Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.09.2008, 16:50
btomaz_ Uporabnik btomaz_ ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 229
Privzeto Vmesnik SIOL TV vs. SIOL TV Plus

Sem testni uporabnik Siol TV, moj sosed pa je naročnik SiolTV. Njemu so ukinili običjani vmesnik in ima samo Plus., meni pa še delata oba. Oba pa sva na optiki.
Opažam , da je PLUS obupno počasen. Nalaganje vseh opcij traja celo večnost, prehodi med meniji tudi. Preklopi med programskimi kategorijami so katastrofalno počasni. Stalno v desnem kotu mežikajo kockice.
Tega pojava pa na običajnem vmesniku ni, izbira programov je hitra, tudi preklopi med kategorijami so hitri.
Kakšne izkušnje imaste ostali ? Zakaj forsirajo vmesnik Plus ?
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 18:17
alsi Uporabnik alsi ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 40
Privzeto Re: Vmesnik SIOL TV vs. SIOL TV Plus

Sam vedno uporabljam le običajni Siol vmesnik.

Je hiter, pregleden in najvažnejše, da omogoča poljubni vrstni red programov.

Siol + je pa nasprotje tega
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 18:23
dishon Uporabnik dishon ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2008
Sporočila: 73

SIOL TV Plus je res kar neki. V bistvu neuporabna zadeva. Uporabljam le navaden vmesnik, ki je lepo odziven in funkcijsko uporaben. Zaradi mene lahko tega Plusa kar brišejo, mi ob vklopu STBja vsaj ne bo treba pritisnit na OK.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 19:33
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

SiOL TV+ je bil dodan zaradi tematske razporeditve kanalov in posledično plačljivih paketov (dokumentarni, športni, itd.). Stari vmesik tega žal ne omogoča.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 20:45
axeaxe Uporabnik axeaxe ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 45

Lahko pa vsaj naredite nekaj, da bo delal z hitrostjo, ki je sprejemljiva. Ob Siol TV plus vedno zgubim voljo gledanja televizije, saj je stvar preprosto počasnaaaaaaaaaaaaaaaa
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 22:25
robida
Guest
Sporočila: n/a

Je res počasen,ampak preklop programov je normalen,samo če rabiš kakšno dodatno informacijo o programu je kar konec.Malo prej sem hotel pogledat kaj bo še na sporedu,s plavo tipko na daljincu in so se pojavile kockice v desnem kotu zgoraj in čez pet minut javi da ni povezave.Po rezetiranju stb-eja sagema,pa še daljinc ni hotel več delovat,tako da sem ga moral par krat rezetirat in tudi popolnoma izklopit da je spet prišel k sebi.Imam pa proteus in VDSL.
Centrala je v neposredni bližini,samo sedaj je še T2-VDSL poleg Amisa na tej ubogi centrali in mislim da bo to preveč za bakrene kable.

Lp
robida
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 12:56
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

Tudi jaz imam mnogo raje navaden vmesnik...

Hitrejsi v vseh pogledih razen pri pretikanju kanalov kjer se mi zdi, da gre enako hitro...

Pregleden SPORED za vsak kanal posebej in predvsem HITER...

Informacije o oddaji in koliko minut je se do nalednjega programa...

tipka za VRNITEV na ZADNJI GLEDANI PROGRAM tako da lahko hitro preklapljam med dvema kanaloma na + tega ni...ne vem sicer zakaj

s tipko forward lahko listas po seznamu kanalov...tako da lahko prakticno takoj prelistas celoten seznam....pri plusu moras it od enega do drugega....sploh na zacetku zamudno ker se ti niti ne sanja kje je kaki kanal...

potem ne mores v osnovnem seznamu sortirat (mogoce morem pogledat navodila) po razlicnih tematikah...

kounikator se mi v nacinu + tu in tam obesi pri navadni se mi se ni.....

v glavnem SIOL + je pravi mimosunek mnogo raje uporabljam navaden vmesnik...vendar se trudim s + ker grozijo da starega vmesnika vec ne bo in se poiskusam prisilno navadit na +...
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 14:53
patrik03 Uporabnik patrik03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 90

se strinjam z vami, da je Siol*+ živa "groza". Tudi na optiki dela minus sto na uro. počasen že ko ga vklopiš. čakaš in čakaš, šele potem se pojavijo kvadratki pa tako naprej.Navaden pa dela precej hitro. Zdaj pa ne vem ali je to v softwaru ali pa v hardwaru kaj za spremenit,ker če ste ostali na baakru jaz pa na optiki in je isto... Lahko kdo kaj pove na to temo?
lp
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 14:55
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119

Citat:
Objavil-a HEPANDIL Prikaži sporočila
Tudi jaz imam mnogo raje navaden vmesnik...

Hitrejsi v vseh pogledih razen pri pretikanju kanalov kjer se mi zdi, da gre enako hitro...

Pregleden SPORED za vsak kanal posebej in predvsem HITER...

Informacije o oddaji in koliko minut je se do nalednjega programa...

tipka za VRNITEV na ZADNJI GLEDANI PROGRAM tako da lahko hitro preklapljam med dvema kanaloma na + tega ni...ne vem sicer zakaj

s tipko forward lahko listas po seznamu kanalov...tako da lahko prakticno takoj prelistas celoten seznam....pri plusu moras it od enega do drugega....sploh na zacetku zamudno ker se ti niti ne sanja kje je kaki kanal...

potem ne mores v osnovnem seznamu sortirat (mogoce morem pogledat navodila) po razlicnih tematikah...

kounikator se mi v nacinu + tu in tam obesi pri navadni se mi se ni.....

v glavnem SIOL + je pravi mimosunek mnogo raje uporabljam navaden vmesnik...vendar se trudim s + ker grozijo da starega vmesnika vec ne bo in se poiskusam prisilno navadit na +...
Navadneg vmesnika pri meni ni več...

Minilo me je do gledanja TV. Ne morem razumet, da te prisiljijo v uporabo nečesa, ki niti približno ne dosega funkcionalnosti starega. SIOL TV je naredil s tem 10 korakov nazaj. Žalostno...
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 15:20
george32 Uporabnik george32 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2008
Sporočila: 537

Saj bo vse porihtano mal potrpljenja!!!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
posiljevanje, programov, red, siol, vmesnik, vrstni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:16.