Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.02.2008, 17:24
cyber Uporabnik cyber ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 26
Privzeto Že drugi dan brez optike

Z SiOL-a so mi včeraj končno po mescu in pol od naročila (30 delovnih dni) dostavili ter montirali optiko. Ampak to še ni razlog za veselje, saj sem včeraj ugotovil, da ne morem opraviti ponovne registracije, namreč internet in TV mi delata, vendar mi internet dela še z hitrostjo starega paketa (1024/256), in zato moram opraviti ponovno registracijo. Po klicu na 080 1000 sem izvedel, da je nekaj na modemu (danes sem izvedel da modem še ni vpisan), ter da naj danes ponovno poizskusim. Danes spet vpisujem tiste čreve od številk, ki jih mimogrede ni lahko najti, saj na modemu nikjer ne piše kaj je S/N! In glej ga zlomka spet ne gre. Spet 080 1000, na kar mi operater reče da bo on opravil reg. namesto mene, vendar spet ne gre, ker modem še vedno ni vpisan (baje imajo možje, ki vpisujejo številke gužvo). Torej se nadaljuje jutri...

Nevem zakaj SiOL / Telekom ne najame vojsko študentov, ki bi jim vpisovali te preklemane številke, ter opravljali registracije namesto uporabnikov, ki po mučni izkušnji rokovanja z aplikacijo za registracijo, obupano kličejo.

Poleg tega bi rad opozoril, da SiOL že krši pogodbo in potem takem mi pripada odškodnina v višini 10% mesečne naročnine. To pa je verjetno razlog za akcijo 4 mesece brezplačne naročnine?

Skratka spet sem znašel v krogu nategovanja z strani večjih podjetij v Sloveniji, kot je to, na žalost, pri nas v navadi.

Zdaj lahko samo upam, da mi jutri ne bo treba spet ponovno klicariti na 080 1000 ker imam že poln ku... tiste glasbe v ozadju...
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2008, 17:46
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990
Privzeto Re: Že drugi dan brez optike

Če bi naročil "polno vzpostavitev", bi registracijo in preizkus delovanja opravil delavec Telekoma:

- Osnovna vzpostavitev: Telekom Slovenije poskrbi za namestitev opreme, registracijo opravi naročnik sam.
- Polna vzpostavitev: Telekom Slovenije poskrbi za namestitev opreme, registracijo in preizkus delovanja.

Registracijo in preizkus delovanja ti zaračunajo 28,38 EUR. (Namestitev opreme)
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2008, 18:01
cyber Uporabnik cyber ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 26

Če modem ni vpisan potem tudi telekomov delavec ne bi mogel opraviti registracije. Če pa monterji imajo možnost vpisati modem, ali karkoli, potem pa se sprašujem zakaj sem potem jaz že drugi dan brez?
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2008, 18:59
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Obstoječe up. ime na ZS bi prosil pa bom jaz uredil jutri...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2008, 19:21
SuDjA Uporabnik SuDjA ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 8

Meni so registracijo naredili monterji sami (enako tudi sosedi), pa sem pri naročilu optike vpisal osnovno montažo. Smo pa imeli jaz in soseda druge težave,... to je pa že druga zgodba.

lp!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dan, drugi, optike, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
zanimivosti ... Neuromancer Ostalo 56 04.02.2007 03:08
Danes bomo jedli [Ideje za kosilo brez receptov] Cvetlični deček Gastronomija 714 08.12.2006 12:40
Zanimovosti, novičke ... Zverinica Potovanja 31 28.07.2006 09:00
NBA liga 2005/2006 fantasysnake Šport 754 04.07.2006 20:44
Neplodni Pari Ostajajo Brez Otrok društvo živa Zdravje 68 15.06.2006 13:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:41.