Nazaj   Siol.net forumi > Pripombe in komentarji

Pripombe in komentarji Pripombe in komentarji na forume ...

Orodja za teme
Staro 17.06.2011, 17:38
flybox Uporabnik flybox ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011
Sporočila: 4
Privzeto Pohvala!

Zdravo!

Rad bi pohvalil vaše operaterje, saj mi je eden izmed njih pomagal nastaviti porte za statični IP, s katerimi sem se za***aval 2 dni 24/7. In ne samo to da ko sem poklical na 0801000, si je operater vzel čas in sva se o problemu pogovarjala pol ure in čeprav nisva nič rešila, me je naslednji dan sam poklical nazaj in sva nastavila vse tako kot je treba, kar mislim da pri drugih ponudnikih ne bi tega naredili. Pohvalim vse zato ker sem siguren da bi tudi kateri drugi operater isto znal pomagati. Res svaka vam čast, le tako naprej stalno boljši ste!!!

Lep pozdrav, Mirko Križan
Staro 18.09.2011, 10:33
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Pohvala!

Ena napakico sem pa opazil.
Pri hitrem odgovoru, napišeš daljši tekst, pa ko želiš objaviti, napiše, da moraš vpisati saj 4 znake, da se lahko objavi. Medtem, ko napredni način deluje brez napake.

Če sem prav opazil, zdaj ni več po 3 ali več enakih naslovov na isti strani. Kar je včasih pomenilo, da nimate dovolj novic in morate zato le nekako zapolniti prostor. Delovalo je pa malce čudno, kot bi recimo kupil časopis, pa bi bili po trije ali več enakih člankov na isti strani.

Pa članki, ki niso več aktualni, oziroma so že mimo aktualnega, se naj prestavijo v Arhiv novic. Ne da se bere, jutri napovedana toča, potem pa vremenska že po toči, napoveduje 14 dni lepega sončnega vremena, na portalu se pa bere še celih 14 dni, da bo jutri toča. Malce karikirano za lažje razumevanje.

Vse čestitke za prenovljeni forum, meni osebno je zelo všeč!

Na, pa imam, že v tem "Odgovor na temo", na ves zgornji zapis, želi da vpišem najmanj 4 znake, da lahko objavi moj tekst! (Pisal sem na gumbek, spodaj foruma: Odgovori!), zdaj sem prekopiral celo vsebino v Napredni način, če želim, da jo objavi. Isto zahteva, ko kliknem na Predogled sporočila!
Staro 18.09.2011, 10:39
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Kak si odstavke nardil. Mi je pri prvi objavi vse zradilo. Sedaj mal testiram. Iz Firefoxa. Pa hvala za namig kako naj oddam, saj sem skoz dobival opozorilo o prekratkem sporočilu. Ups ne. Moram nekaj vpisat v sivi in beli del da gre. No pa probajmo.
Staro 18.09.2011, 19:53
Mojster

Da vidim, beli del je tale, kjer je zapisanih več kot 4je znaki, sivi del pa? Pišem pa v IE9.
Staro 18.09.2011, 19:57
Mojster

Ko bomo rešili tole, da bo delovalo kot nekdaj, ne bom imel nobenih pripomb, ne na portal, ne na forum. Malce se bom navadil, kot vsako noviteto in bo šlo.

Poizkusimo, najprej Pošljite hiter odgovor! seveda noče objaviti, zdaj pa še Preklop na napredni način!
Staro 19.09.2011, 09:01
Qrof Uporabnik Qrof ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Qrof
Član od: Sep 2000
Naslov: LJ
Sporočila: 6

Testiranje več kot štirih znakov

Značke
pohvala

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Pohvala siolu rambo013 O storitvah 11 27.11.2010 18:23
Pohvala oskar1 Tehnična pomoč 0 14.09.2009 17:24
Pohvala Siolu markokov O storitvah 16 09.07.2009 14:05
Pohvala ursa SiOL TV 16 16.06.2009 23:21
tudi pohvala stric Tehnična pomoč 1 25.02.2007 00:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:39.