Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 03.12.2008, 13:57
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119
Privzeto Dostava paketov prek TNT

Sem iskal, kam naj odprem tole temo, pa nisem našel druge primerne teme. Moje osnovno vprašanje: kdaj boste končno zagotovili normalno dostavo paketov opreme naročnikom Siol storitev?

Da pojasnim. Kar za nekaj prijateljev sem naročal bodisi nove TRIO pakete ali nadgradnje iz interneta v trio. V polovici primerov, so bile izvedene vse tehnične spremembe, paketov opreme pa nikjer. In tako so nekateri ostajali kar nekaj dni brez telefonije, če je šlo za polno razvezan dostop s prenosom stacionarne številke. In skoraj v vseh primerih sem iskal opremo, kje se sploh nahaja. In v vseh primerih sem na koncu ugotovitl, da je dostava prek TNT en velik poden, da ne rečem še kakšno gršo besedo, ki ni primerna za tole mesto.

V enem primeru so "kao" dostavljali 14 dni, pa niso dostavili. Ko se je skoraj iztekel rok, da bi vrnili nazaj Telekomu kot pošiljatelju, sem vendarle paket prestregel v njihovem skladišču. Zaboga, trije ljudje so ga iskali 15 minut, da so ga končno našli!

V drugem primeru sem prestregel šoferja prek telefona, da ga je pustil na eni od bencinskih pumb, kamor ga je potem šel iskat kolega.

In še bi lahko našteval primere. In celo na Siolovi tehnični pomoči so rekli, da so pritožbe številne. Ali bodo šefi na Telekomu že enkrat upoštevali vse te reklamacije in našli zanesljivejšo, predvsem pa hitrejšo dostavo. Npr. Pošto Slovenije, podjetje iz nekdanje skupnega družinskega življenja s Telekomovci, kjer je dostava praktično v 24 urah in če te ni doma, vsaj pustijo obvestilo, da greš na pošto in dvigneš. Pri TNT pa dostavljajo in dostavljajo pa ne dostavijo.
Odgovorite s citatom
Staro 03.12.2008, 21:38
AndrejD Uporabnik AndrejD ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 182
Privzeto Re: Dostava paketov prek TNT

Meni je prenosnik dostavila Pošta Slovenije
Odgovorite s citatom
Staro 04.12.2008, 07:35
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.595

Priporočam, da raje napišeš uradno pritožbo (reklamacijo), glede tega ti bomo tu bolj težko pomagali.
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2008, 08:24
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119

Ojoj, pisal sem, vedno to govorim prek telefona, pa vaši operaterji pravijo, da to non stop poslušajo, odločajo pa vaši šefi. Sem obupal, še vedno pa občasno iščemo pakete po tntjevem skladišču.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2008, 08:00
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Ne vem kaj ste nekateri tako prebrisani,da čakate da vam pripeljejo domov iz pošte tnt.Jaz kar koli pričakujem od pošte tnt vedno pokličem v njihovo bazo v svojem kraju povprašamče je prišlo in kakor me je volja ali me šofer pokliče kdaj bo pripeljal ali pa se kar zmenim da me bo paket počakal v njihovem centru,Sicer se da tako tudi dogovoriti z šoferjem in se še ni nikdar nič izgubilo ali pa da niso našli.Je pa res da po določenem času gre vse nazaj drugače pa ta pošta za dostavljanje paketov ni nič kaj manj kvlitetna od ostalih.Zna se narediti da se kaj izgubi to je pa itak povsod vendar se vse najde.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2008, 09:52
Katrin Uporabnik Katrin ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Katrin
Član od: Aug 2001
Sporočila: 7.547

Kolikor imam jaz izkušnje s TNT se vedno sprašujem, kako take firme preživijo na trgu... kdo jih najema. Se mi zdi čisto nesprejemljivo, da mi gospodična na telefonu pove, da ne ve kje je moj paket. V kurirski službi, kjer je stotine paketov, ki se lahko izgubijo, zamešajo, založijo, bi morali imeti sistem po katerem bi natančno vedeli, kje se vsak paket nahaja. "Pokličite šoferja, če ga ima." Jaz moram klicat šoferja, če ga ima. Super, a ga še plačam na koncu delovnega dne namesto vas?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dostava, paketov, prek, tnt

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
ISDN klic prek omrežja mcuser Tehnična pomoč 3 31.07.2008 13:12
TV brez STB-jev prek interneta rock Računalništvo in internet 3 29.02.2008 19:10
Gledanje filmov na tv prek aminota rbajc SiOL TV 1 04.01.2007 21:40
povezava na internet prek modema (2 racunanika) jeanmike Tehnična pomoč 3 02.10.2006 12:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:02.