Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.04.2013, 20:48
mnheia Uporabnik mnheia ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mnheia
Član od: Nov 2011
Sporočila: 852
Privzeto Re: Nova ponudba toptrio paketov

Ne vem. Govoril sem z agentko na splošnih informacijah, ki mi je zatrdila, da gre za napako ker te hitrosti na bakrenih povezavah ni. Bila bi naj pri starih paketih, ki pa jih ni več v ponudbi ali nekako takole ...

Sam bom več kot vesel če je prišlo do napake in bom paket vsekakor nadgradil samo glede na informacije, ki sem jih dobil temu ni tako. Bomo videli v naslednjih dneh ...
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2013, 20:56
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a mnheia Prikaži sporočila
Ne vem. Govoril sem z agentko na splošnih informacijah, ki mi je zatrdila, da gre za napako ker te hitrosti na bakrenih povezavah ni. Bila bi naj pri starih paketih, ki pa jih ni več v ponudbi ali nekako takole ...

Sam bom več kot vesel če je prišlo do napake in bom paket vsekakor nadgradil samo glede na informacije, ki sem jih dobil temu ni tako. Bomo videli v naslednjih dneh ...
Eh,to spet nekaj mučkajo.Ali niso agenti seznanjeni ali pa govorijo kar na pamet.Pomoje na informacijah še nimajo točnih podatkov.
V kakšnih starih paketih pa je bila hitrost 25Mb ?? Na žalost si pomoje naletel res na agenta za čisto splošne informacije.

Ker ta izbirnik je čisto nov,od danes,tako da dvomim da bi kar tako nekaj napisali.
Ker tu je potem še cena paketa narobe,saj potem bi moral biti toptrioMegahd od toptrio dražji 7,5 evra in ne 10 ??
Toliko stvari se pa niso naenkrat zmotili.

Bomo videli ko bo kdo napisal uraden odgovor.

lp

Nazadnje uredil cveto : 04.04.2013 ob 21:00.
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2013, 21:02
Forenzik Uporabnik Forenzik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 104

Samo konkurenčni ponudnik pa ima tudi višje hitrosti na bakru. Že zaradi tega bi morali malo dvigniti hitrosti. Meni so tudi preko telefona rekli, da se bo avtomatično paket spremenil, oziroma pocenil, v Telekomovem centru pa so mi rekli, da je potrebno skleniti novo pogodbo.
Bomo videli. Tudi meni bi "pasala" višja hitrost. VDSL 2b na 300 m bi delala tudi več kot 30 M v primeru dobre linije. Bistvo pa je, da se lahko reče: "mi tudi nudimo tako velike hitrosti".
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2013, 21:16
Mojster

Pa tudi izven izbirnikov je nova reklama :

http://www.siol.net/Televizija/SiOL_TV.aspx

na klasičnih xdsl DO25Mb

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2013, 22:46
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Verjetno v teh ponudbah ni not vštet dodatek za digitalni dostop, kaj? Ta je 7€ na optiki!
Staro 04.04.2013, 23:21
Mojster

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
Verjetno v teh ponudbah ni not vštet dodatek za digitalni dostop, kaj? Ta je 7€ na optiki!
To so fiksne cene.
Tudi dosedaj se digitalni dostop na Xdsl ni zaračunaval pri trio paketih z najmanj standard programsko shemo.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.04.2013, 23:54
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

glede na to, da so vse pakete povečal hitrost neta, jst mislim da ne gre za napako, ampak mogoče ker na INFO še nimajo popravljeno v programu za naročila, jim program še vedno označi stari hitrosti ali kaj podobnega. Vseeno upam, da so številke pravilne, kot so sedaj objavljene Če da, HVALA Telekomu
Odgovorite s citatom
Staro 05.04.2013, 09:03
Forenzik Uporabnik Forenzik ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 104

Na 080 8080 so mi danes zjutraj zatrdili da hitrosti 25M ne tržijo. Le 15/5M. So pa navedeno hitrost spremenili pri naročilu storitev. Zgleda da je res pomota.
Odgovorite s citatom
Staro 05.04.2013, 09:59
Mojster

Tudi če bi res bila napaka.
Potem pa mi naj nekdo razloži,zakaj sem hitrost 25Mb opazil na najmanj treh različnih reklamah za toptrio MegaHd ?

To ni bila napaka,verjetno se še niso čisto dogovorili,ker se ve ,da si želimo višjih hitrosti.
Če se zatipkaš,se enkrat,in ne kakšnih desetkrat !!

lp

Nazadnje uredil cveto : 05.04.2013 ob 10:06.
Odgovorite s citatom
Staro 05.04.2013, 10:03
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
To so fiksne cene.
Tudi dosedaj se digitalni dostop na Xdsl ni zaračunaval pri trio paketih z najmanj standard programsko shemo.

lp
Govorim o optiki,ne o Xdsl. Jaz imam trio osnovni paket pa se mi zaračuna 7€ digitalnega dostopa.
Odgovori

Značke
nova, paketov, ponudba, toptrio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
TopTrio HD + Mega HD Mislim SiOL TV 37 06.04.2013 14:26
Nova cena dodatkov Vrhica SiOL TV 6 08.03.2013 07:46
Priporočam & Vabila na prireditve Matilda Kultura in literarni kotiček 155 20.06.2012 18:15
SIOL INTERNET (ADSL2Mb)IN IP IZGUBE PAKETOV boidar Računalništvo in internet 1 29.05.2010 19:06
Nova ponudba: Big Bang LCD TV bbb2 SiOL TV 6 03.09.2009 22:14

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:14.