2006
Sporočila: 152

Citat:
Objavil-a rda Prikaži sporočila
Zakaj bi izgubil popust ? VDSL je samo nadgradnja priključka xDSL, ki temelji na paketih Solo, Duo in Trio. Logično se popust nadaljuje.
Zato ker on še ni na Solo, Duo ali Trio...
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 19:33
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

No, meni gotovo ni žal da nisem šel na novo shemo ko sem še bil pri Siolu. Itak bi v štartu plačeval več, ker je študentski paket za 1 mega bil vseeno najcenejši, cenejši tudi od novih paketov. Razvezan dostop na moji lokaciji itak ni možen, tako da smisla prehoda ni bilo. Je bilo pa potem smiselno iti h konkurenci za 30% nižjo naročnino in bolj kvalitetno storitev in modem. S krajšo vezavo kot jo hoče Siol...
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 19:46
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Tudi ob prehodu na novo shemo ne izgubiš popusta

Duh - tebe pa sploh nam komenterju... škoda besed
Odgovorite s citatom
Staro 03.03.2007, 19:46
mark2 Uporabnik mark2 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce mark2
Član od: Nov 2004
Sporočila: 120

Citat:
Popust se upošteva od prvega priklopa ADSL naprej, razen klicnega dostopa. Tudi tistim se šteje, ki so šli iz starih paketov na solo, duo ali trio.

Lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, paketi, razlicne, razlicni, siol, stare, stranke

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nove cene paketov tudi za stare naročnike?? Ursuss Tehnična pomoč 1 26.09.2006 13:42
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 244 09.09.2006 11:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:21.