Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 11.12.2008, 13:13
mihagr Uporabnik mihagr ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce mihagr
Član od: Feb 2006
Sporočila: 23
Privzeto Re: Izguba paketov internet-siol(kraja???)

Naslov, ki si ga TI napisal (Izguba paketov internet-siol(kraja???)), je tema o kateri govorimo,
če si si pa sedaj premislil in to ni več kraja, ampak samo še izguba paketkov, potem vprašaj samega sebe o čem govoriš!
Ducat ljudi ti je hotelo razložiti izgubo paketkov in kaj ti ponudnik lahko ponudi oz. garantira, ti si pa kar nabijal nekaj o kraji in kako je v Bosni in Nemčiji!
Staro 12.12.2008, 16:55
boidar Uporabnik boidar ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 31

Citat:
Objavil-a mihagr Prikaži sporočila
Naslov, ki si ga TI napisal (Izguba paketov internet-siol(kraja???)), je tema o kateri govorimo,
če si si pa sedaj premislil in to ni več kraja, ampak samo še izguba paketkov, potem vprašaj samega sebe o čem govoriš!
Ducat ljudi ti je hotelo razložiti izgubo paketkov in kaj ti ponudnik lahko ponudi oz. garantira, ti si pa kar nabijal nekaj o kraji in kako je v Bosni in Nemčiji!

Če je res tako kakor ti praviš ,da ne gre za spamanje teme potem si oglej dva posta nad tvojim in se prepričaj ali imam prav ali ne in če sta tvoja predhodnika kaj govorila v zvezi TEME katero sem odpru...

Da pa bom dokazal še nekaj pa vam povem ,da so bili danes na terenu pri nas izvajalci GVO ,in da so odkrili kar nekaj napak katere so odstranili in mi sedaj vse odlično deluje in vam bom pokazal in dokazal z testiranjem in priložil rezultat....
Staro 12.12.2008, 23:29
boidar Uporabnik boidar ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 31

Kod sem obljubil prilagam v prilogi Kot dokaz ,da so mi fantje oziroma Operater Siol in njihovi delovci Telekoma uredili in odpravili napako na sistemu in ,da sedaj nemoteno lahko uporabljamo storitve katere nam nudijo in jih plačujemo .
Za to se njim vsem skupaj najlepše zahvaljujem za končno razumevanje in posluh ,da je res bila napaka ,in da naj v bodoče vendarle prisluhnejo stranki ,ki pa mogoče vendarle ima prav,da je nekaj narobe in da ne deluje kot je treba.

Še enkrat najlepša hvala...

V prilogi pa lahko vsi vidite meritve oziroma testiranje ,ki sem ga opravil ,ko sem odpru temo,,,in sedaj ko so mi popravili in odstranili napake ,kolikšna je razlika.

Reči moram tudi,da pa me moti edino še nekaj kar pa lahko sami vidite da nekaj še kaže kot 10% izgube samo nevem pa kaj to pomeni in zakaj je tako....
Pripeti dokumenti
Tip dokumenta: zip WinMTR-1.zip‎ (611 bajtov, 7 ogledov)
Staro 13.12.2008, 00:16
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Še vedno nekdo krade!

Jaz mislim da je kriv(a) tale:

Značke
internetsiolkraja, izguba, paketov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Instant Internet / satelitski internet - predlogi, ponudba, vprašanja in podobno randius Računalništvo in internet 36 03.03.2010 15:46
Internet ne dela lp1 Računalništvo in internet 22 26.03.2008 18:32
SiOL internet + SiOL TV in VCR snemanje ? ElQurc SiOL TV 21 05.02.2008 19:14
Siol TV in internet hkrati na prenosniku - nastavitve? Kaya SiOL TV 5 02.12.2007 20:03
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:14.