Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.01.2008, 13:55
Jožica Uporabnik Jožica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1
Angry Zavajanje naročnikov

V začetku novembra sem se odločila, da naročim SiOL trio paket (41€).
Klicala sem na št. 0808000 in prijazen operater Erik Hočevar mi je pomagal zadevo urediti.
Povedala sem mu, da bi rada izkoristila naročniško akcijo 4 mesece brezplačno naročnino.
Ker sem že bila naročnica SiOL interneta, sem hotela prejšno pogodbo prekiniti in skleniti novo.
Erik Hočevar mi je zagotovil, da to ni potrebno, da mi bo samo nadgradil obstoječe naročniško razmerje do trio paketa, hkrati pa bom dobila tudi popust 4 mesece brez naročnine.

OK, dogovorjeno.

Danes pa dobim račun za december. In moj trio paket znaša kar 52€ namesto 41€ in, čudež, naročnina NI brezplačna!
Kličem na 0808000, razložim situacijo, povem kaj mi je Hočevar svetoval in zagotovil popust!. Operaterka mi prijazno pove, da naročnina ni brezplačna, ker sem samo nadgradila razmerje !?! in ga nisem sklenila na novo. In da se za nateg lepo opravičuje. Jaz pa naj se zaj... s centrom za reklamacije.

SiOL me je formalno brezmadežno nategnil s pomočjo operaterja. Nimam pojma kaj naj naredim. Naj pišem reklamacijo? Naj se pritožim?

Razočarana sem nad njihovim odnosom do naročnikov, ker nas izkoristijo na vse možne načine.

Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 13:57
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Zavajanje naročnikov

Citat:
Objavil-a Jožica Prikaži sporočila
V začetku novembra sem se odločila, da naročim SiOL trio paket (41€).
Klicala sem na št. 0808000 in prijazen operater Erik Hočevar mi je pomagal zadevo urediti.
Povedala sem mu, da bi rada izkoristila naročniško akcijo 4 mesece brezplačno naročnino.
Ker sem že bila naročnica SiOL interneta, sem hotela prejšno pogodbo prekiniti in skleniti novo.
Erik Hočevar mi je zagotovil, da to ni potrebno, da mi bo samo nadgradil obstoječe naročniško razmerje do trio paketa, hkrati pa bom dobila tudi popust 4 mesece brez naročnine.

OK, dogovorjeno.

Danes pa dobim račun za december. In moj trio paket znaša kar 52€ namesto 41€ in, čudež, naročnina NI brezplačna!
Kličem na 0808000, razložim situacijo, povem kaj mi je Hočevar svetoval in zagotovil popust!. Operaterka mi prijazno pove, da naročnina ni brezplačna, ker sem samo nadgradila razmerje !?! in ga nisem sklenila na novo. In da se za nateg lepo opravičuje. Jaz pa naj se zaj... s centrom za reklamacije.

SiOL me je formalno brezmadežno nategnil s pomočjo operaterja. Nimam pojma kaj naj naredim. Naj pišem reklamacijo? Naj se pritožim?

Razočarana sem nad njihovim odnosom do naročnikov, ker nas izkoristijo na vse možne načine.

Vsekakor reklamiraj račun in napiši reklamacijo. Pa naj Erik Hočevar plača razliko namesto tebe.
Staro 14.01.2008, 14:20
atomc Uporabnik atomc ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2005
Sporočila: 35

Pozdravljeni, tudi meni so operaterji in "SIOL agenti" na forumu zatrjevali eno, ko pa je prišel račun sem ga pa moral plačati.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 14:38
šurda Uporabnik šurda ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2004
Sporočila: 19

mene so isto zavedli samo sem šel naprej na apek in sedaj čakam odgovor.
lp sašo
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 14:38
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

atomic: A ni bilo na forumumu eksplicitno rečeno, da velja popust za nove naročnike. Skratka prekini naročnino, bodi brez neta za nedoločen čas, ponovno naroči pa imaš popust.
V kteri temi se pa ne spomnim, ker smo velikokrat precej off topic. Se pa splača pregledat teme okoli ugostni za obstoječe naročnike. Jih je bilo pa kar nekaj v tem kontekstu.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 16:16
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

Edine verodostojne informacije bi morale biti tiste od operaterjev, ne pa da moram tukaj na forumu brat, kjer je 30 postov ki nabijajo eno in 30 ki nabijajo drugo. Tudi mene so pred leti isto napeli, da ni penala pri prekinitvi, pa je bil. Kasneje je bil izgovor, da sva se pač narobe razumela, PSJ.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 16:39
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

V času akcij, bi operaterji morali biti na to zelo pozorni saj oglas nikoli ne pove za kaj točno gre stranka si vedno rada predstavlja v svojo korist.

Forum je tudi v tem delu le debata neglede na to, da k sreči v zadnjem obdobju sodeluje nekaj osebja, ki kolker spremljam povejo tisto kar so šefi določili za pravilno in veljavno in nikakor ne nekaj po "svoji glavi".

Če dobim o neki zadevi nasprotujočo informacijo vprašam še tretjega.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 17:38
šurda Uporabnik šurda ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2004
Sporočila: 19

ali operaterjem res nihče nič ne more ali so zaščiteni kot kočevski medvedi.saj se vse snema ali je tako.tu se dela res sama barebija tudi mene je natregnila operaterka maruša zakrajšek.vsaka ji čast in ostalim operaterjem da tako nategujete potrošnike.
lp sašo
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 18:52
beyond Uporabnik beyond ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce beyond
Član od: May 2006
Naslov: Globoko
Sporočila: 42

Sam če bi prekinla pogodbo in sklenila novo razmerje bi pa po vsej verjetnosti bla brez neta kaki mesec al pa še več. Drugič pa poklič gor in reč da bi razmerje prekinla, drugi dan pa spet poklič in reč da bi rada naročila nov paket.
Sam če pa gleda si bila sedaj dve leti naročnik pri siolu in maš nekaj popusta. Popust je okol 3-4 €za sioltv.
In če si izračunaš bo to po 2leti bilo okrog 90€ popusta, kar znaša za dva meseca plačevanje interneta. In če vsem skupaj dodaš še mesec al pa več brez neta je vse skupaj isto.
Odgovorite s citatom
Staro 14.01.2008, 18:53
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.007

Pri vseh akcijah lepo pise da so za nove narocnike.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročnikov, zavajanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ... Girl16 Potovanja 362 18.09.2016 20:51
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Zavajanje SiOla marhyo O storitvah 15 20.06.2007 23:02
Siol TV - zavajanje rav SiOL TV 12 04.04.2007 10:52

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:04.