Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 28.08.2009, 21:09
B-17 Uporabnik B-17 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce B-17
Član od: Aug 2009
Sporočila: 52
Privzeto Re: Nova Sony Bravia in HD

Kakorkoli, če univerzalne daljince uporablja le peščica oziroma veliko manj uporabnikov kot originalne, bo že nekaj narobe z njimi. Ne mi govorit, da je velika množica idiotov, tistih nekaj pa sami Einsteini.

PS: Sam sem iz AV oz, IKT foha, pa moram reči, da imam raje originalne, ker se mi preprosto ne ljubi vedno znova preklapljat med funkcijami za posamezno napravo. Zgrabim tistega, ki ga rabim in klik. Ko bodo imeli mogoče voice recognition, pa mogoče. Čeprav so z voice recognition tudi problemi.
Odgovorite s citatom
Staro 28.08.2009, 22:30
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a B-17 Prikaži sporočila
Kakorkoli, če univerzalne daljince uporablja le peščica oziroma veliko manj uporabnikov kot originalne, bo že nekaj narobe z njimi. Ne mi govorit, da je velika množica idiotov, tistih nekaj pa sami Einsteini.

PS: Sam sem iz AV oz, IKT foha, pa moram reči, da imam raje originalne, ker se mi preprosto ne ljubi vedno znova preklapljat med funkcijami za posamezno napravo. Zgrabim tistega, ki ga rabim in klik. Ko bodo imeli mogoče voice recognition, pa mogoče. Čeprav so z voice recognition tudi problemi.
AD B O čem ti to govoriš? O kakšnem preklapljanju? Če gledam TV Harmony naenkrat handla STB (menjanje programov, menuji, videoteka...) in TV - zvok. Če gledam Video, ki je na DVDju ali disku, krmili player, TV in zvočnike. Vse to, brez da bi ENKRAT moral izbirati napravo. Edino pri preklopu iz ene "storitve" v drugo in to je to. Očitno boš moral še v kakšno šolo, če je to zate tak intelektualni problem.

Govori kar hočeš, sigurno je univerzalec, če je seveda vsaj spodoben in ne kakšen za 10 evrov, kot pa (v mojem primeru) štirje originalni.

Ne boš verjel, vendar večina ljudi niti ne ve, da obstajajo takšni daljinci, tako da o idiotih bi bilo za debatirat na drugem nivoju, recimo nekdo iz foha, ki mu tak daljinec predstavlja prevelik izziv.
Seveda je tu še cena, veliko ljudi raje išče 3-5 daljincev po kavču, klubski mizici in vse okoli, kot da bi dali nekaj denarja za komoditeto.

PS: Verjemi, tudi prepoznava govora ti bo predstavljala problem, boš že nekaj našel.
Staro 29.08.2009, 13:15
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

@norimičo: taku ja ja, ni letelo nate

Let's just all be friends Debata o daljincih je zaključena, m'key?
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2009, 13:21
Andrei Uporabnik Andrei ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2009
Sporočila: 166

latilen mene še vedno zanima kako točno si to nastavil, ker na naši bravii ne gre, pa če se še tako trudim.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2009, 21:25
B-17 Uporabnik B-17 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce B-17
Član od: Aug 2009
Sporočila: 52

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
AD B O čem ti to govoriš? O kakšnem preklapljanju? Če gledam TV Harmony naenkrat handla STB (menjanje programov, menuji, videoteka...) in TV - zvok. Če gledam Video, ki je na DVDju ali disku, krmili player, TV in zvočnike. Vse to, brez da bi ENKRAT moral izbirati napravo. Edino pri preklopu iz ene "storitve" v drugo in to je to. Očitno boš moral še v kakšno šolo, če je to zate tak intelektualni problem.

Govori kar hočeš, sigurno je univerzalec, če je seveda vsaj spodoben in ne kakšen za 10 evrov, kot pa (v mojem primeru) štirje originalni.

Ne boš verjel, vendar večina ljudi niti ne ve, da obstajajo takšni daljinci, tako da o idiotih bi bilo za debatirat na drugem nivoju, recimo nekdo iz foha, ki mu tak daljinec predstavlja prevelik izziv.
Seveda je tu še cena, veliko ljudi raje išče 3-5 daljincev po kavču, klubski mizici in vse okoli, kot da bi dali nekaj denarja za komoditeto.

PS: Verjemi, tudi prepoznava govora ti bo predstavljala problem, boš že nekaj našel.
A, ja? Kako pa tvojemu "Univerzalcu" dopoveš, da naj enkrat krmili TV, nato DVD, potem STB ? Daj no. Isti knof je enkrat eno, drugič drugo, razen če je tvoj intuitiven in ti bere misli.
Očitno še vedno vztrajaš, da je večina ljudi debilov, le ti si takoooo pameten. Hmm, razmisli malo.
Še enkrat vprašam, zakaj veliko manj ljudi uporablja univerzalce kot originalce ?

Nazadnje uredil B-17 : 29.08.2009 ob 21:33.
Odgovorite s citatom
Staro 29.08.2009, 23:34
mazo Uporabnik mazo ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 75

Citat:
Objavil-a Andrei Prikaži sporočila
latilen mene še vedno zanima kako točno si to nastavil, ker na naši bravii ne gre, pa če se še tako trudim.
Tudi na moji(enak model) ni variante...
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2009, 09:08
dott Uporabnik dott ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2009
Sporočila: 228

Citat:
Objavil-a B-17 Prikaži sporočila
A, ja? Kako pa tvojemu "Univerzalcu" dopoveš, da naj enkrat krmili TV, nato DVD, potem STB ? Daj no. Isti knof je enkrat eno, drugič drugo, razen če je tvoj intuitiven in ti bere misli.
Očitno še vedno vztrajaš, da je večina ljudi debilov, le ti si takoooo pameten. Hmm, razmisli malo.
Še enkrat vprašam, zakaj veliko manj ljudi uporablja univerzalce kot originalce ?
STB imaš priklopljen čez Receiver na TV. Z univerzalnim daljincem izbereš, da boš gledal SiOL TV: vklopi ti TV, vklopi ti receiver, vklopi ti STB, nastavi TV na pravilen vhod, nastavi receiver na pravilen vhod - vse z eno samo tipko. Glasnost je seveda nastavljena da se uravnava čez receiver, kanale preklaplja čez STB, etc. Nato želiš gledati filme čez Popcorn: pritisneš Popcorn in ti ugasne STB, prižge Popcorn, spremeni vhod na receiverju ...
Harmony uporabljam namesto šestih daljincev.

Vprašanje zakaj veliko ljudi uporablja original daljince je pa popolnoma nesmiselno. Ker so jih pač dobili zraven in ker si moraš za univerzalni daljinec res vzeti kakšno urco - odvisno od števila akcij in naprav (originalnih daljincev pa sploh ne rabiš za učenje, ker ima Logitech večino naprav že v bazi, vključno s Sagemom). In ko imaš enkrat vse ustrezno nastavljeno, si lahko prepričan, da nihče ne gre nazaj na uporabo originalnih (prižgi TV na daljincu 1, prižgi STB na daljincu 2, prižgi receiver na daljincu 3, nastavi TV vhod na daljincu 1, ... groza).
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2009, 18:38
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450

Tazaresni univerzalci imajo tako kot je to lepo opisal dott, sheme, v katerih združiš več naprav.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
bravia, nova, sony

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sony LCD KDL 26P3000 BRAVIA toni Hi-Fi in elektronika 0 16.03.2008 19:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:22.