Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 31.10.2013, 16:58
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279
Privzeto Re: Težave s Sagem TV komunikatorjem

Pozdravljeni!

Opazil sem ,da mi v programski shemi na komunikatoru kaže napako in sicer,da imam na programu 131 in 132 -kaže ,da je kanal -programski paket eksplozivni(za naročilo pritisni ok...),ko pa grem na servisne strani,da tale dva programa premaknem čim dlje od gledanih programov pa pokaže ,da imam na programskem mestu 131 Motors TV in na programu 132 pa AB Moteurs in kamor koli jih premaknem še vedno kaže na televiziji ,da sta tale dva programa vbistvu kanali"paket eksplozivni"(ki jih nimam naročena).
Motors TV in AB Moteurs pa sploh nikjer ne najdem več na programih na televiziji,da so vidni.Če se ne motim sem jih pa zasledil nekaj dni nazaj in so mi bili tudi vidni. Napako prikazovanja programa sem pa šele danes opazil,da kaže na servisnih straneh drugač kot na televiziji za ta dva programska mesta.

(Naročen paket pa imam mega HD paket in tv programi so po želji nastavljeni oz. prestavljeni,tako ,da nimam original nastavitve programov).

Je možno kako preveriti in to uredit,da kaže enako oz. pravilno?

Lp.

Nazadnje uredil sladzan : 31.10.2013 ob 17:49. Vzrok: Dodajanje besedila
Odgovorite s citatom
Staro 01.11.2013, 08:08
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.591
Privzeto Re: Težave s Sagem TV komunikatorjem

Citat:
Objavil-a sladzan Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Opazil sem ,da mi v programski shemi na komunikatoru kaže napako in sicer,da imam na programu 131 in 132 -kaže ,da je kanal -programski paket eksplozivni(za naročilo pritisni ok...),ko pa grem na servisne strani,da tale dva programa premaknem čim dlje od gledanih programov pa pokaže ,da imam na programskem mestu 131 Motors TV in na programu 132 pa AB Moteurs in kamor koli jih premaknem še vedno kaže na televiziji ,da sta tale dva programa vbistvu kanali"paket eksplozivni"(ki jih nimam naročena).
Motors TV in AB Moteurs pa sploh nikjer ne najdem več na programih na televiziji,da so vidni.Če se ne motim sem jih pa zasledil nekaj dni nazaj in so mi bili tudi vidni. Napako prikazovanja programa sem pa šele danes opazil,da kaže na servisnih straneh drugač kot na televiziji za ta dva programska mesta.

(Naročen paket pa imam mega HD paket in tv programi so po želji nastavljeni oz. prestavljeni,tako ,da nimam original nastavitve programov).

Je možno kako preveriti in to uredit,da kaže enako oz. pravilno?

Lp.

Programa Motors TV in AB Moteurs sta programa vključena v dodatku Eksplozivni. Če dodatka Eksplozivni nimate naročenega vam komunikator pravilno ponuja njegovo naročilo ob priklopu na program.

Lp
Sandi
Staro 01.11.2013, 12:17
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279
Thumbs up Re: Težave s Sagem TV komunikatorjem

Točno,čisto sem pozabil,da sta tale dva programa v bistvu v programskem paketu oz. dodatku eksplozivni.
Potem mi čisto pravilno kaže in na tv in na servisni strani(Moj telekom) za urejanje komunikatorja.
Moja napaka.

Hvala za odgovor.

Lp.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
komunikatorjem, sagem, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z Sagem IAD81 HD napravo Pugy Tehnična pomoč 7 01.11.2013 12:23
Težave s Sagem komunikatorjem .? cveto Tehnična pomoč 0 10.03.2010 10:37
Težave z blokiranjem siol tv plus vmesnika rešene ( okvarjen komunikator sagem ) kikus20 Tehnična pomoč 0 18.02.2009 13:14
Težave z daljincem tv komunikatorja Sagem mravlja SiOL TV 23 09.02.2009 18:32
Sagem modem težave firewire Tehnična pomoč 5 27.02.2007 19:09

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:07.