Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.09.2008, 15:45
Gaston Uporabnik Gaston ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Gaston
Član od: Oct 2006
Sporočila: 236
Privzeto Re: Vmesnik SIOL TV vs. SIOL TV Plus

mal potrpljenja...

Vstavi po želji!
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 12:30
zagor.tenej Uporabnik zagor.tenej ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2008
Sporočila: 119
Privzeto Posiljevanje s SIOL TV +

Ob vseh negativnih mailih na forumu glede SIOL TV(slaba kvaliteta slike, nedelovanje programov, slaba programska shema...) so strokovnjaki na SIOL-u veleumno uvedli(na silo) za tiste, ki slučajno pogledajo, če je vmesnik plus že dosegel funkcionlanost navadnega vmesnika - konec uporabe navadenga vmesnika. Ta je bil glede funkconalnosti gledabnja TV čisto OK.

In zdaj, izgubljam živce ob prisilni uporabi vmesnika plus, katerega počasnot je nesprejemljiva, funkcionalnost pa razumljiva in zadostna samo SIOL-u.

Kako te lahko posiljo s stvarjo, ki ne dosega niti 20% funkcionalnosti in uporabnosti starega vmesnika? Plus vmesnik je popolnoma neuporaben in uporabniku neprijazen. Da najdeš program, katerega številke ne poznaš je mukotrpno in zamudno opravilo, ni sorta, priljubljeni ne delujejo kot bi morali, ni preskoka po straneh...samo stiskanje gor dol po en program in potem jasno vse skupaj zaradi prepočasnosti crkne...FUJ.

A kdo od odgovornih sploh bere te vaše forume tukaj? Ker, če bi jaz pisal tako slab software v mojem podjetju, kot ga vi vsilite uporabnikom, bi bil že zdavnaj na cesti in to ne na lep način, ampak s pospeškom brce v rit. SRAMOTA.!!!!!!!!1
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 12:39
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Posiljevanje s SIOL TV +

Citat:
Objavil-a zagor.tenej Prikaži sporočila
Ob vseh negativnih mailih na forumu glede SIOL TV(slaba kvaliteta slike, nedelovanje programov, slaba programska shema...) so strokovnjaki na SIOL-u veleumno uvedli(na silo) za tiste, ki slučajno pogledajo, če je vmesnik plus že dosegel funkcionlanost navadnega vmesnika - konec uporabe navadenga vmesnika. Ta je bil glede funkconalnosti gledabnja TV čisto OK.

In zdaj, izgubljam živce ob prisilni uporabi vmesnika plus, katerega počasnot je nesprejemljiva, funkcionalnost pa razumljiva in zadostna samo SIOL-u.

Kako te lahko posiljo s stvarjo, ki ne dosega niti 20% funkcionalnosti in uporabnosti starega vmesnika? Plus vmesnik je popolnoma neuporaben in uporabniku neprijazen. Da najdeš program, katerega številke ne poznaš je mukotrpno in zamudno opravilo, ni sorta, priljubljeni ne delujejo kot bi morali, ni preskoka po straneh...samo stiskanje gor dol po en program in potem jasno vse skupaj zaradi prepočasnosti crkne...FUJ.

A kdo od odgovornih sploh bere te vaše forume tukaj? Ker, če bi jaz pisal tako slab software v mojem podjetju, kot ga vi vsilite uporabnikom, bi bil že zdavnaj na cesti in to ne na lep način, ampak s pospeškom brce v rit. SRAMOTA.!!!!!!!!1
Čist simpl, Prištekaj PC in uživaj, če ti ponujena železnina ne ustreza. Je pa res s to varianto veliko časa med reklamami po forumih kracat.
Ne strinjam se, da je izbira TV kanalov slaba.
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 12:42
Š1 Š2 SK SK+ Uporabnik Š1 Š2 SK SK+ ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Š1 Š2 SK SK+
Član od: Sep 2008
Sporočila: 138

Izbira TV kanalov za mene nikakor ni slaba.Mam zdj že skor 3 tedne SIOL TV in je kr vredi.SAMO ŠportTV 2 in Sportklub da dajo še zravn pa mam skor vse kar potrebujem!
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 14:10
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 180

Uvedba novega vmesnika je čisto logična, če upoštevaš da je dobavitelj/zastopnik isti kot za nekatere modeme, set-top-boxe in še kaj na Telekomu. Če pa pogledaš še politične povezave tega dobavitelja, pa je vse jasno. Saj vendarle živimo v Sloveniji Lahko da dobimo z novo vlado tudi nove škatle in programsko opremo, samo kakšno leto ali dve bo trajalo da se izvedejo ustrezne kadrovske menjave na Telekomu

Mimogrede, ta programska oprema deluje čisto v redu na drugih podprtih set-top-boxih, samo na Sagemovem ne. Izbira celega sistema je bila narejena po strogo tehničnih merilih
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 14:25
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Š1 Š2 SK SK+ Prikaži sporočila
Izbira TV kanalov za mene nikakor ni slaba.Mam zdj že skor 3 tedne SIOL TV in je kr vredi.SAMO ŠportTV 2 in Sportklub da dajo še zravn pa mam skor vse kar potrebujem!
Mislim sem na to, da bi bilo dovolj 50 programov, onih regionalnih nemških, albanskih, ruskih in drugih jetrc ne bi rablo bit, jasno pa manjka slovenski športni paket...
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 14:25
Pripravnik

Citat:
Objavil-a rock Prikaži sporočila
Čist simpl, Prištekaj PC in uživaj, če ti ponujena železnina ne ustreza. Je pa res s to varianto veliko časa med reklamami po forumih kracat.
Ne strinjam se, da je izbira TV kanalov slaba.
Alo? Kaki PC? O čem govoriš, si popolnoma off topic....
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 14:29
anton9 Uporabnik anton9 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a zagor.tenej Prikaži sporočila

Bravo se zelo strinjam, SIOLOV odnos do naročnikovje kriminalen, njč ne naredijo za izboljšanje kvalitete programov, kvaliteto storitve, slike.....

Čas jih bo pohodil in naročniki zapustili.
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 14:30
Pripravnik

Citat:
Objavil-a nejevernez Prikaži sporočila
Uvedba novega vmesnika je čisto logična, če upoštevaš da je dobavitelj/zastopnik isti kot za nekatere modeme, set-top-boxe in še kaj na Telekomu. Če pa pogledaš še politične povezave tega dobavitelja, pa je vse jasno. Saj vendarle živimo v Sloveniji Lahko da dobimo z novo vlado tudi nove škatle in programsko opremo, samo kakšno leto ali dve bo trajalo da se izvedejo ustrezne kadrovske menjave na Telekomu

Mimogrede, ta programska oprema deluje čisto v redu na drugih podprtih set-top-boxih, samo na Sagemovem ne. Izbira celega sistema je bila narejena po strogo tehničnih merilih
Bi se kar strinjal s teboj...Sagem je šajba...

Pa še nekaj... uvalijo ti vezavo za Sagem za 24 mesecev, a garancija je samo 12 mesecev, ko ti po enem letu Sagemova jetrca crknejo si pa v riti...

Joj, pa kak fajn bi lahko blo na Siolu, če bi ljudje, ki ga vodijo vedeli kaj delajo....
Odgovorite s citatom
Staro 27.09.2008, 14:34
bulek Uporabnik bulek ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2007
Sporočila: 34

Mene tudi plus ni navdusil in sem sel nazaj.... izstekas ga iz elektrike in potem mi je spet dal izbiro za oba vmesnika...

LP,

Bulek.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
posiljevanje, programov, red, siol, vmesnik, vrstni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali??? saonaion SiOL TV 27 31.12.2015 02:37
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:22.