Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 23.04.2015, 22:06
acidoa Uporabnik acidoa ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2010
Sporočila: 16
Privzeto YouTube prijava

Na boxu se ne morem vpisati z uporabniškim imenom in geslom v YouTube...
YouTube lahko gledam sicer brez prijave, za prijavo pa javlja napako, da ni pravilno uporabniško ime ali geslo, čeprav je pravilno in na tablici, telefonu, popcornu in PC-ju deluje normalno....
Je še kdo opazil to težavo???
Odgovorite s citatom
Staro 09.05.2015, 14:04
astrolog Uporabnik astrolog ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2015
Sporočila: 43
Privzeto Re: YouTube prijava

You Tube na BOX-S je bil eden od razlogov za moj prestop k SIOLu. Zdaj pa kar naenkrat piše, da je "podpora aplikaciji je umaknjena" in vse je črno postalo.
Ali bo SIOL nam naročnikom to s čim nadomestil? Morda s katerim od programov na Mega?
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2015, 21:10
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

In katerega pametnjakoviča je sedaj bolel youtube ??

In spet smo tam..Ko bodo dodali en program bo vse polno reklam,oglasov....
Tole pa tako na tiho.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2015, 21:16
jonesy Uporabnik jonesy ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 87

https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=en
Odgovorite s citatom
Staro 10.05.2015, 22:27
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.591

Kot je napisal že jonesy, Youtube aplikacije nismo ukinili mi. Opravičujem se vam, če je bil to razlog za prestop k nam, vendar glede tega, da bi vrnili aplikacijo ne moremo narediti nič. Sicer imajo pnavadi aplikacijo Youtube vsi novejši pametni TV-ji. Nekaj jih lahko dobite po ugodni ceni v našem programu zvestobe:

http://www.telekom.si/zasebni-uporab...lki=tv-naprave

Lp, Črt
Staro 11.05.2015, 09:34
truetom Uporabnik truetom ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 28

Telekom itak ni nikol kriv. Ko sem naročil paket z Motors TV, je bil ta program po dveh mesecih iz paketa ukinjen, kao siol ni obnovil pogodbe z njimi al pa obratno. Men je bil isto Motors TV razlog, da sem naročil najprej Mega shemo, potem pa ta dodatek.Ker drugač ni blo možno. Pa sem bil debo pa sem to naredu. Pol pa skenslan Motors TV, moj razlog. In se dopisujem s siolom pa jim je žal, nardit pa ne morjo nič. To je isto, kot če bi jaz naročil v Mercatorju naj mi vsak dan dostavijo kruh, pa mlek, pa jajca, pa Radensko. Pol pa oni, no, od danes naprej Radenske nimamo več v programu. Ampak računal ti bomo pa še naprej isto, tudi če Radenske ne bomo več dostavljal. To ti je skrb za naročnike pri siolu.

No, jaz sem Mega paket pa dodatek skenslal, ni problema, grem raj mal več ven. Ti pa kakor hočeš. Vive la siol.
Odgovorite s citatom
Staro 11.05.2015, 11:12
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Kot je napisal že jonesy, Youtube aplikacije nismo ukinili mi. Opravičujem se vam, če je bil to razlog za prestop k nam, vendar glede tega, da bi vrnili aplikacijo ne moremo narediti nič. Sicer imajo pnavadi aplikacijo Youtube vsi novejši pametni TV-ji. Nekaj jih lahko dobite po ugodni ceni v našem programu zvestobe:

Lp, Črt
Ko že ponujate nakup televizorjev v zameno za youtube, potem pa dodajte še linke za zamenjavo operaterja.

Komplet viasate ima telemach....

lp
Odgovorite s citatom
Staro 12.05.2015, 11:14
HroSCeK Uporabnik HroSCeK ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce HroSCeK
Član od: Dec 2005
Naslov: Trebnje
Sporočila: 23
Angry Re: YouTube prijava

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila

Lp, Črt
Spoštovani g. Črt.. Vaš odgovor je vsaj smešen če že ne drugega! Kako kot rešitev predlagate zamenjavo TVja? Ker SiOL ni sposoben popraviti aplikacije naj uporabniki kupimo nov TV? Nekateri plačujemo "napredne storitve SiOL BOX", ki naj bi zajemale tudi YouTube! Isto delate pri odstranjevanju uporabnih TV programov - enostavno brišete, mi naj pa plačujemo še naprej ali pa celo plačujemo več za manj.. Ampak to je že druga zgodba..

Skratka, ker pa malo že vem glede YouTuba in o tem zakaj med drugim tudi pri vas ne deluje si bom dovolil malo bolj napisat v čemu je problem.. YouTube stalno posodablja svoj API in prišli so do tega, da starejše verzije ukinjajo saj samo upočasnjujejo razvoj - kar je normalno. Od razvijalcev programske opreme pa se pričakuje, da bodo posodobili svojo programsko kodo, da bo kompatibilna z novimi API-ji.. Tukaj ste dobili pa "cvek" saj je krivga nedelovanja YouTube-a kompletno na vaši strani in YouTube ni nikoli rekel da SiOL ne sme predvajati YouTube-a! Vaša trditev da je krivga na strani YouTube-a je torej laž in samo zavajanje uporabnikov! Krivda je na strani SiOLa, ki ne posodobi vmesnika za predvajanje YouTube-a na BOXu in nikjer drugje!

Napišite, da ne mislite posodobiti vmesnika oziroma da ste se odločili da YouTube pač nebo več možen preko BOXa - karkoli! Samo ne lažite ljudem da je YouTube kriv za nedelovanje!

LP, Tadej
Odgovorite s citatom
Staro 12.05.2015, 11:59
Kochagnus Uporabnik Kochagnus ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2013
Sporočila: 271

Citat:
Objavil-a HroSCeK Prikaži sporočila
Spoštovani g. Črt.. Vaš odgovor je vsaj smešen če že ne drugega! Kako kot rešitev predlagate zamenjavo TVja? Ker SiOL ni sposoben popraviti aplikacije naj uporabniki kupimo nov TV? Nekateri plačujemo "napredne storitve SiOL BOX", ki naj bi zajemale tudi YouTube! Isto delate pri odstranjevanju uporabnih TV programov - enostavno brišete, mi naj pa plačujemo še naprej ali pa celo plačujemo več za manj.. Ampak to je že druga zgodba..

Skratka, ker pa malo že vem glede YouTuba in o tem zakaj med drugim tudi pri vas ne deluje si bom dovolil malo bolj napisat v čemu je problem.. YouTube stalno posodablja svoj API in prišli so do tega, da starejše verzije ukinjajo saj samo upočasnjujejo razvoj - kar je normalno. Od razvijalcev programske opreme pa se pričakuje, da bodo posodobili svojo programsko kodo, da bo kompatibilna z novimi API-ji.. Tukaj ste dobili pa "cvek" saj je krivga nedelovanja YouTube-a kompletno na vaši strani in YouTube ni nikoli rekel da SiOL ne sme predvajati YouTube-a! Vaša trditev da je krivga na strani YouTube-a je torej laž in samo zavajanje uporabnikov! Krivda je na strani SiOLa, ki ne posodobi vmesnika za predvajanje YouTube-a na BOXu in nikjer drugje!

Napišite, da ne mislite posodobiti vmesnika oziroma da ste se odločili da YouTube pač nebo več možen preko BOXa - karkoli! Samo ne lažite ljudem da je YouTube kriv za nedelovanje!

LP, Tadej
Tadej!!!! Vsaka čast! Bravo!!

LP, Viasat Explorer & Nature
Odgovorite s citatom
Staro 14.05.2015, 11:59
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Citat:
Objavil-a astrolog Prikaži sporočila
You Tube na BOX-S je bil eden od razlogov za moj prestop k SIOLu. Zdaj pa kar naenkrat piše, da je "podpora aplikaciji je umaknjena" in vse je črno postalo.
Ali bo SIOL nam naročnikom to s čim nadomestil? Morda s katerim od programov na Mega?
Zaprti sistemin niso nikoli najugodnejši za uporabnika. Stvari pač pridejo in grejo po volji ponudnika. Tudi "smart TV" niso daleč od tega.

Poleg ekrana postavi PC!

Če je "špaga" prekratka ali imaš kake druge zadržke si omisli eno najbolje android ali morda sorodno škatlico, ki ga podpira. Nanj obvezno dodaš tudi KODI, ki si ga ustrezno skonfiguriraš (tudi YT gre seveda prek njega) in kar naenkrat te bo tako sonovna kot razširjena ponudba SLO ISP-jev glede IPTV zanimala le še zelo zelo občasno.
Odgovori

Značke
prijava, youtube

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
YouTube na SiOL Boxu rs1975 SiOL TV 4 05.12.2014 12:54
YouTube preko Siol Box-a - težava z vpisom mato22 O storitvah 1 02.05.2014 13:40
Nove servisne strani, spletna pošta - ne dela prijava pagatz O storitvah 41 30.07.2011 08:33
Dodajanje Youtube filma na forum znamkar Računalništvo in internet 4 09.06.2008 08:53
Pogosta vprašanja ... XxSystemxX Navodila in obvestila za člane ... 6 20.06.2006 10:39

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:01.